Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 283 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast
Results 4,561 to 4,580 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4561 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Avem vreo șansă luna aceasta/viitoare să prindem în stoc Xbox Series X și să cumpărăm direct de pe site (fără tombolă)? Mulțumesc.

  2. #4562 SP
    Member tudort's Avatar
    Este vreo posibilitate să aduceți la comandă de Mass Effect Legendary un steelbook precum acesta ?
    https://vgculturehq.com/mass-effect-...e-at-best-buy/

  3. #4563 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Shadow of war mai aduceti?

  4. #4564 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Avem vreo șansă luna aceasta/viitoare să prindem în stoc Xbox Series X și să cumpărăm direct de pe site (fără tombolă)? Mulțumesc.
    Salut! In clipa de fata nu. Ritmul de aprovizionare pe Xbox Series X este redus si nici furnizorul nu ne poate oferi termene exacte cand primim. Noi depunem toate eforturile necesare pentru a imbunatati fluxul de console care se livreaza.
    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Este vreo posibilitate să aduceți la comandă de Mass Effect Legendary un steelbook precum acesta ?
    https://vgculturehq.com/mass-effect-...e-at-best-buy/
    Salut! Nu am primit vreo informare oficiala de la furnizor in ceea ce priveste acest reper. Din ce vad, editia respectiva este disponibila doar in SUA, la Best Buy.
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Shadow of war mai aduceti?
    Salut! In clipa de fata nu mai reaprovizionam acest titlu.

  5. #4565 SP
    Member mladin86's Avatar
    @ATX-MG tu te ocupi doar de Gaming, Jocuri la altex ? pt ca am si eu o pb cu o comanda neonorata dar e vb de un gaming PC .
    Colegul care m a abordat pe mail mi a invocat motive stupide si absurde care sfideaza legile din Romania, provocandu mi o durere ingrozitoare de cap, iar azi cand m am mai calmat am sunat in call center in speranta ca voi obtine lamuriri de la o alta persoana dar pret de peste 20 min nu m a preluat nimeni, m am enervat si am renuntat
    Multumesc

  6. #4566 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    @ATX-MG tu te ocupi doar de Gaming, Jocuri la altex ? pt ca am si eu o pb cu o comanda neonorata dar e vb de un gaming PC .
    Colegul care m a abordat pe mail mi a invocat motive stupide si absurde care sfideaza legile din Romania, provocandu mi o durere ingrozitoare de cap, iar azi cand m am mai calmat am sunat in call center in speranta ca voi obtine lamuriri de la o alta persoana dar pret de peste 20 min nu m a preluat nimeni, m am enervat si am renuntat
    Multumesc

    Salut! Mai mult de partea de gaming, dar pot redirectiona cazul tau catre colegii care se ocupa de categoria produsului din comanda.

  7. #4567 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG Ajuta-ma si pe mine cu un sfat cu o parere te rog.Am mai reclamat problema aici la un PS5 day one care de la inceput mi-a facut probleme in diferite jocuri desi este ciudat ca unele merg bine aboslut normal iar in altele imi apar tot felul de artefacuri pe ecran sub forma unor puriceii colorati fie statici fie isi shimba culoarea sau pozitia.Am mai discutat si cu diversi menbrii dupa forum pare sa fie ceva la gpu sau software.Am schimbat si cablul HDMI am schimbat si tv-ul am incercat diverse setari la tv si PS5 absolut nici o schimbare nici in bine nici in rau.Nu stiu daca sa il trimit la garantie imi este teama ca mi-l tin acolo doua saptamanii si il trimti inapoi.Eu as cam vrea sa il schimbe.Astept un raspuns.Multumesc

  8. #4568 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Ajuta-ma si pe mine cu un sfat cu o parere te rog.Am mai reclamat problema aici la un PS5 day one care de la inceput mi-a facut probleme in diferite jocuri desi este ciudat ca unele merg bine aboslut normal iar in altele imi apar tot felul de artefacuri pe ecran sub forma unor puriceii colorati fie statici fie isi shimba culoarea sau pozitia.Am mai discutat si cu diversi menbrii dupa forum pare sa fie ceva la gpu sau software.Am schimbat si cablul HDMI am schimbat si tv-ul am incercat diverse setari la tv si PS5 absolut nici o schimbare nici in bine nici in rau.Nu stiu daca sa il trimit la garantie imi este teama ca mi-l tin acolo doua saptamanii si il trimti inapoi.Eu as cam vrea sa il schimbe.Astept un raspuns.Multumesc
    Salut! Poti sa trimiti consola in garantie. Daca problemele semnalate de tine se adeveresc, atunci cel mai probabil vei primi negatie. Avem console noi pastrate fix pentru cazurile de inlocuire in service.

  9. #4569 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Salut ATX-MG, acea limitare de 200 de produse in wishlist este permanenta ori doar un test?

  10. #4570 SP
    Junior Member ScriAlex97's Avatar
    Salutare,de Nier Replicant ce se aude?I-am dat precomanda pe 19,va fii produsul in stoc?

  11. #4571 SP
    Member jon209's Avatar
    Salut @ATX-MG te mai deranjez cu o intrebare.Acum ca am trimis PS5 in service intr-un fel sau altul pot afla statusul reparatiei\inlocuiri consolei?Multumesc

  12. #4572 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    Salut ATX-MG, acea limitare de 200 de produse in wishlist este permanenta ori doar un test?

    Salut! Da, in clipa de fata limita este de 200 de produse in wishlist.


    Quote Originally Posted by ScriAlex97 View Post
    Salutare,de Nier Replicant ce se aude?I-am dat precomanda pe 19,va fii produsul in stoc?

    Salut! Produsul este stoc si precomenzile au fost confirmate.

    ---------- Post added 23-04-2021 at 17:26 ----------

    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Salut @ATX-MG te mai deranjez cu o intrebare.Acum ca am trimis PS5 in service intr-un fel sau altul pot afla statusul reparatiei\inlocuiri consolei?Multumesc
    Salut! Imediat ce termina service-ul evaluarea consolei vei primi pe email o informare cu statusul acesteia.

  13. #4573 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Salut, ATX-MG

    Am o sugestie legata de partea de gaming si inca o problema, poate ma poti ajuta tu cu vreun sfat in vederea rezolvarii.


    1. Aceasta este o sugestie legata de livrarea consolelor. Cred ca ar fi necesar sa fie livrate intr-o cutie separata impreuna cu folie de bule sau polistiren. Am scris asta si pe forum inainte de livrare, i-am rugat acest lucru si printr-un tichet separat cu numarul 24541-y1n2k4 si am specificat si intr-un reply dat pe mail catre ei.

    Xbox Series X mi-a ajuns fara niciun fel de protectie, era cutia oficiala si atat. Avea urme usoare de lovitura care probabil ar fi fost evitate daca ar fi fost plasata intr-o alta cutie de protectie. Am inteles de pe forum ca unii ar primi consolele intr-o cutie suplimentara de protectie iar altii nu. Daca s-ar putea sa fie o chestiune universal valabila pentru toti clientii care achizioneaza console, ar fi perfect iar costul suplimentar pentru Altex ar fi nesemnificativ.




    2. Am comandat cateva produse cu livrare la mama prietenei mele, eu urmand sa le ridic dupa sarbatori. Printre ele se afla si un tip de incarcator pe care il folosesc in vacante, unul care are 8 mufe de alimentare. Am intrat in posesia lui acum cateva zile iar in mod normal daca nu folosesc in viitorul apropiat produsul, nu il desfac, urmand acest lucru sa-l fac cu o zi inainte de a pleca in calatorie.

    Produsul l-am desfacut din curiozitate, avea un abtibild transparent pus in in locul unde se desface cutia iar incarcatorul era pus intr-o folie de plastic si intr-o alta cutiuta suplimentara. Ipoteza ca ar fi ajuns asa dupa transport este invalida, cel mai probabil a fost un produs returnat de altcineva si facut ca nou.

    Sunt in a 13-a zi de cand a fost livrat. Am vreo sansa reala de a imi fi schimbat cu unul nou? Am vazut ca in Mall Vitan este stoc suficient, m-as deplasa la ei pentru a-mi fi schimbat insa din discutia cu domnisoara de pe FB, se pare ca nu pot face acest lucru. Am mai incercat sa ii sun ieri si nu mi-a raspuns nimeni, am apasat tasta 0 pentru a fi sunat din nou insa nici acum nu am primit raspuns. Am facut un ticket si pe site-ul Altex, niciun raspuns. Voi face o reclamatie la ANPC.

    Sunt mai jos cateva fotografii cu produsul, eu doar l-am scos din folie pentru a-l fotoografia, exact asta este starea in care a ajuns.

    Ai vreun sfat cum pot proceda pentru rezolvarea problemei?
    Attached Images Attached Images 182787732_1250914341973057_1032177601819352695_n.png 6.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

  14. #4574 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Parca aveau ceva reclama ca poti merge in cel mai apropiat magazin ca sa faci retur si ti se dau banii pe loc. Sper sa nu ma insel.
    Daca asa este, mergi in Vitan, fa retur si cu banii primiti pe loc, ia altu din raft.

  15. #4575 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    L-am luat la o reducere de Paste, era redus cu 50%, as plati dublu acum daca as face asta, asta in cazul in care s-ar putea si nu as mai intalni alte piedici.

  16. #4576 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Salut @ATX-MG,

    Stii cumva daca veti aduce la precomanda noile culori pentru Dualsense ?

    Mersi frumos!

  17. #4577 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Salut @ATX-MG,

    Stii cumva daca veti aduce la precomanda noile culori pentru Dualsense ?

    Mersi frumos!

    Salut! Scuze pentru radio silence, dar in perioada asta am fost OOO (Out-of-Order). Ma interesez si revin cu un raspuns.

  18. #4578 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut! Revin cu un update. Nu am primit inca de la Sony informatii in ceea ce priveste listarea noilor controllere Dualsense si disponibilitatea de stoc.

  19. #4579 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! In curand urmeaza sa apara pe site titlurile de mai jos. Unele au status de precomanda, iar cele care nu au, asteptam sa vina marfa de la furnizor.

    Consola Nintendo Switch Lite Blue
    Nintendo Switch Joy-Con Pair The Legend of Zelda: Skyword Sword
    Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Nintendo Switch
    The Legend of Zelda: Skyword Sword HD Nintendo Switch
    Mario Golf: Super Rush Nintendo Switch
    Lost Judgment PS4
    Lost Judgment PS5
    Lost Judgment Xbox One/Series
    Tokyo Olympics 2020 PS4
    Tokyo Olympics 2020 Xbox One
    Tokyo Olympics 2020 Nintendo Switch
    Sonic Colours Ultimate Edition PS4
    Sonic Colours Ultimate Edition Xbox One
    Sonic Colours Ultimate Edition Nintendo Switch
    Spiritfarer Nintendo Switch
    Spiritfarer PS4 Dying Light 2 PC
    Dying Light 2 PS4
    Dying Light 2 Xbox One
    Dying Light 2 Deluxe Edition PC
    Dying Light 2 Deluxe Edition PS4
    Dying Light 2 Deluxe Edition Xbox One
    Dying Light 2 Collector's Edition PC
    Dying Light 2 Collector's Edition PS4
    Dying Light 2 Collector's Edition Xbox One
    Star Wars Jedi Fallen Order PS5

  20. #4580 SP
    Member codpin's Avatar
    Nimic de noile controllere dualsense?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 283 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts