Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 283 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast
Results 281 to 300 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #281 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Niste nesimtiti. Am comandat sambata Donkey Kong Tropical Freeze si aparea in stoc. Azi am primit mail ca mi-au anulat comanda, produsul nu se afla in stoc.
    Hellooo Gamerland.

  2. #282 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am comandat ieri pe la ora 13 00 dragonball xenoverse si azi a sosit
    De acum ei sunt baza la jocurile proaspat lansate cum dolarul a crescut nu se mai renteaza digital

  3. #283 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ce versiune ai luat? poze?

  4. #284 SP
    Member cyrax's Avatar
    Eu nu mai comand de la incompetentii astia. Am dat comanda pentru infamous second son , first light metal gear rising , castlevania los si journey collection ( era la oferta ). Primesc sambata decat infamous si metal gear. Luni nimic. Acum marti ma suna iarasi curierul. Ridic coletul...decat castlevania fara journey.Deschid coletul supriza !!! lords of shadow 2 in loc de 1 , joc pe care il cumparasem acum o saptamana....no comment.
    Intrebare: pot sa-l returnez intr-un magazin altex sa primesc jocul pe care l-am comandat sau trebuie sa fac tot felul de cereri?

  5. #285 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poti suna la ei sa zici nu au trimis ce trebuia. cand il aduc pe cel care trebuie il iau pe asta

  6. #286 SP
    Junior Member danielb's Avatar
    Am prins si eu Journey la oferta. Am comandat impreuna cu Killer is Dead si Lollipop Chainsaw. Primele 2 au fost livrate a doua zi (Sambata). Cand i-am sunat duminica, au spus ca jocurile vin din depozite diferite si ca Journey nu fusese inca pregatit pentru livrare.
    Ieri am sunat din nou pentru a schimba adresa de livrare si mi-au spus acelasi lucru si anume ca jocul era inca in depozit.

    Sper ca azi sa faca livrarea.

  7. #287 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Am comandat si eu prin noiembrie Borderlands 2 GOTY si 2x Fuel PC + o precomanda la The Crew. Borderlands o ajuns fara cele 2x Fuel si azi am fost sunat de ei sa ma intrebe daca mai sunt interesat de The Crew.

  8. #288 SP
    Junior Member danielb's Avatar
    Quote Originally Posted by danielb View Post
    Am prins si eu Journey la oferta. Am comandat impreuna cu Killer is Dead si Lollipop Chainsaw. Primele 2 au fost livrate a doua zi (Sambata). Cand i-am sunat duminica, au spus ca jocurile vin din depozite diferite si ca Journey nu fusese inca pregatit pentru livrare.
    Ieri am sunat din nou pentru a schimba adresa de livrare si mi-au spus acelasi lucru si anume ca jocul era inca in depozit.

    Sper ca azi sa faca livrarea.
    Tocmai a sosit si Journey.

  9. #289 SP
    Member cyrax's Avatar
    Da l-am primit si eu.

  10. #290 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    astia de la Media Galaxy ofera bonusuri pentru precomenzi

    La MK la care am dat de 3 sapt, am intrebat daca intra si cei care au facut dinainte nu au raspuns
    La Batman nu au editia de colectie...

  11. #291 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    astia de la Media Galaxy ofera bonusuri pentru precomenzi

    La MK la care am dat de 3 sapt, am intrebat daca intra si cei care au facut dinainte nu au raspuns
    La Batman nu au editia de colectie...
    Discutasem acum ceva timp aici despre faptul ca vor fi suprize placute la MK X si la Batman Arkham Knight. Acestea s-au implementat acum si ambele articole au acum bonusuri fizice la precomanda. Referitor la intrebarea ta - este foarte probabil ca toate precomenzile, inclusiv cele facute inainte de ziua de azi precum si cele de acum inainte vor beneficia de bonus, pana la epuizarea stocului acestor bonusuri. Dar aici ii voi lasa pe cei de la Altex/MG sa va raspunda, fiind precomenzile lor.

    Editia (editiile) de colectie la Batman va fi adaugata de asemenea in curand.

  12. #292 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Mi-au raspun si cica trebuie sa confirm. I-am intrebat cum fac asta si nu au mai raspuns.
    la voi pe site nu vor fi?ca vreau sa fiu sigur ca vor veni

  13. #293 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @RvsS, care-i faza cu Witcher 3 la eMag ? De ce varianta de PS4 e mai ieftina cu 10 ron decat aia de Xbox One ?

    Totodata, la Altex, vad ca au versiunea Wild Hunt D1 Edition si nu au varianta normala. E cumva asta varianta normala si la eMag, in aceiasi bani ?

    Si ca fun fact la Altex, am vrut sa plasez azi precomanda pentru joc, dar cand apas pe butonul de precomanda, ma loveste mesajul:

    Acest produs nu există momentan în stoc.
    Mi se pare incredibil de idioata treaba... Cum ai putea sa iei in serios o asemenea firma ?

  14. #294 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Maxima nesimtire

    capture132321.png

  15. #295 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Lasa ca e bine. Oamenii care inca mai spera, isi merita soarta. Abia astept sa se lanseze The Witcher, sa vedem cate pagini se vor adauga acestui thread. (Pentru ca astea 15, deja existente, nu sunt un semnal destul de clar)

  16. #296 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    @RvsS, care-i faza cu Witcher 3 la eMag ? De ce varianta de PS4 e mai ieftina cu 10 ron decat aia de Xbox One ?
    Totodata, la Altex, vad ca au versiunea Wild Hunt D1 Edition si nu au varianta normala. E cumva asta varianta normala si la eMag, in aceiasi bani ? Si ca fun fact la Altex, am vrut sa plasez azi precomanda pentru joc, dar cand apas pe butonul de precomanda, ma loveste mesajul:
    Exista o singura editie standard (non CE) de Witcher 3. Poate fi denumita D1 (day one) sau standard, nu este important, are acelasi continut, nu sunt diferente. Nu ma pot pronunta in legatura cu preturile practicate, dar continutul este acelasi.
    Va pot asigura ca W3 va ajunge la timp in stocul retail (mai departe ref la onorarea precomenzilor trebuie sa tineti legatura cu retailerul unde ati facut precomanda).
    Momentan nu putem oferi editia de colectie, deci orice retailer ofera acest lucru o face pe riscul sau. Daca lucrurile se vor schimba, va voi anunta.

  17. #297 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mersi de raspuns. Deci pot sa comand linistit versiunea normala de Xbox One, ca voi primi din orice loc (emag, altex, media galaxy), versiunea "D1".

  18. #298 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Maxima nesimtire

    Attachment 244527
    Ma interesez ce inseamna exact plata comenzii si revin. Daca se poate face ramburs sau se face prin card sau cum se procedeaza. Ii rog eventual sa raspunda direct si aici daca vor putea si este permis. Sau macar sa clarifice pe FB. Imi pare rau, dar nu cunosc exact procedura lor de precomanda/confirmare/livrare, dar ar trebui investigat pentru ca este o problema din ce inteleg.

    ---------- Post added 06-03-2015 at 12:14 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mersi de raspuns. Deci pot sa comand linistit versiunea normala de Xbox One, ca voi primi din orice loc (emag, altex, media galaxy), versiunea "D1".
    Da, practic nu exista o alta versiune nicaieri in lume, e acelasi lucru peste tot.

  19. #299 SP
    Member cyrax's Avatar
    Sa fiu al naibii. Am trimis un mesaj la vrajeala la altex si mi-au adus jocul care trebuia azi ( castlevania LOS 1 si am returnat los 2 ). Da cum sa nu-mi trimita cand los 2 era 69 lei si los 1 49 ma rog...am dat o comanda la 5 jocuri , a venit curierul la mine de 4 ori.Data viitoare ma duc direct in magazin , este mai comod pana la urma.

  20. #300 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Ini place aia cu confirmarea precomenzii. Dupa experientele descrise aici si cele traite de mine nu le platesc nimic in avans. Fac ceva pe bandana lor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 283 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 115 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts