Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 283 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2301 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ce se intampla cu jocul Nier Automata de PS4 pe Altex/MG? Nu mai este in oferta de ceva vreme. Nu il mai aduceti?

  2. #2302 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Ce se intampla cu jocul Nier Automata de PS4 pe Altex/MG? Nu mai este in oferta de ceva vreme. Nu il mai aduceti?
    Salut! Nu a fost pana acum stoc la furnizor. Am primit informare ca saptamana viitoare o sa primim un stoc nou de NieR.

  3. #2303 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Cat de fericiti sunt angajatii Altex.. cel putin aici pe forum. Zambarisme maxime dupa fiecare raspuns..
    On topic, multumesc de info, si eu eram interesat.

  4. #2304 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Encman View Post
    Cat de fericiti sunt angajatii Altex.. cel putin aici pe forum. Zambarisme maxime dupa fiecare raspuns..
    On topic, multumesc de info, si eu eram interesat.
    De fapt, zambetul e din cauza lui Joker. Batman a ramas fara GPL si a intarziat.

  5. #2305 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Nu a fost pana acum stoc la furnizor. Am primit informare ca saptamana viitoare o sa primim un stoc nou de NieR.
    Nu puteai sa scrii si tu inainte sa imi aloc tot bugetul pe joculete la noaptea gamerilor? Acum va trebui sa fac foame astept salariul din cauza voastra.

  6. #2306 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    De ce nu l-ai intrebat tu inainte sa iti arunci banii pe "joculete". Zici ca el te-a pus ca iti cheltui banii


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #2307 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Glumeam si eu, stai linistit. Ma voi bucura de joculete si voi lua si Nier, pentru ca toate merita.

    Daca tot am mai postat aici: pe site-ul MG, filtrul predefinit este acela de "cele mai vandute". La jocuri imi arata mereu precomenzi in topul paginii, si ma indoiesc ca precomanda la Patapon e cel mai vandut de pe site.

  8. #2308 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Glumeam si eu, stai linistit. Ma voi bucura de joculete si voi lua si Nier, pentru ca toate merita.

    Daca tot am mai postat aici: pe site-ul MG, filtrul predefinit este acela de "cele mai vandute". La jocuri imi arata mereu precomenzi in topul paginii, si ma indoiesc ca precomanda la Patapon e cel mai vandut de pe site.
    Se lucreaza in continuu la codul site-ului si uneori se intampla sa afecteze filtrele. Oricum, in curand urmeaza sa relansam Calendarul de lansari (jocuri,console, periferice, etc) dedicat precomenzilor, ca sa va fie mai usor sa urmariti titlurile de interes.

  9. #2309 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De ce nu investiti si voi intr-o aplicatie de mobil (vezi eMag) ? Pentru ca e mult mai usor de tinut evidenta ofertelor/promotiilor si chiar facut cumparaturile.

  10. #2310 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Mda, cred ca azi am fost mai dezamagit ca atunci cand eram mic si asteptam pe Mos Craciun si a venit din parti ca parintii nu aveau bani (cantec de vioara), sambata am primit mesaj ca pachetu meu a fost preluat din Chiajna si adus in Buc, eram deja mega fericit ca imi vine asa repede, nu a venit, zic ok hai ca vine Luni...adica e deja in Buc, dar putine stia AngelicTouch caci iata ca nu e pachetu ) bamboozled once again

  11. #2311 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @ Media Galaxy

    Sesiunea de login expira cam rapid. Mi-ar place sa nu fac login din 2 in 2 ore .

  12. #2312 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    @ Media Galaxy

    Sesiunea de login expira cam rapid. Mi-ar place sa nu fac login din 2 in 2 ore .
    Hmm ciudat. Eu inca am ramas logat de ieri. Bine, folosesc si functia de "Restore tabs" in Firefox. E foarte posibil ca cele 2 ore de login sa fie o masura de securitate care sa previna accesul neautorizat la contul tau.

  13. #2313 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu folosesc Chrome si nu inchid browser-ul deloc de-a lungul zilei. Astazi inca nu mi s-a intamplat dar daca mai observ o sa va anunt.

  14. #2314 SP
    Member Chazy90's Avatar
    @Media Galaxy: Mai aduceti incao data gama mai completata la Thrustmaster? Adica de exemplu T300 GT Edition, T300 Alcantara sau pedale T3PA-PRO?

  15. #2315 SP
    Member swenkyk9's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Când ajunge precomanda la Uncharted The Lost Legacy? Mâine sau poimâine ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2316 SP
    Member Kratos666's Avatar
    La o comanda online, la care am primit accept de retur pot sa merg cu produsu si in magazin fizic? pt inlocuire.

  17. #2317 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Poti merge in magazin daca NU ai facut cerere online. Daca ai facut deja cerere online, vine automat un curier din cate stiu.

  18. #2318 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Am facut cerere(aprobata), dar de dimineata am drum spre MG si vreau sa rezolv mai repede

  19. #2319 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by swenkyk9 View Post
    Când ajunge precomanda la Uncharted The Lost Legacy? Mâine sau poimâine ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Precomenzile la Uncharted: The Lost Legacy urmeaza sa ajunga la voi in ziua lansarii. De asemenea, ar trebui sa aveti deja un mail cu bonusul de precomanda, dar nu il puteti activa inainte de data de 23 august.

  20. #2320 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    xbox one x , va fi editia limitata project scorpio sau cea normala ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 283 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 166 216 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts