Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 283 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast
Results 2,681 to 2,700 of 5658

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #2681 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Vor ajunge... saptamana viitoare Cu Nemo neExpress numai de furca am avut. Pachete livrate dupa o saptamana de la comanda, pe motiv ca n-au masini, n-au angajati, prea multe comenzi de onorat etc. Cel putin aici, in cazul unui produs day one, sa fie exact cum ii si zice - day one - ca de aia dai o caruta de bani pe el, sa il ai in ziua lansarii. Daca nu, inseamna ca nu merita banii mei munciti din greu.

  2. #2682 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Hello. O sa incerc sa fac o verificare pentru Timisoara la Nemo ca sa nu fie probleme.

  3. #2683 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    Nici macar un semn de la Altex.Nu tu AWB,nu tu un mesaj ca a plecat comanda.As fi vrut sa cumpar Limited Edition,dar sunt fortat sa merg in magazin pentru varianta standard.

    Am vazut ca in orase mai mici(Slobozia) deja au livrat jocul la 8 dimineata.In Bucuresti nici macar sa urmaresc comanda nu pot..

  4. #2684 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by mateimatthew View Post
    Nici macar un semn de la Altex.Nu tu AWB,nu tu un mesaj ca a plecat comanda.As fi vrut sa cumpar Limited Edition,dar sunt fortat sa merg in magazin pentru varianta standard.

    Am vazut ca in orase mai mici(Slobozia) deja au livrat jocul la 8 dimineata.In Bucuresti nici macar sa urmaresc comanda nu pot..
    Poti sa imi trimiti te rog PM cu numarul comenzii. In Bucuresti comenzile sunt livrate de curierii Altex.

  5. #2685 SP
    Member Johnny's Avatar
    @Media Galaxy
    Fac fata curierii Altex din Bucuresti sau ramanem cu pachete care o sa fie livrate luni?

  6. #2686 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Eu zic ca ar trebui sa faca fata.

  7. #2687 SP
    Member Johnny's Avatar
    ok.
    Intreb pentru ca stiu ca exista un singur curier care trebuie sa acopere o zona mare. (e.g. Stefan cel Mare ) . Si livrarile au o anumita prioritate.

  8. #2688 SP
    Member sahara's Avatar
    Am sunat la MG, cică nu este awb pentru ca și in TM se livrează cu masina MG.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #2689 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    De Timisoara se stie ceva? Vor fi livrate azi sau ma cauta maine la lucru cand nu sunt? Ai gresit ziua de livrare baiatul meu

  10. #2690 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Sunt din Timisoara, daca nu-mi ajunge God of War azi am sa anulez comanda si mi-l iau digital. Am comandat Limited edition, dar ma lipsesc de toate bonusurile numai ca sa nu mai vada nici un ban de la mine Altex-ul. Nu ma intereseaza unde sunt probleme, la curier sau la Altex, cand vine vorba de jocuri stiti bine ca vrem sa le avem day one, iar pe mail ati zis ca il aveati in depozit de Marti sau Miercuri, puteati foarte bine sa il trimiteti cu o zi mai devreme ca sa evitati astfel de probleme la livrare.

  11. #2691 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Eu zic ca ar trebui sa faca fata.
    A ajuns si la mine. Multumesc!
    Dar in ce tara a fost produs God of War Limited Edition? Ma asteptam sa fie in engleza coverul. Cei care au editia normala au back cover in engleza?

  12. #2692 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Sunt din Timisoara, daca nu-mi ajunge God of War azi am sa anulez comanda si mi-l iau digital. Am comandat Limited edition, dar ma lipsesc de toate bonusurile numai ca sa nu mai vada nici un ban de la mine Altex-ul. Nu ma intereseaza unde sunt probleme, la curier sau la Altex, cand vine vorba de jocuri stiti bine ca vrem sa le avem day one, iar pe mail ati zis ca il aveati in depozit de Marti sau Miercuri, puteati foarte bine sa il trimiteti cu o zi mai devreme ca sa evitati astfel de probleme la livrare.
    The day is still young.

  13. #2693 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    A ajuns si la mine. Multumesc!
    Dar in ce tara a fost produs God of War Limited Edition? Ma asteptam sa fie in engleza coverul. Cei care au editia normala au back cover in engleza?
    Pai in ce limba e back cover-ul?

  14. #2694 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Pai in ce limba e back cover-ul?
    Cred ca in limba ceha. Toata lumea a primit in ceha sau sunt eu mai norocos?

  15. #2695 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    A ajuns si la mine. Multumesc!
    Dar in ce tara a fost produs God of War Limited Edition? Ma asteptam sa fie in engleza coverul. Cei care au editia normala au back cover in engleza?
    Full engleza editia normala/day one.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  16. #2696 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Full engleza editia normala/day one.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    Sincer daca stiam ca LE e in ceha as fi refuzat pachetul.

  17. #2697 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Sunt din Timisoara, daca nu-mi ajunge God of War azi am sa anulez comanda si mi-l iau digital. Am comandat Limited edition, dar ma lipsesc de toate bonusurile numai ca sa nu mai vada nici un ban de la mine Altex-ul. Nu ma intereseaza unde sunt probleme, la curier sau la Altex, cand vine vorba de jocuri stiti bine ca vrem sa le avem day one, iar pe mail ati zis ca il aveati in depozit de Marti sau Miercuri, puteati foarte bine sa il trimiteti cu o zi mai devreme ca sa evitati astfel de probleme la livrare.
    Am mentionat intr-o postare un pic mai veche ca nu putem sa livram astfel incat jocul sa ajunga la client cu o zi inainte de lansare. A fost semnat un embargo pentru asta.

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Cred ca in limba ceha. Toata lumea a primit in ceha sau sunt eu mai norocos?
    Trimite-mi te rog o poza cu coperta via PM.

  18. #2698 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ti-am dat si eu PM

  19. #2699 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Din pacate coperta la LE de carton nu e in engleza, e in ceha ceva...carcasa metal nu are scris nimic pe ea, e ok, artbookul contine doar poze, e ok si asta. Jocul este zona 2, presupun ca are limba engleza(sper)

  20. #2700 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    A ajuns si la mine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 283 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts