Buna seara consolistilor! Va scriu de pe o tableta care deabea merge, sunt intr.un bar plin de arabeti, intr.un oras din germanica. Bun' sa incep:
Sunt de vreo o luna si ceva pe aici, am venit si eu ca tot romanu sa fac bani grei°°° nu stiu cat de grei ca am lucrat doar vreo 2 saptamani( asa e cand nu mergi la sigur, daca ma intelegeti), si m.am tot gandit, fiind a treia vara cand imi fac veacu prin strainatate, sa.i investesc si eu in ceva util care sa ma ajute si pe mine in ultimul an de facultate( cu siguranta nu cu invatatu). Bun, in prima faza ma gandeam sa ii bag in pc fiindca de vreo 3 ani de cand l.am luat nu l.am upgradat, dar tot colindand prin magazine, ma gandisem sa imi iau o consola si un tv asa ca pt camin . Mentionez ca nu am mai avut niciodata nici una de nici un fel, o data demult mi.a dat un prieten un xbox , cred ca primul aparut si l.am folosit vreo 3 4 zile, si am mai jucat prin magazine , dar asa 2,3 minute ca se facea coada de prunci in spate si imi era ca ma iau aia mici la bataie. Ce ar fi mi ok sa imi iau? Xbox 360\ one, sau playstation 3\ 4? Va rog sa imi dati un raspuns clar daca se poate, si sa nu sariti de la intrebare la alte domenii. O seara placuta in continuare!!

Ps. Sper ca am postat unde trebuie.