Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 386 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #2761 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Doamne fereste..joc meciul decisiv de ramanere in div 1 cu unu care are atac IF... RONALDO MESSI ROBBEN...rodriguez modric..neuer... miloionar in real life...altfel de unde jucatorii astia?? Min 25 e 2-2

  2. #2762 SP
    Senior Member nina's Avatar
    degeaba ai 17 legende daca n-ai valoare
    mi-a dat gol in min 90 cu beckenbauer
    din toti jucatorii de camp legendari cu un fundas a dat gol

  3. #2763 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Relegation avoided.yeahh..4-2!.. nu ma lasa sa pun poza direct de pe tel ca e prea mare...cei mai tari jucatori in form in atac...ce sa mai zici.. de unde atatia bani sa bagi...? Oare merita sa arunci pe un joc? Sau au prea multi?

    ---------- Post added 20-11-2014 at 20:22 ----------

    Echipa mea de Bundesliga face fiecare banut...nu cred ca am mai mult de 10 infrangeri cu ea... doar cu restul

  4. #2764 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Inteleg sentimentul.. Am jucat si eu azi cu un copil cred ca avea 12-13 ani ( vorbea la casti ) si ii avea pe Ronaldo,Messi,Bale,Neuer,Modrici,Ramos,Boateng, etc. Si l-am distrus cu echipa din Germania. 6-1 s-a terminat Aubameyang hattrick. De la 3-0 pentru mine in prima repriza incepuse sa ma injure

  5. #2765 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Deci voi va laudati ca ati distrus pe cineva in conditiile in care folositi cei mai OP jucatori?(Adrian Ramos, Aubameyang + multi alti paceri infecti) Iar ceilalti sunt in toate felurile pentru ca au jucatori buni? N-o mai inteleg pe asta. Uneori jucatorii aia buni de care vorbiti voi sunt mult mai prosti ca aia OP din joc.

  6. #2766 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Doamne fereste..joc meciul decisiv de ramanere in div 1 cu unu care are atac IF... RONALDO MESSI ROBBEN...rodriguez modric..neuer... miloionar in real life...altfel de unde jucatorii astia?? Min 25 e 2-2
    Tu stai sa scrii pe forum in timp ce te joci?

  7. #2767 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Deci voi va laudati ca ati distrus pe cineva in conditiile in care folositi cei mai OP jucatori?(Adrian Ramos, Aubameyang + multi alti paceri infecti) Iar ceilalti sunt in toate felurile pentru ca au jucatori buni? N-o mai inteleg pe asta. Uneori jucatorii aia buni de care vorbiti voi sunt mult mai prosti ca aia OP din joc.
    aaa scuza-ma frate, o sa trimit Mail la EA pentru tine sa ii scoata pe Ramos si Aubameyang din Fifa ca ce dracu'... sunt Paceri. Presimt ca tu ti-ai luat de la acesti asazisi paceri o "caruta" de goluri si din acest motiv ii urasti.

    Sincer sa iti spun mie imi placea Aubameyang de cand juca la Milan si da, daca nu stiai a jucat si acolo.

    Eu nu va inteleg atitudinea asta de "***** plange" Adica daca il cheama pe unu: Aubameyang, Ibarbo, Doumbia si asa mai departe nu am voie sa joc cu el ? Daca stii sa te aperi iti spun eu ca nu iei nici unu gol de la asazisi paceri pe care ii detesti asa tare. Si asta ti-o spun din zisele lui Ovidiu Patrascu care e si el campion mondial la Fifa 12, 08 iar la fifa 15 e in primii 8 din LUME.

  8. #2768 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am ajuns la concluzia ca nu contează ce jucători folosești atat timp cat jocul e scriptat . Vă certați degeaba...

  9. #2769 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomcraft View Post
    Tu stai sa scrii pe forum in timp ce te joci?
    Sincer m- a uimit ala...cu echipa lui...si am simtit nevoia sa scriu.., m-am salvat si m-a mancat in ass sa mai joc si acum am 0-0-3 , sunt ametit )

    ---------- Post added 20-11-2014 at 22:02 ----------

    Nina, cum ai reusit sa uploadezi pe yotube?

  10. #2770 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    aaa scuza-ma frate, o sa trimit Mail la EA pentru tine sa ii scoata pe Ramos si Aubameyang din Fifa ca ce dracu'... sunt Paceri. Presimt ca tu ti-ai luat de la acesti asazisi paceri o "caruta" de goluri si din acest motiv ii urasti.

    Sincer sa iti spun mie imi placea Aubameyang de cand juca la Milan si da, daca nu stiai a jucat si acolo.

    Eu nu va inteleg atitudinea asta de "***** plange" Adica daca il cheama pe unu: Aubameyang, Ibarbo, Doumbia si asa mai departe nu am voie sa joc cu el ? Daca stii sa te aperi iti spun eu ca nu iei nici unu gol de la asazisi paceri pe care ii detesti asa tare. Si asta ti-o spun din zisele lui Ovidiu Patrascu care e si el campion mondial la Fifa 12, 08 iar la fifa 15 e in primii 8 din LUME.
    1. Nu sunt frate cu ipocriții
    2. Vad ca îi știi pe toți pacerii
    3. Nu poți să te plângi ca x joaca cu nu știu ce jucători in condițiile in care mironosita de tine se folosește de toate exploiturile si mizeriile jocului
    4. Bănuiesc că ai și custom tactics de agresivitate maximă ca sa fie tacâmul complet
    5. Poți să trimiți mail sa ii aducă la realitate. Sau poate Ibarbo sau Adrian Ramos sunt golgheteri de 3-4 sezoane în liga campionilor

  11. #2771 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    1. Nu sunt frate cu ipocriții
    2. Vad ca îi știi pe toți pacerii
    3. Nu poți să te plângi ca x joaca cu nu știu ce jucători in condițiile in care mironosita de tine se folosește de toate exploiturile si mizeriile jocului
    4. Bănuiesc că ai și custom tactics de agresivitate maximă ca sa fie tacâmul complet
    5. Poți să trimiți mail sa ii aducă la realitate. Sau poate Ibarbo sau Adrian Ramos sunt golgheteri de 3-4 sezoane în liga campionilor
    Iti recomand sa nu mai joci acest joc daca tot te plangi asa mult de acesti "Paceri" . Vad ca o arzi cu texte gen " Poți să trimiți mail sa ii aducă la realitate " Eu te sfatuiesc sa te trezesti tu la realitate, acesta este un JOC nu este realitate.
    Daca e sa o luam dupa cum gandesti tu ar trebui sa jucam doar cu Thomas Muller si alte anti-talente care stiu doar sa impinga o minge in poarta din 2 mentrii
    Oricum ramai cu atitudinea ta de plangacios, parca ai avea 13-14 ani, "mamiii uite ala joaca cu Aubameyang" :-J

  12. #2772 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Iti recomand sa nu mai joci acest joc daca tot te plangi asa mult de acesti "Paceri" . Vad ca o arzi cu texte gen " Poți să trimiți mail sa ii aducă la realitate " Eu te sfatuiesc sa te trezesti tu la realitate, acesta este un JOC nu este realitate.
    Daca e sa o luam dupa cum gandesti tu ar trebui sa jucam doar cu Thomas Muller si alte anti-talente care stiu doar sa impinga o minge in poarta din 2 mentrii
    Oricum ramai cu atitudinea ta de plangacios, parca ai avea 13-14 ani, "mamiii uite ala joaca cu Aubameyang" :-J
    Scuza-ma dar Muller e super jucator . Daca nu era , nu mai juca la Bayern..

  13. #2773 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Thomas Mueller anti-talent???? Nu stiu la ce fotbal te uiti tu...

  14. #2774 SP
    Member Yanciu's Avatar
    N-am cautat niciodata paceri si nici nu ma intereseaza.Drept dovada am jucat cu Cavani de cand s-a lansat jocul pana acum cateva zile cand m-am decis sa schimb echipa din franta.Imi iau jucatorii care imi plac si in realitate.Nu o sa joc niciodata cu Ibarbo sau Doumbia.Nu intru in polemici,fiecare cu stilul lui de joc.Dar am impresia ca cei care aleg jucatori no name doar ca au pace mare nu mai savureaza jocul,ii intereseaza doar victoria.Eu am satisfactie si cand pierd,dar sa fie un meci frumos,nu de la mijlocul terenului in viteza pana in poarta.
    PS:Echipele mele pana acum.Lipseste Sturrige si Ramires.Ma pun pe strans coinsuploadfromtaptalk1416517441517.jpguploadfromtaptalk1416517463941.jpg

  15. #2775 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

    Fifa 15 (next gen)

    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Iti recomand sa nu mai joci acest joc daca tot te plangi asa mult de acesti "Paceri" . Vad ca o arzi cu texte gen " Poți să trimiți mail sa ii aducă la realitate " Eu te sfatuiesc sa te trezesti tu la realitate, acesta este un JOC nu este realitate.
    Daca e sa o luam dupa cum gandesti tu ar trebui sa jucam doar cu Thomas Muller si alte anti-talente care stiu doar sa impinga o minge in poarta din 2 mentrii
    Oricum ramai cu atitudinea ta de plangacios, parca ai avea 13-14 ani, "mamiii uite ala joaca cu Aubameyang" :-J
    După ce mi-am șters lacrimile de plâns ca m-au făcut pacerii, mi-am tras si un facepalm când am aflat ca Muller e un penibil. Hai fugi și mai baga niște sprinturi.
    imageuploadedbytapatalk1416520161.108514.jpg

  16. #2776 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    După ce mi-am șters lacrimile de plâns ca m-au făcut pacerii, mi-am tras si un facepalm când am aflat ca Muller e un penibil. Hai fugi și mai baga niște sprinturi.
    Attachment 237228
    Fiecare cu parerile lui. Nu mai zic nimic de nimeni pentru ca imi sar fanii "bavarezi" in cap. Tot ce pot sa spun si cu asta o sa inchei discutia cu tine este ca s-a vazut ce a facut Muller in Semi-Finala Champions League cu Real Madrid.


    Una Manita.

  17. #2777 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    O dai in penibil. Ce legatura are dubla aceea cu jucatorul Mueller? S-a vazut ce a facut Mueller in 2012 contra Realului? Mueller a jucat 3 finale CL in 4 ani cu Bayern. Nici nu stiu de ce imi bat capul cu tine... E mai bun Doumbia.

  18. #2778 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomcraft View Post
    O dai in penibil. Ce legatura are dubla aceea cu jucatorul Mueller? S-a vazut ce a facut Mueller in 2012 contra Realului? Mueller a jucat 3 finale CL in 4 ani cu Bayern. Nici nu stiu de ce imi bat capul cu tine... E mai bun Doumbia.
    Prietene nu a zis nimeni ca e mai bun Doumbia ca Muller dar tu ce vrei ? Sa ii dea lu' Muller 99 Pace ? Cand el are 2 viteze, incet si foarte incet. Ma amuzi teribil!

    Ce a facut Muller in 2012 contra Realului ? Ca ma faci sa rad cu lacrimi Inteleg ca esti fan Bayern dar invata sa pierzi.

    Noapte buna.

  19. #2779 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Vad ca nu stii istoria recenta a CL... Cine zice ca nu stiu sa pierd? Tot insisti cu dubla aia... Sa inteleg ca esti fan Real? Discutia era despre Mueller, nu Bayern sau Real.

    Aa, deci daca nu are viteza, este anti-talent. Am inteles... Am incheiat discutia .

  20. #2780 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    deci atat va spun : Muller IF merita din plin. cel regular nu stiu...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 386 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 189 239 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts