Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 283 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #361 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Deci eu care am facut comanda la 20:05....mai am de asteptat pana imi vine negatia
    Nu se stie niciodata. De-a lungul timpului au mai fost cazuri in care comenzile s-au luat fix invers la procesat... adica de la coada la cap. Ca doar e neaosa treaba... si uite asa ai putea avea sanse mai mari decat cel care a facut in primul minut. Ole!

  2. #362 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Am dat comanda pana in ora 20.00 cred. La mine apare, de procesat, e de rahat inseamna. Anyway nu-mi dau collectors, no problem, nu mai iau nicio comanda

  3. #363 SP
    Member eastbason's Avatar
    "De procesat" apare si la mine. Se misca greu...ma socate din sarite ( nu sunt o persoana prea rabdatoare )...sa zica DA sau NU

  4. #364 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai la mine scrie finalizat, deci am prins ori ba?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-03-18-10.21.20.png

  5. #365 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudy, ti-am zis mai devreme. Asa iti apare din momentul in care faci comanda.... Acum, rabdare si tutun.

    P.S. Totusi, hai sa mutam discutiile despre Altex pe http://www.consolegames.ro/forum/f60...mpla-cu-altex/. Nu de alta, dar facem varza threadul. Thanks!

  6. #366 SP
    Member felixxx's Avatar
    Am comandat un Watch Dogs DEDSEC ED si pentru ca nu imi venise confirmarea de rezervare in magazin la Vitan am facut si rezervare pe acest produs in Unirii. Intre timp am primit si de la Vitan, am ridicat jocul de dimineata si am inca rezervarea de la Unirii. Daca vrea cineva sa se duca sa ridice rezervarea sa imi dea mesaj si ii trimit pe mail confirmarea rezervarii. Primul venit, primul servit.

  7. #367 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    La ce ora ai facut comanda?

  8. #368 SP
    Member felixxx's Avatar
    Pe la 20.30.
    Ii transfer rezervarea lui tudyniuz, el a fost cel mai rapid. Sper sa nu intampine nici o problema la magazin, i-am vazut pe baieti azi cand mi-am luat jocurile cam bulversati de cate rezervari au.

  9. #369 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Haha, au confirmat comanda facuta la jumatate de ora dupa mine? La mine inca nu au ajuns sa confirme Watch Dogs.

  10. #370 SP
    Member flamer's Avatar
    Mi s-a facturat si far cry ... Comandat la ora 20:11

  11. #371 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Haha, au confirmat comanda facuta la jumatate de ora dupa mine? La mine inca nu au ajuns sa confirme Watch Dogs.
    Asta era ora pentru Unirii, la Vitan dadusem comanda pana in ora 20.00.

  12. #372 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Daca a mai rezervat cineva vreun Watch Dogs DEDSEC Ed in Bucuresti si nu are de gand sa il ia, as fi bucur sa va ajut sa scapati de el Multumesc. (din pacate am ajuns tarziu ieri pe site si nu am mai prins ).

  13. #373 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie mi l-a cedat felixxx si tocmai mi l-a ridicat cineva din magazin. Daca cumva imi vor confirma comanda si mie o sa postez pe forum si o voi ceda si eu cui doreste.

  14. #374 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Multumesc de raspuns. Daca iti confirma, as aprecia daca mi-ai ceda mie jocul.

  15. #375 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A fost mai rapid razvanrazy prin PM. Sorry man dar i-am promis-o lui deja.

  16. #376 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Nici o problema Multumesc de mesaj

  17. #377 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai teoretic, noi suntem cam ultimii. Prioritate au cei cu rezervare in magazin si cei care platesc pe loc (cu cardul)... pentru ca e deja obligatie din partea lor. Cei cu plata la livrare... daca mai apucam. Daca nu, ni se va spune (respectuos sau nu) ca "n-a fost sa fie". La naiba, mie inca nu mi-au trimis jocuri si filme platite de luni bune. Cred ca si acum am credit la ei... dar pe care nu prea il ia nimeni in considerare, din cate observ.
    Sunt absolut sigur ca au facut precum eMag-ul de BlackFriday si nu numai, lucru pe care l-am aflat din discutiile cu oamenii care se ocupa de astfel de promotii: desi au pe stoc 100 bucati, baga la promotie 5 bucati ca sa iasa in fata cu reducerea, sa se faca hype in jurul pretului si apoi sa se termine imediat stocul. Doua avantaje : promovare gratuita (vezi eMag cu resigiliate la 1-3 ron, au pierdut cateva zecii de mii de euro dar s-a vorbit cateva zile PESTE tot despre ei, mai ieftin asa) si apoi cine n-a prins reducerea, poate pana la urma cumpara la pret intreg ca si-l doreste si mai mult acum ca i l-ai oferit si apoi i-ai luat oportunitatea

  18. #378 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Confirm si eu faza cu "baga la promotie 5 bucati". Din pacate, in loc sa-si goleasca stocu si sa vanda toate produsele, ei prefera sa vanda doar 10-20% si cu restu sa ramana pe stoc, la pret mare, pana la urmatoarea reducere. Altfel nu ar avea asa multe reduceri, asa des.

  19. #379 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mi-au spus ca nu au pe stoc niciun produs din cele comandate, chiar daca Driveclub apare pe stoc acum la pretul normal, nu la cel promotional.

    Am depus plangere la ANPC, va sfatuiesc si pe voi sa faceti la fel: Reclamatie ANPC .
    Poate data viitoare nu vor mai face reclama mincionasa.

  20. #380 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    La ce ora ai facut comanda? Te-au sunat sa te anunte? Si eu recomand tuturor care primesc astfel de mesaje sa faca reclamatie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 283 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts