Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 386 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #721 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    I-am dat si eu preorder de pe Amazon la UT Edition ,am dat in jur de £55 . Sper sa ajunga pe vineri ...
    In alta ordine de idei , cati dintre voi veti cheltui bani pe packs acum ca coin seller-ii s-au cam diminuat ? Sunt curios deoarece acesta ar fi primul an in care incep sa bag bani in FIFA si vreau sa aflu din experienta voastra daca sunt bani aruncati pe geam sau nu ...
    Eu prefer sa joc UT desi niciodata nu mi-am cumparat varianta UT sau sa dau bani pe pack-uri. Toate pack-urile le-am obtinut in urma turneelor castigate online sau offline single player. Iar pack-urile castigate niciodata n-au au avut jucatori din Top 10, din Top 20 cu indulgenta am castigat in pack-uri. A trebuit sa joc si sa strang coins ca sa-mi pot face echipe de bun simt. Si acum la turneele Gold Online nu prea ma inscriu, ca dau peste useri cu Messi si Ronaldo la greu, prefer sa le joc Single Player. La turneele bronz imi place cel mai mult sa joc online. Si cam asta mi-a si placut sa fac, sa ma joc online, sa pierd/castig, sa castig turnee si pack-uri. Trading-ul nu mi-a adus profit niciodata, cred ca am mai multe cheltuieli decat vanzari. Personal eu zic ca nu se merita sa dai bani din buzunar pe pachete, fa rost de ele fara sa platesti.

  2. #722 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Voua va merge web app? mie nu mi a mers niciodata

  3. #723 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Eu prefer sa joc UT desi niciodata nu mi-am cumparat varianta UT sau sa dau bani pe pack-uri. Toate pack-urile le-am obtinut in urma turneelor castigate online sau offline single player. Iar pack-urile castigate niciodata n-au au avut jucatori din Top 10, din Top 20 cu indulgenta am castigat in pack-uri. A trebuit sa joc si sa strang coins ca sa-mi pot face echipe de bun simt. Si acum la turneele Gold Online nu prea ma inscriu, ca dau peste useri cu Messi si Ronaldo la greu, prefer sa le joc Single Player. La turneele bronz imi place cel mai mult sa joc online. Si cam asta mi-a si placut sa fac, sa ma joc online, sa pierd/castig, sa castig turnee si pack-uri. Trading-ul nu mi-a adus profit niciodata, cred ca am mai multe cheltuieli decat vanzari. Personal eu zic ca nu se merita sa dai bani din buzunar pe pachete, fa rost de ele fara sa platesti.
    hm , stiu ce zici si ai dreptate dar singura problema la mine e ca nu voi avea timp sa joc mai mult de 2 ore pe zi + unele weekend-uri ...insa sunt curios daca vor adauga un bonus mai consistent la castigarea sezoanelor si a cupelor

  4. #724 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Voua va merge web app? mie nu mi a mers niciodata
    Da, merge fără probleme

  5. #725 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by micul_ View Post
    Da, merge fără probleme
    mie imi scrie doar coming soon..de pe telefon..dar nu cred ca conteaza asta

  6. #726 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
    Salut
    Am o problema, acum o saptamana mi-am facut pre-order la fifa 15 standard de pe Store US dar azi cand am intrat la download queue mi- aparut asta


    Stie careva din ce cauza?
    Am vazut acum ca si mie mi-a dat la fel. La fel ca tine, l-am luat cu bani din wallet. Tind sa cred ca nu e o problema de la noi.

  7. #727 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    @nerazzurr conteaza.
    I can’t get into the *** 15 Web App on my mobile.
    The Web App to mobile devices is the Companion App and it will be available only later in the month.
    EA Forums
    *** 15 Web App Most Common Problems

  8. #728 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Inseamna ca de asta nu merge..probabil ca o sa scoata si aplicatie cat de curand pe google play...

  9. #729 SP
    Member micul_'s Avatar
    De vineri intru în concediu. La fix. Sa avem timp de FIFA

  10. #730 SP
    Member sollo's Avatar
    Eu de suparare mi-am vandut PS3-ul...Acum astept oferta de la altex de 1500 lei... Sper sa va bucurati de FIFA15 pe PS3 si la anul va astept pe PS4

  11. #731 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ai reușit să-l dai atât de repede?

  12. #732 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    de maine teoretic cei cu vwrsiunea de us putem sa ne jucam. cei care au cumparat varianta digitala o putem oare descarca de azi ca pana maine sa fie deja instalata?

  13. #733 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cei care au cont pe US presupun, iar la digital ştiu că începând cu Destiny toate jocurile precomandate se descarcă înainte de data lansări, se deblochează în momentul lansări oficiale.

  14. #734 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    dap, asa e, am ajuns acasa, am dat drumul la consola si fifa 15 a inceput sa se descarce.

  15. #735 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    Pe ce data va ajunge pe rafturile din magazinele noastre? pe 26?

  16. #736 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    de maine teoretic cei cu vwrsiunea de us putem sa ne jucam. cei care au cumparat varianta digitala o putem oare descarca de azi ca pana maine sa fie deja instalata?
    Daca ai avut consola in standbay aseara la 20 cam asa ar fi trebuit sa inceapa sa se descarce jocu....cel putin eu l-am descarcat aseara

  17. #737 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    problema e ca jocul are doar 3GB...

  18. #738 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Jocul are 10.4 GB (sau .7). L-am luat eu cu EA Access acm 2 zile si e full.

  19. #739 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    problema e ca jocul are doar 3GB...
    Dute la settings la storage cam asa ceva...acolo unde iti arata cat spatiu mai ai liber bla bla dai pe fifa 15 si iti arata acolo ca se descarca
    Scrie ca are 15 gb da mie aseara mi s-a descarcat decat 11gb....vad maine ce si cum

  20. #740 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    am redeschis consola si chiar daca la download nu apare ca mai descarca nimic, daca dai pe joc - option - information, acolo arata ca jocul are 15 gb si ca el descarca in continuare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 386 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts