Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 386 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1761 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    mie mi se pare scump Remy la ce face .. adica cam nimic - eu entuziast vazand ca toti joaca cu el l-am cumparat .. marea viteza nu prea o are nu stiu dc ... nu o fi avand agilitate ? meniul UT e cam putin detaliat la capitolul asta . doar 6 atribute .. fata de 100 la normal pt fiecare jucator
    sunt jucatori mult mai buni ca Remy de 3-4 ori mai ieftini , calitate pret la Remy - praf , asta ma refeream .
    20k pt un jucator de 80 rating cu finish 80 .. e mult
    Sturridge e ceva scump dar bun insa . e scump dar e cel mai bun ST din BPL , parerea mea .
    Cand fundasii sunt rapizi si omul stie cum sa se apere .. trecand peste rapiditate care e un must have in FIFA 15 , iti trebuie dribling neaparat , si la CAM si la ST .
    Corect si ca daca adversarul are aparatori rapizi si aglomereaza mijlocul trenuie o asezare cu aripi .. dar ca un default , 4-3-1-2 recomanda cei care se pricep ca default .
    Eu am gasist 4-1-2-1-2(2) ca fiind cea mai buna default . Acum pt joc cu aripi .. desi cam ramai cu mijlocul gol .. poti sa joci si 4-4-2 dar repet , ca default nu mi se pare FIFA 15 un joc de jucat cu wings

  2. #1762 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    O sa renunț la Bundesliga si o sa încerc din nou BPL .
    As vrea puțin ajutor ...am nevoie de 2 CB , 1CM (celalalt e Ramires) și un CAM , sa nu depășească 200k .
    Am încercat Cahill & Rojo , Oscar si Coutinho .
    Formația pe care o să joc este 4-3-3 (4) .

  3. #1763 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Cabella CAM , Paulinho CM , RAMIRES CDM.

    CB Koscielny .. celalalt e David Luiz la mine ca la RB tot brazilian Raphael de la MU

  4. #1764 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    mi-am schimbat din 3421 in 352 si degeaba am 2 cdm ca nu vin deloc in aparare
    de rossi care are workrate medium/high nici ala nu vine in aparare,enervant
    pun pauza si le dau ordine individuale sa fie defensivi si nimic
    cel mai tampit fifa de cand joc online
    Eu pe De Rossi l am dat imediat..Naingolan e peste el..si daca ai bani Pogba sau Vidal

    ---------- Post added 18-10-2014 at 10:25 ----------

    Iar pentru mine care am echipa pe Italia Tevez e nr 1...am medie de 1,5 goluri pe meci cu el..

  5. #1765 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Voi criticati jocul in fel si chip, dar sunteti jucatorii tipici de fifa, cumparati numai jucatori de viteza. Si apoi aveti asteptari de la adversari sa joace tactic si nu mai stiu cum. Pariez ca abuzati si de ping-pong passing si l1+triunghi.

  6. #1766 SP
    Member Striker09's Avatar
    Daca il cumpara au tot dreptul sa il critice. Personal imi place foarte mult varianta din acest an. In sfarsit poti face un dribling doar din stick-stanga, centrarile intra doar daca e pozitionat corect cel care primeste, LB+▲ nu mai e la fel de eficient... sunt multe lucruri care imi plac inca de la demo

  7. #1767 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Voi criticati jocul in fel si chip, dar sunteti jucatorii tipici de fifa, cumparati numai jucatori de viteza. Si apoi aveti asteptari de la adversari sa joace tactic si nu mai stiu cum. Pariez ca abuzati si de ping-pong passing si l1+triunghi.
    Made me laugh. So true.


    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    Daca il cumpara au tot dreptul sa il critice. Personal imi place foarte mult varianta din acest an. In sfarsit poti face un dribling doar din stick-stanga, centrarile intra doar daca e pozitionat corect cel care primeste, LB+▲ nu mai e la fel de eficient... sunt multe lucruri care imi plac inca de la demo

    Ala nu e dribbling, este trecere in viteza. Oricum este OP sa dai din stick ca nebunul si sa treci de toti amortitii din aparare.

  8. #1768 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    prietene - nu a criticat nimeni jocul - FIFA 15 e exceptional daca ma intrebi pe mine .

    doar ca fiecare joc are punctul lui forte de castig - si anul asta e sprintul . la Fifa 14 daca sprintai in 2 secunde iti era luata mingea

    dar fifa 15 e cel mai bun fifa posibil , si usor usor inveti sa si te aperi .

    chiar e ff bun si il joc ff mult

  9. #1769 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Am jucat vreo 4 meciuri cu Remy și nu mi se pare mai bun decât lacazette. Nu l-am descoperit eu sau chiar nu merita banii? Ma gândesc sa îl pun la vânzare.

  10. #1770 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Benteke .. l.am avut.. nu mi.a placut... remy nu isi merita banii... bn ca nu am pierdut nimic la el

  11. #1771 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Am jucat vreo 4 meciuri cu Remy și nu mi se pare mai bun decât lacazette. Nu l-am descoperit eu sau chiar nu merita banii? Ma gândesc sa îl pun la vânzare.
    eu l-am tinut pe lacazette chiar imi place , si l-am luat pe Welbeck .. care la 2000 de coins mi se pare mai eficient ca Remy la 20.000 .

    nu mai spun de Vargas - chiar bun ca ST pt BPL doar 3-4 ST uri sunt peste el

  12. #1772 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mai facem şi noi cupa aia dacă tot vă daţi rotunzi ?

  13. #1773 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cine se da rotund ?

  14. #1774 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Toată lumea, când joc cu prietenii nu mă enervează, pe online mă apucă draci, aşa că prefer să vb. cu adversarul, în plus vreau să văd cum joacă lumea de pe forum, înveţi mai multe de la adversar.

  15. #1775 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Gata si Squad-ul de BPL : https://www.easports.com/fifa/ultima...XOHFJnLuJz:ps3

    Urmatoarea tinta : HAZARD

  16. #1776 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Eu pe De Rossi l am dat imediat..Naingolan e peste el..si daca ai bani Pogba sau Vidal
    Merge si Strootman.

  17. #1777 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    First game , first hat-trick

    Ce parereaaveti de acest fault ?
    Attached Images Attached Images fifa-15-fut-seasons-menus-.jpg

  18. #1778 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Ceva pareri despre Pirlo (CAM)?

  19. #1779 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ce sistem joci?

  20. #1780 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Gata si Squad-ul de BPL : https://www.easports.com/fifa/ultima...XOHFJnLuJz:ps3

    Urmatoarea tinta : HAZARD
    Frumoasa echipa , ai cumparat coins sa o faci ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 386 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 189 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts