Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 283 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 229 269 ... LastLast
Results 4,361 to 4,380 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4361 SP
    Member iErvin's Avatar
    Mai sunt sanse sa aduceti stoc la rtx 3080 anul acesta? Ne poti da un heads-up daca apar informatii?

  2. #4362 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Mai sunt sanse sa aduceti stoc la rtx 3080 anul acesta? Ne poti da un heads-up daca apar informatii?
    Momentan stiu ca mai trebuia sa vina un singur 3080 de la EVGA si cam atat, dar daca aflu ceva revin cu un heads-up.

  3. #4363 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În UK făcut restock ShopTo și Argos s-au vândut instant, atât Argos și Shopto au anunțat ca nu vor mai primi stocuri anul acesta așa că să nu vă faceți speranțe prea mari.

  4. #4364 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Momentan stiu ca mai trebuia sa vina un singur 3080 de la EVGA si cam atat, dar daca aflu ceva revin cu un heads-up.
    Multumesc! Daca ai putea sa-mi dai un heads up sau un interval in care sunt sanse sa apara ar fi super, dar inteleg daca nu se poate.

  5. #4365 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    @ATX-MG: In legatura cu PS5, Statusul comenzii pe site urmeaza sa fie updatat ulterior?

    La telefon, operatorul a spus ca o sa schimbe statusul inapoi in Pre-Comanda. Momentan apare tot Anulata.
    Eu banuiesc ca au facut intai o lista dar ma asteptam sa faca si update.

  6. #4366 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai au zis ca trimit mail cu link pt plată. Poate după aia se schimbă si statusul pe site.

  7. #4367 SP
    Junior Member Brohlin's Avatar
    Pana luni o sa vina si linkul de plata. Rabdarea e o virtute.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #4368 SP
    Member iErvin's Avatar
    @ATX-MG ne poti confirma daca a ajuns cumva stocul Cyberpunk 2077 Collector in depozit? Se pot onora precomenzile? (no offense, in strainatate au fost multe anulari din cauza distribuitorului)

  9. #4369 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    @ATX-MG ne poti confirma daca a ajuns cumva stocul Cyberpunk 2077 Collector in depozit? Se pot onora precomenzile? (no offense, in strainatate au fost multe anulari din cauza distribuitorului)
    Salut! Maine ne ajunge marfa la depozit. Standard + Collector's Edition. Vom putea sa onoram toate precomenzile. Posibil sa avem chiar si cateva unitati in plus la CE, dar le vom activa pe site dupa ce terminam de confirmat precomenzile.

  10. #4370 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Salut!

    Vreo veste sau zvon nou legat de o perioada in care am putea sa gasim Xbox Series X?

    Am vazut ca Series S ati avut mult timp si inca mai aveti in anumite magazine.

  11. #4371 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Din pacate nu avem vesti cu privire la Xbox Series X. Furnizorul nu are inca stoc disponibil sau o data de aprovizionare.

  12. #4372 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Salut, cand ajunge ps5-ul in depozit in aceasta saptamana? Multumesc

  13. #4373 SP
    Member angellicus's Avatar
    @ATX-MG oare știi cumva daca mai primiti căștile de la Sony PS5 Pulse 3D?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  14. #4374 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Oare in legatura cu statia de incarcare se stie ceva? Am sunat la Altex si mi-a raspuns o doamna care mi-a zis ca la inceputul saptamanii va fi pe stoc, in schimb castile nu vor fi pe stoc deloc anul acesta mi-a zis. Se stie ceva daca cumva va fi zilele astea?

  15. #4375 SP
    Junior Member MBlaze's Avatar
    Interesanti oamenii de la Altex, a vrut prietena mea sa imi faca o surpriza si mi-a comandat de la Altex jocul :Spider-man Miles Morales Ultimate Edition. Comanda fiind ajunsa, parca am fost inspirat sa nu astept pana la Craciun, deschid coletul de fata cu ea si observ ca primesc jocul in varianta normala (care e si mai ieftin si nici nu contine remasterul jocului original).
    Adica astia chiar nu verifica/scaneaza inainte de a trimite o comanda prin curier ? Pe langa asta, pentru a rezolva problema sunt nevoit sa stau 40 de min in telefon pentru a lua legatura cu un agent sa imi zica sa fac retur si sa precizez in cererea de retur ca vreau produsul corect, iar mai apoi sa imi zica ca tot returul si primirea produsului poate dura pana la 7 zile lucratoare.
    Adica pe bune frate? E dezamagitor ca pentru ei toate chestiile astea vor fi vazute ca niste formalitati basic dar eu trebuie sa astept 10 zile pentru un produs ( 3 cat am asteptat plus inca posibil 7 pana primesc jocul corect).
    Si nu, nu preferam varianta digitala intrucat imi place sa colectionez jocurile.

  16. #4376 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    au ajuns in stoc Cyberpunk 2077 CE? vad ca de la jrc au ajuns deja diskuri la clienti cu precomenzi. Daca nu a ajuns pana azi la voi e clar ca in 10 nu cei din tara nu il primim

  17. #4377 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    @ATX-MG oare știi cumva daca mai primiti căștile de la Sony PS5 Pulse 3D?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

    Salut! Casti nu vom mai primi in clipa de fata.


    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    Oare in legatura cu statia de incarcare se stie ceva? Am sunat la Altex si mi-a raspuns o doamna care mi-a zis ca la inceputul saptamanii va fi pe stoc, in schimb castile nu vor fi pe stoc deloc anul acesta mi-a zis. Se stie ceva daca cumva va fi zilele astea?

    Salut! Urmeaza sa primim o cantitate limitata pentru charging dock.


    Quote Originally Posted by MBlaze View Post
    Interesanti oamenii de la Altex, a vrut prietena mea sa imi faca o surpriza si mi-a comandat de la Altex jocul :Spider-man Miles Morales Ultimate Edition. Comanda fiind ajunsa, parca am fost inspirat sa nu astept pana la Craciun, deschid coletul de fata cu ea si observ ca primesc jocul in varianta normala (care e si mai ieftin si nici nu contine remasterul jocului original).
    Adica astia chiar nu verifica/scaneaza inainte de a trimite o comanda prin curier ? Pe langa asta, pentru a rezolva problema sunt nevoit sa stau 40 de min in telefon pentru a lua legatura cu un agent sa imi zica sa fac retur si sa precizez in cererea de retur ca vreau produsul corect, iar mai apoi sa imi zica ca tot returul si primirea produsului poate dura pana la 7 zile lucratoare.
    Adica pe bune frate? E dezamagitor ca pentru ei toate chestiile astea vor fi vazute ca niste formalitati basic dar eu trebuie sa astept 10 zile pentru un produs ( 3 cat am asteptat plus inca posibil 7 pana primesc jocul corect).
    Si nu, nu preferam varianta digitala intrucat imi place sa colectionez jocurile.

    Salut! Lasa-mi te rog un PM cu numarul tichetului pentru a-l da mai departe spre urgentare.


    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    au ajuns in stoc Cyberpunk 2077 CE? vad ca de la jrc au ajuns deja diskuri la clienti cu precomenzi. Daca nu a ajuns pana azi la voi e clar ca in 10 nu cei din tara nu il primim

    Salut! Da, marfa a ajuns in depozit. In seara asta urmeaza sa confirmam precomenzile si maine sa le pregatim pentru expediere. Noi am semnat un NDA in ceea ce priveste data de lansare si jocul nu poate sa ajunga la client mai devreme de 10.12. De asemenea, editiile livrate de JRC sunt in ceha.

  18. #4378 SP
    Member iErvin's Avatar
    Te rog sa ne anunti cand aflii daca veti avea in stoc si versiunea PC la Cyberpunk Collector's. Multumesc!

  19. #4379 SP
    Junior Member cecil-the-frog's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salutare! Sa aduc cateva clarificari. In clipa de fata urmeaza sa primim o alocare limitata de marfa doar pentru editia Standard a consolei, nu si pentru cea digitala.
    Salut, ai idee daca anul asta va mai ajunge vreun stoc cu PS5 varianta digitala? Merci!

  20. #4380 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    De asemenea, editiile livrate de JRC sunt in ceha.
    Motivul pentru care nu cumpăr nimic de la JRC indiferent că livrează la timp sau că sunt mai ieftine puțin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 219 of 283 FirstFirst ... 119 169 209 217 218 219 220 221 229 269 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts