Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 386 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 194 244 ... LastLast
Results 2,861 to 2,880 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #2861 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Stai mult timp pe transferuri și faci profit, e simplu, ce secret crezi ca exista? Aa, și cumperi ieftin și vinzi scump.

  2. #2862 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    In 2 luni am ajuns la 2,135,000 transfer profit .

  3. #2863 SP
    Junior Member cRsRO's Avatar
    Salut,
    Am intrat și eu în rândul lumii, mi-am luat ps4,add psn ID: binepa, pentru cine vrea sa jucam

  4. #2864 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ce parere aveti de Update ? Mie mi se pare cam lent jocul de cand au bagat update-ul asta, voi ce ziceti ?

  5. #2865 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu stiu..eu tocmai m-am reintors in div 1...deci pt mine e ok

    ---------- Post added 26-11-2014 at 20:12 ----------

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    In 2 luni am ajuns la 2,135,000 transfer profit .
    esti casnic? )

  6. #2866 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    In 2 luni am ajuns la 2,135,000 transfer profit .
    nu pot pricepe ce poti sa vinzi sa faci asemenea profit . stau de o luna pe market si incerc sa cumpar dimineata la preturi mai mici si sa vand seara la un pret putin mai mare. ca sa ajungi in 2 luni la profit 2 mil trebuie sa faci ceva extrem si bine si eu extrem de prost de asta am si intrebat... ma gandesc ca poate nu cumpar ce trebuie ( eu ma axez pe jucatori gold rare cat de cat cunoscuti gen Cabella, Sterling, Schurrle,Oscar si din cand in cand mai cumpar carduri Fitness si le pun 150 capac).am aprox. 40000 pe care incerc sa ii rulez cat pot de bine ca sa adun macar 100000 sa il cumpar pe Diego Costa. Hazard deja e un vis frumos

  7. #2867 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Unii folosesc autobayere ca sa faca atatia coins.

  8. #2868 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu stiu..eu tocmai m-am reintors in div 1...deci pt mine e ok

    ---------- Post added 26-11-2014 at 20:12 ----------



    esti casnic? )
    Nu folosesc aplicatia pt telefon .

    Quote Originally Posted by tezuka_2014 View Post
    Unii folosesc autobayere ca sa faca atatia coins.
    In cazul meu , NU ! Daca as baga vreodata bani in fifa , prefer sa cumpar fifa points .


    Quote Originally Posted by catalynu View Post
    nu pot pricepe ce poti sa vinzi sa faci asemenea profit . stau de o luna pe market si incerc sa cumpar dimineata la preturi mai mici si sa vand seara la un pret putin mai mare. ca sa ajungi in 2 luni la profit 2 mil trebuie sa faci ceva extrem si bine si eu extrem de prost de asta am si intrebat... ma gandesc ca poate nu cumpar ce trebuie ( eu ma axez pe jucatori gold rare cat de cat cunoscuti gen Cabella, Sterling, Schurrle,Oscar si din cand in cand mai cumpar carduri Fitness si le pun 150 capac).am aprox. 40000 pe care incerc sa ii rulez cat pot de bine ca sa adun macar 100000 sa il cumpar pe Diego Costa. Hazard deja e un vis frumos
    O sa iti trimit un PM .

    ---------- Post added 27-11-2014 at 00:42 ----------

    Pack-uri de 160k iar cel mai bun a fost Oscar , Ibarbo

  9. #2869 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    iar buleala pe market....preturile la pamant. stati sa veti crash maine seara
    am tras 4 pack-uri de 15k, Juan Mata cel mai bun, care aseara costa 15k, acum e 10k iar TOTW11 nu e vreo smecherie..l-au bagat pe Messi si trage lumea la nebunie

  10. #2870 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    praf e piata iar , corect eu am profitat si am luat un jucator de 50.000 cu 38.000 e si o parte buna .

    lasa.i pe ei sa isi incerce norocul ... la messi ai 1 la 1.000 sanse sa il castigi .. din 1.000 care isi vand jucatorii ieftini ... 1 o sa il castige pe messi

  11. #2871 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    maine seara, ori sambata dimineata este un moment bun pt cumparat jucatori, chiar si consumabile, parca vad ca ajung contractele shiny gold la 200-250 coins

    Imi fac echipele in concept si maine seara incep vanatoarea

  12. #2872 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poate ati ratat anuntul.
    Hello FIFA fans.

    We are making security and Transfer Market health a top priority in FIFA 15 Ultimate Team. We’d like to take some time to remind everyone about the rules of the game and introduce you to some actions we’ll be taking to address cheating in EA SPORTS™ FIFA titles.
    ...
    FIFA Ultimate Team™ (***)
    The Effects of “Bots” on Ultimate Team
    Aside from manipulating in-game exploits in FIFA Ultimate Team, cheaters use online tools known as “bots” to automatically buy items off the Transfer Market and farm coins with the intention to sell. These illicit coins are often sold online for real money through Coin Selling websites.
    As most of you know, trading in the *** Web App (the online web portal for FIFA Ultimate Team) had been unavailable for FIFA 14. We chose to deactivate Web App trading due to the severe Transfer Market search issues caused by coin-farming bots.
    Bots make an incredibly high number of Transfer Market searches and bids at rates significantly higher than what is humanly possible. The *** infrastructure is designed to provide an optimal experience with human parameters in mind.
    However, our data shows that these bots generate four times as many Transfer Market searches than all human *** players combined. This severely impacts the game and your playing experience on a daily basis and leads to side effects that you may have experienced, such as…

    FIFA 15 - Showing Cheaters the Red Card. Don’t Buy *** Coins!

  13. #2873 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu cred ca l-am ratat, doar ca mie mi se pare ca doar anuntul e de ei...

  14. #2874 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    sunt foarte multi care folosesc programe dedicate si nu cred ca au primit cartonasul rosu

  15. #2875 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    We chose to deactivate Web App trading due to the severe Transfer Market search issues caused by coin-farming bots.

    adica scoate tradingul din Webapp ?

    ma si miram - cand puneam un pret mic de tot la un jucator sa il vand repede .. se vindea instant - intr-o secunda .. chiar ma miram - ca doar un program putea face asa de repede .. doar nu dormea cineva pe triunghi la un jucator relativ necunoscut .

    deci mi se pare ceva bun daca scot tradingul din web app - am impresia ca astia imping preturile in sus

  16. #2876 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by cgx View Post
    we chose to deactivate web app trading due to the severe transfer market search issues caused by coin-farming bots.

    Adica scoate tradingul din webapp ?

    Ma si miram - cand puneam un pret mic de tot la un jucator sa il vand repede .. Se vindea instant - intr-o secunda .. Chiar ma miram - ca doar un program putea face asa de repede .. Doar nu dormea cineva pe triunghi la un jucator relativ necunoscut .

    Deci mi se pare ceva bun daca scot tradingul din web app - am impresia ca astia imping preturile in sus
    perfect!!!

  17. #2877 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    We chose to deactivate Web App trading due to the severe Transfer Market search issues caused by coin-farming bots.

    adica scoate tradingul din Webapp ?

    ma si miram - cand puneam un pret mic de tot la un jucator sa il vand repede .. se vindea instant - intr-o secunda .. chiar ma miram - ca doar un program putea face asa de repede .. doar nu dormea cineva pe triunghi la un jucator relativ necunoscut .

    deci mi se pare ceva bun daca scot tradingul din web app - am impresia ca astia imping preturile in sus
    As most of you know, trading in the *** Web App (the online web portal for FIFA Ultimate Team) had been unavailable for FIFA 14. We chose to deactivate Web App trading due to the severe Transfer Market search issues caused by coin-farming bots.

  18. #2878 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    de cand o sa il dezactiveze?

  19. #2879 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu o sa-l dezactiveze. Acolo spune ca a fost dezactivat pentru webapp-ul de la FIFA14. Intre timp au schimbat modul de logare si au bagat restrictiile de viteza(dupa cum au si observat unii cand faceau browse prea repede prin market)

  20. #2880 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    credeam ca e vreun info update..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 386 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 194 244 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts