Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 260 of 283 FirstFirst ... 160 210 250 258 259 260 261 262 270 ... LastLast
Results 5,181 to 5,200 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5181 SP
    Junior Member DarkAngel9211's Avatar
    S-au emis factura și AWB-ul în cont. Verifică acolo.

  2. #5182 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG Salutare.Ti-am scris ieri în privat și m-ai ajutat imediat în legătură cu precomanda la GOW.Azi mi-a venit jocul dar nu si bonusul de precomanda.Eu nu fac precomanda sau comanda la un joc pentru bonus.Eu am avut precomanda plătită din august.Mi-ai transmis ieri ca s-a blocat sistemul și nu s-a putut procesa precomanda dar nu este problema mea ca și client.La mine banii nu s-au blocat cand pe trei jocuri am dat aproape 1100 lei.Te rog sa nu ma înțelegi greșit nu este nimic personal,te apreciez foarte mult pentru ceea ce faci aici pe forum pentru noi gameri.

  3. #5183 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG Salutare.Ti-am scris ieri în privat și m-ai ajutat imediat în legătură cu precomanda la GOW.Azi mi-a venit jocul dar nu si bonusul de precomanda.Eu nu fac precomanda sau comanda la un joc pentru bonus.Eu am avut precomanda plătită din august.Mi-ai transmis ieri ca s-a blocat sistemul și nu s-a putut procesa precomanda dar nu este problema mea ca și client.La mine banii nu s-au blocat cand pe trei jocuri am dat aproape 1100 lei.Te rog sa nu ma înțelegi greșit nu este nimic personal,te apreciez foarte mult pentru ceea ce faci aici pe forum pentru noi gameri.
    Salut! Colegii de la depozit au fost informati sa nu mai expedieze artbook-ul impreuna cu jocul incepand cu ziua lansarii. Comanda ta a intrat pe fluxul de livrare fix atunci. Nu e problema, o sa le transmit sa iti expedieze separat artbook-ul.

  4. #5184 SP
    Member jon209's Avatar
    Îți mulțumesc frumos.Si încă odată te rog sa nu ma înțelegi greșit,nu este nimic personal.

  5. #5185 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Îți mulțumesc frumos.Si încă odată te rog sa nu ma înțelegi greșit,nu este nimic personal.
    Nu e problema, stai linistit. Eu imi cer scuze pentru neplacere.

  6. #5186 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Heads-up! Stiu ca unii dintre voi intrebau de Consola PS5 + Joc God of War Ragnarok. E activa pe site:
    https://altex.ro/consola-playstation...CNSPS51TBCGWR/

  7. #5187 SP
    Junior Member fabuscus's Avatar
    @@ATX-MG Salut, stii daca o sa aveti in stoc Assassin's Creed Mirage Collector's Case si Resident Evil 4 Remake - Collector’s Edition?

  8. #5188 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by fabuscus View Post
    @@ATX-MG Salut, stii daca o sa aveti in stoc Assassin's Creed Mirage Collector's Case si Resident Evil 4 Remake - Collector’s Edition?
    Salut! Da, o sa avem ambele editii. In curand, urmeaza sa listam si Resident Evil 4 Remake pe site.

  9. #5189 SP
    Member flaviud's Avatar
    Salutare, vreo stire despre precomenzi pentru Ps Vr2? Multumesc

  10. #5190 SP
    Junior Member Mausika's Avatar

  11. #5191 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by flaviud View Post
    Salutare, vreo stire despre precomenzi pentru Ps Vr2? Multumesc
    Salut! Nu avem informatii momentan de la Sony PlayStation.

  12. #5192 SP
    Member flaviud's Avatar
    Ok, ms

  13. #5193 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    Salut, ATX-MG ai vreo idee daca veti mai avea in stoc Pokemon Scarlet and Pokemon Violet Double Pack Nintendo Switch?

  14. #5194 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by valuta View Post
    Salut, ATX-MG ai vreo idee daca veti mai avea in stoc Pokemon Scarlet and Pokemon Violet Double Pack Nintendo Switch?
    Salut! Din pacate, nu vom mai primi cantitati suplimentare pentru acel produs. A fost alocare limitata.

    Pentru doritori, am activat pe site la precomanda Resident Evil 4 Remake, inclusiv Collector's Edition:
    https://altex.ro/cauta/?q=resident%20evil%204%20remake

    ---------- Post added 18-11-2022 at 13:08 ----------

    Am uitat sa mentionez. Am activat si Atomic Heart la precomanda:
    https://altex.ro/cauta/?q=atomic%20heart

  15. #5195 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Salut! Am fost la Altex Sun Plaza și am văzut un perete cu Xbox Series X iar în stocul online sunt mereu disponibile. Respect! O curiozitate: dacă Xbox Game Pass și consolele Xbox nu sunt disponibile oficial pentru piața din România (conform siteului xbox.com) voi cum le puteți vinde? Sau poate sunt disponibile doar consolele? Tot aștept să fim și noi băgați în seamă cu Xbox Game Pass dar nu se întâmplă nimic...

  16. #5196 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    Salut! Am fost la Altex Sun Plaza și am văzut un perete cu Xbox Series X iar în stocul online sunt mereu disponibile. Respect! O curiozitate: dacă Xbox Game Pass și consolele Xbox nu sunt disponibile oficial pentru piața din România (conform siteului xbox.com) voi cum le puteți vinde? Sau poate sunt disponibile doar consolele? Tot aștept să fim și noi băgați în seamă cu Xbox Game Pass dar nu se întâmplă nimic...
    Salut! Consolele Xbox Series S/X vin sub forma de alocare de la Microsoft Polonia, prin intermediul furnizorului oficial din Romania.

    Licente Xbox Live/Game Pass in format fizic nu mai avem, doar pe cele in format digital care se regasesc online sau in magazine, unde se tipareste codul pe bon, plus procedura de activare detaliata.

  17. #5197 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Creste cota de piata Xbox in Romania pentru ca PS4 nu se mai vinde de mult iar la PS5 stocurile sunt rare si putine.

  18. #5198 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Mulțumesc pentru răspuns! Sper să apuc să îi mai scriu lui Phil Spencer pe Twitter (înainte să închidă Elon Musk șandramaua). Poate zice ceva de Game Pass și România.

  19. #5199 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Super pret GET IT NOW. Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition

    https://altex.ro/gran-turismo-7-25th...JOCPS5GT725TH/ 199 lei

  20. #5200 SP
    Junior Member Valerio's Avatar
    Salut ATX-MG,




    Callisto Protocol o sa ajunga si in magazine sau doar online?
    https://altex.ro/the-callisto-protoc...OCPS4CALLPROT/


    Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 260 of 283 FirstFirst ... 160 210 250 258 259 260 261 262 270 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts