Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 257 of 283 FirstFirst ... 157 207 247 255 256 257 258 259 267 ... LastLast
Results 5,121 to 5,140 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5121 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    ^ acum vei avea si tu un vinyl, o mapa una alta nu vine chiar asa gol

  2. #5122 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    ^ acum vei avea si tu un vinyl, o mapa una alta nu vine chiar asa gol
    Da. Și fără joc fizic. O să pun codul pe OLX să iau și varianta pe disk. Same as Horizon. L-au luat băieții cu shared account și mi-am luat varianta fizică

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  3. #5123 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    Salut @ATX-MG! Stii cumva daca va mai reveni pe stoc Controller Wireless PlayStation 5 DualSense, Galactic Purple? Multumesc

  4. #5124 SP
    Member jon209's Avatar
    Salut @ATX-MG. Primim Fifa 23 mâine?

  5. #5125 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Salut @ATX-MG. Primim Fifa 23 mâine?

    Salut! Astazi confirmam precomenzile si le predam la curier.

    De asemenea, am activat la precomanda Consola PS5 + Joc FIFA 23.
    https://altex.ro/consola-playstation...CNSPS51TBBF23/

    Last, but not least. Vom avea si un eveniment de lansare pentru FIFA 23, maine, de la ora 17:30, la magazinul Altex Orhideea. O sa fiu si eu pe acolo, daca vreti sa stam de vorba.

    https://www.facebook.com/events/1510914289411601

    ---------- Post added 29-09-2022 at 11:22 ----------

    Quote Originally Posted by mateimatthew View Post
    Salut @ATX-MG! Stii cumva daca va mai reveni pe stoc Controller Wireless PlayStation 5 DualSense, Galactic Purple? Multumesc
    Da, o sa ne ajunga in curand o reaprovizionare.

  6. #5126 SP
    Member mladin86's Avatar
    Si despre God of War Ragnarok dualsense edition ? Ceva vesti? Am obs ca pt US si UK au inceput precomzile din 27 sept.

  7. #5127 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by mladin86 View Post
    Si despre God of War Ragnarok dualsense edition ? Ceva vesti? Am obs ca pt US si UK au inceput precomzile din 27 sept.
    Salut! Inca nu am vesti. Revin cu heads-up cand aflu ceva.

  8. #5128 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post

    De asemenea, am activat la precomanda Consola PS5 + Joc FIFA 23.
    https://altex.ro/consola-playstation...CNSPS51TBBF23/
    Salut! Un timp estimativ de livrare pentru acest bundle? (PS5 + FIFA 23)

  9. #5129 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    Salut! Un timp estimativ de livrare pentru acest bundle? (PS5 + FIFA 23)
    Salut! Maine cel mai probabil se vor confirma comenzile si pregati pentru livrare.

  10. #5130 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG Salut.Te mai deranjez cu o mica probleme.Nu am primit bonusul de precomanda la FIFA 23.De obicei îl primeam cu o zi doua înainte de lansare pe email.

  11. #5131 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Salut.Te mai deranjez cu o mica probleme.Nu am primit bonusul de precomanda la FIFA 23.De obicei îl primeam cu o zi doua înainte de lansare pe email.
    Salut! Bonusul l-am trimis cu o zi inainte de lansare. Lasa-mi numarul comenzii via PM si iti trimit codul.

  12. #5132 SP
    Junior Member Laury's Avatar
    @ATX-MG Salut,
    Ai idee daca pentru GOW Ragnarok Jotnar sau CE, se da si Artbook-ul fizic bonusul pentru preorder, cum e si pentru Standard edition.
    Nu stiu daca s-a mai intrebat, daca da, sorry.
    Mersi

  13. #5133 SP
    Member Aliosa's Avatar
    @ATX-MG Am vrut sa cumpăr GoW Ragnarok Jotnar Edition ultima oara când a fost pe stoc și nu am putut selecta cu ridicare din magazin. În caz ca reapare pe stoc, as vrea sa comand și vreau sa intreb daca se poate modifica ulterior comanda, astfel încât sa ridic produsul din MG Mega Mall.
    Mulțumesc!

  14. #5134 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Laury View Post
    @ATX-MG Salut,
    Ai idee daca pentru GOW Ragnarok Jotnar sau CE, se da si Artbook-ul fizic bonusul pentru preorder, cum e si pentru Standard edition.
    Nu stiu daca s-a mai intrebat, daca da, sorry.
    Mersi

    Salut! Doar Standard Edition vine cu Artbook-ul fizic drept bonus.



    Salut!


    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    @ATX-MG Am vrut sa cumpăr GoW Ragnarok Jotnar Edition ultima oara când a fost pe stoc și nu am putut selecta cu ridicare din magazin. În caz ca reapare pe stoc, as vrea sa comand și vreau sa intreb daca se poate modifica ulterior comanda, astfel încât sa ridic produsul din MG Mega Mall.
    Mulțumesc!

    Salut! Posibil sa mai apara pe stoc dupa lansare, in caz ca mai renunta cineva la precomanda, dar pentru a modifica modalitatea de livrare cu cea de ridicare din magazin, comanda trebuie platita in avans.

    De curiozitate, cand ai avut ocazia sa mai comanzi Jotnar Edition, de ce nu ai pus adresa de livrare de acasa/serviciu?

  15. #5135 SP
    Member Antiohh's Avatar
    @atx-mg , optiunea de ridicare din magazin e f utila pt unii, chiar daca e gratuit transportul la domiciliu. In cazul meu, nu am un singur loc in care imi desfasor activitatea si nu stiu unde voi fi. Eu sunt dispus sa platesc suplimentar sa ridic ceva de la un punct de colectare, decaf sa port discutii interminabile cu curierii

  16. #5136 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    De curiozitate, cand ai avut ocazia sa mai comanzi Jotnar Edition, de ce nu ai pus adresa de livrare de acasa/serviciu?
    Acasă ajung doar după 16.00, iar la serviciu nu pot comanda. Cel mai la îndemână îmi este în magazin, asta pentru ca nu aveți încă livrare la Easybox.

  17. #5137 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Doar o curiozitate: de cat timp este nevoie pentru a se raspunde unui tichet?

    Thx

  18. #5138 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Doar o curiozitate: de cat timp este nevoie pentru a se raspunde unui tichet?

    Thx
    Salut! In mod normal, in primele 2-3 ore de la receptionarea tichetului se trimite un prim reply. Ai un caz anume cu care te pot ajuta?

  19. #5139 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Am CAS-413820-F3M1W0 - de acum 6 zile. Niciun raspuns in afara de acel acknowledge automat

    Multumesc

  20. #5140 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Phi View Post
    Am CAS-413820-F3M1W0 - de acum 6 zile. Niciun raspuns in afara de acel acknowledge automat

    Multumesc
    Am transmis cazul tau mai departe. Ar trebui sa primesti un raspuns in scurt timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 257 of 283 FirstFirst ... 157 207 247 255 256 257 258 259 267 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts