Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 283 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 255 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3081 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Telefon aveai in cont si inainte de cerinta asta, la sectiunea adresa. acum il cer si pe cont...
    Teoretic daca nu bifezi chestiile de la newsletter nu trimit mizerii.
    Chestia cu dezabonare nu functioneaza pt toti! Numai eu stiu cati draci am avut pe tema asta... Am dat dezabonare de vreo 5-6 ori si tot primeam newslettere si spam, pana la urma mi-am facut filtru in thunderbird ca sa le trimita direct in spam, doar asa am scapat.

  2. #3082 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Daca ii dai report pentru spam te dezaboneaza automat gmail.

  3. #3083 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa ne anunți și pe noi, te rog, daca RDR2 vine pe doua discuri.

  4. #3084 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ar trebui sa fie mentionat pe spatele carcasei, in caz ca ai cum sa verifici prin depozit.

  5. #3085 SP
    Member snk2's Avatar
    stie cineva daca se gaseste deja in stoc la Altex/MG modelele noi de PS4 Pro seria CUH-72xx?

  6. #3086 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Chestia cu dezabonare nu functioneaza pt toti! Numai eu stiu cati draci am avut pe tema asta... Am dat dezabonare de vreo 5-6 ori si tot primeam newslettere si spam, pana la urma mi-am facut filtru in thunderbird ca sa le trimita direct in spam, doar asa am scapat.
    Daca imi dai PM cu mail-ul tau il dau mai departe colegelor de la email marketing sa il scoata.


    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Sa ne anunți și pe noi, te rog, daca RDR2 vine pe doua discuri.

    Am intrebat la furnizor.


    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ar trebui sa fie mentionat pe spatele carcasei, in caz ca ai cum sa verifici prin depozit.

    Nu a ajuns inca la depozit astfel incat sa putem verifica.


    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    stie cineva daca se gaseste deja in stoc la Altex/MG modelele noi de PS4 Pro seria CUH-72xx?
    Din ce stiu, ne-au sosit inclusiv si F chassis pentru Slim-uri, dar la Pro ar trebui sa fie cea mai recenta serie.

  7. #3087 SP
    Member chris diaz's Avatar
    @MediaGalaxy, care-i treaba cu F-Chassis? La PS4 Pro, din ce am aflat de la un sef de magazin de-al vostru, modelul CUH-72xx debutează odată cu lansarea jocului Red Dead Redemption 2, care va fi bundle pentru noul model.

  8. #3088 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    @MediaGalaxy, care-i treaba cu F-Chassis? La PS4 Pro, din ce am aflat de la un sef de magazin de-al vostru, modelul CUH-72xx debutează odată cu lansarea jocului Red Dead Redemption 2, care va fi bundle pentru noul model.
    Nu e e chiar o mare diferenta la F chassis sau CUH-72XX din ce am inteles. Sunt mici ajustari insesisabile externe si interne. Asa au fost la E chassis.

  9. #3089 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Cu acea schimbare la profil am vazut ca s-a golit si cosul, si wishlist-ul, si optiunea de a fi anuntat cand se schimba pretul unui produs (oricum nu mai mergea de luni bune, dar era utila), (pre)comenzile sunt inca ok. Poate la schimbarile viitoare baetii sunt mai atenti la testari.

  10. #3090 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Ce pot să confirm și eu este faptul că noul PS4 Pro are acum locașul unde intră cablul de alimentare mai mic, asemănător celui de la PS4 slim, semn că au modificat sursa de curent. Sper să fie făcută această modificare prin prisma evoluției și reducerii procesului de fabricare a procesorului consolei, a reducerii consumului de curent, fără a avea în vedere doar reducerea costurilor de producție.

  11. #3091 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Unde a disparut Soulcalibur VI de pe Altex/Media Galaxy? Nu-i bai, ca-l iau digital dar eram curios.

  12. #3092 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Unde a disparut Soulcalibur VI de pe Altex/Media Galaxy? Nu-i bai, ca-l iau digital dar eram curios.
    Salut. E de la noua platforma. Inca se mai da cu bug spray si se chinuie colegii sa scoate hydrospanner-ul din server. S-a cam suparat HK-47 cand au incercat sa ii instaleze pacifict protocol.

  13. #3093 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Salut se stie cumva daca RDR2 va fi disponibil in ziua lansarii mai ales pentru cei din provincie?

  14. #3094 SP
    Member Johnny's Avatar
    Ati scos de la precomenzi optiunea de numerar la livrare?


    Pentru ce e in stoc apare.
    Attached Images Attached Images plata.jpg

  15. #3095 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Ati scos de la precomenzi optiunea de numerar la livrare?


    Pentru ce e in stoc apare.

    Salut! Da, momentan a fost dezactivata optiunea de numerar la livrare pentru precomenzi. Spune-mi te rog despre ce produs este vorba daca apare in stoc.

  16. #3096 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si precomenzile actuale care sunt asa, vor fi onorate?

  17. #3097 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salut! Da, momentan a fost dezactivata optiunea de numerar la livrare pentru precomenzi. Spune-mi te rog despre ce produs este vorba daca apare in stoc.

    M-am exprimat eu gresit. Pentru ce e in stoc apare optiunea de Numerar la livrare.
    Cat timp o sa fie disable optiunea de numerar la livrare pentru precomenzi? For ever?



    Credeti ca este o mutare buna? Nu cred ca multa lume platea prin card in avans o precomanda.

  18. #3098 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si precomenzile actuale care sunt asa, vor fi onorate?
    Precomenzile care au fost plasate deja cu numerar la livrare vor fi onorate.


    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    M-am exprimat eu gresit. Pentru ce e in stoc apare optiunea de Numerar la livrare.
    Cat timp o sa fie disable optiunea de numerar la livrare pentru precomenzi? For ever?



    Credeti ca este o mutare buna? Nu cred ca multa lume platea prin card in avans o precomanda.

    Momentan nu stiu asta inca din pacate.

  19. #3099 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    @Media Galaxy

    Veti avea Red Dead Redemption 2 in magazin in ziua lansarii?

  20. #3100 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Vad ca RDR2 a disparut de pe site. Sunt ceva probleme?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts