Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 386 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1741 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mai ales ca joc Fifa din 1996...

    @Cgx
    merci dar nu joc UT, mai joc cu un amic din când in când si cam atât, toghy23 e id-ul meu
    Bai Dante , atunci le dau la astia de joaca mai mult , gandul meu a fost catre tine , ca pierzi timpul cu problemele tuturor pe aici si na , eu am constiinta - ma simteam obligat sa iti ofer primul .

    eu joc de pe Nintendo 64 FIFA 97 cred ca era .. si PES de pe Super Nintendo era cel mai tare PES atunci . prin .. 95-96 parca .

    Si iti spun ca e demential de misto Fifa 15 . e clar cel mai bun si apropiat de simulare de pana acum .

    Joaca si UT ca te prinde , garantez eu

  2. #1742 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merci mult man, uite cum facem, porția mea poți sa o dai cadou lui tudomih, el s-ar bucura si mai mult

    Poti sa ma adaugi daca vrei sa jucam ceva, dar sa lasi si un mesaj sa știu despre cine e vorba

  3. #1743 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Mai ales ca joc Fifa din 1996...

    @Cgx
    merci dar nu joc UT, mai joc cu un amic din când in când si cam atât, toghy23 e id-ul meu
    Depinde și cat de mult joci. Dacă joci din când în când...

  4. #1744 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Praf gameplayul la UT.Zici ca m-am intors in timp si joc Fifa 2005 pe Pc doar ca am alta grafica.Pacat de acest mod ca nu este gameplayul ca in online seasons

  5. #1745 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Un atacant bun pt BPL max 20k??

  6. #1746 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by Cgx View Post
    hai asta cu Rapidu , da-mi id de EA , nu o mai suna pe Andronache sa iti dea confirmarea ca a schimbato Moraru
    larry1923

  7. #1747 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Un atacant bun pt BPL max 20k??
    Remy.

  8. #1748 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Un atacant bun pt BPL max 20k??
    Mario dar eu sunt subiectiv, doar e idolul meu

  9. #1749 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ma poate ajuta cineva pt gift-ul de 20+ (level83) transfer list size pt contul de USA ?

    P.S pt fratele meu

  10. #1750 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cristian2191 sa-mi dai mesaj pe PS4 daca mai ai nevoie. Rezolvam cand intru.

  11. #1751 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    scuze - am fost plecat aseara toata seara ( seara grea de club - whisky etc )

    am uitat sa precizez ca este pt PS4 pachetul de coins - de fapt sunt 3 pachete de 650 800 si 2000 de coins parca - ma bag sa le operez pt prietenul lu dante si larry

    Pt BPL , ai doua variante ca atacant - uita-l pe REMY - eu l-am cumparat si l-am vandut - imobil rau si dribling din parti ,

    L-am luat pe Baloteli si l-am vandut si pe el ) Tot ce e la MU e slabutz ca rapiditate , iar Costa e prea scump la Chelsea , Arsenal praf .. la city Jovetic .. dar nu e un atacant exceptional

    Recomandarea mea pt Anglia este Vargas - il gasesti la uin pret ff bun pt ce jucator este .

    Singurul pe bani multi multi care e complet in BPL dupa parerea mea este Sturridge e pe la 60-70.000 de coins.

    Eu personal mi-am indeplinit visul ieri sa il iau pe cel mai complet inchizator din Fifa ) este Ramirez de la Chelsea .. am vandut tot - inclusiv pe Matuidi .. si am dat pe Ramirez 50.000 .

    Dar imi face tot mijlocul Ramirez , impreuna cu Paulinho .

    Succes baieti

  12. #1752 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Un atacant bun pt BPL max 20k??
    Benteke

  13. #1753 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Sturridge 11 meciuri 11 goluri 11 asisturi

  14. #1754 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da, Sturridge este extraordinar, am jucat impotriva lui si mereu mi-a rupt coloana. Nu stiu ce spuneti voi, insa mie imi place Remy, 90 pace, 80 shoot, 74 dribling. Cu un chemistry style, iese chiar mai binisor.

  15. #1755 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    driblingul slab slab slab nu mai iau fara minim 80-85 la dribling si 80 la viteza ... intr-un joc de viteza cum e fifa 15 .. e slab - desi toti englezii si-au facut hobby cu acest Remy .. eu l-am vandut dupa 5 meciuri ..

    bentekle ala iar e slab la dribling

    iar sturridge oh - e cel mai bun din BPL ... dar e 60-70.000 nu 20k cum vrea omul ...

    Sturridge e urmatoarea mea tinta clar .. el si cu Vargas pfff

    si l-as lua sipe Welbeck CAM pff

  16. #1756 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Stai sa driblezi chiar atat de mult ? Eu joc mai mult pe viteza, schimbari de directie.

  17. #1757 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    pai schimbi directia si viteza mare dar cand e careul aglomerat si nu am dribling pierd instant mingea peste 75% din cazuri iti trebuie si dribling mare

    iar Remy ala desi cica 90 viteza se misca ca o curca beata sincer Welbeck asta se misca de 3 ori mai bine si e 3k si nu 20k .

    Dar Remy asta e obsesia englezilor se pare .. i-au crescut pretul artificial . parerea mea

  18. #1758 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mi-am schimbat din 3421 in 352 si degeaba am 2 cdm ca nu vin deloc in aparare
    de rossi care are workrate medium/high nici ala nu vine in aparare,enervant
    pun pauza si le dau ordine individuale sa fie defensivi si nimic
    cel mai tampit fifa de cand joc online

  19. #1759 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    eu cea mai ok asezare am gasito 4-1-2-1-2 (2)

    desi cei mai buni jucatori din joc sunt aripi .. cea mai completa asezare e fara aripi .. comedie mare dar asta e viata

  20. #1760 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Aşezarea ta tine şi de aşezarea echipei adverse, poţi să dai de echipe cu o formaţie care nu te lasă să îţi faci jocul, când găseam o formaţie în care jucam un pic mai bine, 3-4 victorii urma şi o serie de înfrângeri, contează prea puţin întrucât gameplay-ul nu se bazează pe tactică, şi lăsaţi-o mai moale cu driblingul că nu este FIFA 14, acum cu orice cârnat faci dribling, majoritatea golurilor se dau prin pace întrucât fundaşi pleacă după mure, am observat că dacă nu ai jucatorul selectat ceilalţii jucători nu fac sprint, aleargă după adversar la pas, asta, Remy nu are preţul crescut, este relativ ieftin la 20k faţă Sturridge 80K.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 386 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts