Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 283 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast
Results 301 to 320 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #301 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Am fost astazi in Altex(bacau) pentru un x1, aveau o singula consola in stoc si era modelul expus in "vitrina".
    Suprafata consolei arata de parca a fost stearsa in sictir de praf cu o carma uda...avea numai urme de "zoaie".

  2. #302 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In cazuri de genu asta, cere cu seful de magazin si arata-i problema, sau da-le in mail si expune-le problema, indicand si magazinul.

  3. #303 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Chiar am de gand sa le dau un email, de indata ce ajung acasa.

  4. #304 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Pai daca ai fost la fata locului nu ai vazut cum arata consola? Trebuia sa-i pui pe aia s-o lustruiasca pana la 100% stralucire.

  5. #305 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Indiferent cum arata consola nu aveam de gand sa o cumpar pe cea expusa.

    Probabil ca e nostim, dar nu pentru mine, cand am vazut cum arata si mia spus domnu' de pe raion ca este ultima din stoc m-au luat toti dracii si am plecat enumerand cativa sfinti.

  6. #306 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    I just can't catch a brake...
    Dupa experienta de sambata, am intrata azi pe site sa vad daca au consola la celalalt altex din Bacau. Ghici ce? Pretul a crescut cu 200lei.

    Ps. Evident ca nu s-a obosit nimeni sa raspunda la mail-ul trimis sambata.

  7. #307 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca a fost imbunatatit site-ul Altex. Acum cand incerci sa faci o precomanda, nu mai poti pentru ca (tineti-va bine): "Produsul nu este pe stoc". Ole! Bai, chiar asa... ajung sa-mi cumpar de la unguri? Asa de varza suntem?

  8. #308 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ajung sa-mi cumpar de la unguri?
    Good, good... Come to the dark side!

  9. #309 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sa inteleg ca le era prea greu sa imbunatateasca "sistemul" de precomanda asa ca au renuntat la el cu totul?

  10. #310 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Se pare ca a fost imbunatatit site-ul Altex. Acum cand incerci sa faci o precomanda, nu mai poti pentru ca (tineti-va bine): "Produsul nu este pe stoc". Ole! Bai, chiar asa... ajung sa-mi cumpar de la unguri? Asa de varza suntem?
    Le-am sesizat eu problema saptamana trecuta si mi-au zis ca s-a rezolvat. Am inteles ca unele produse inca "beneficiaza" de aceasta problema, motiv pentru care mi-am facut precomanda pentru The Witcher 3 de la eMag, ca se pare ca ei nu vor sa-mi ia banii...

  11. #311 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce ma oftic ca n-am prins Far Cry 4 de Xbox One Il iau de PC, daca merge site-u, dar ma oftic. De Watch Dogs nu mai zic

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:33 ----------

    LE: Mda...la cat de bine le merge site-u, am incercat 3 min sa dau checkout, dupa ce am adaugat 3 produse si deja 2 din ele nu mai erau disponibile, asa ca am renuntat la toata comanda.

  12. #312 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am luat gta 5 pentru ps4 cu 170 cu un prieten foarte ok preturile. el si-a luat si driveclub cu 100 ron.

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:37 ----------

    LE: incercati cu internet explorer nu glumesc, m-am chinuit cu chrome 20 de minute, cu IE in 3 minute am facut cont si am dat si 3 comenzi

  13. #313 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca e tarziu acum, ca tot ce ne interesa s-a cam dat

  14. #314 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce ma oftic ca n-am prins Far Cry 4 de Xbox One Il iau de PC, daca merge site-u, dar ma oftic. De Watch Dogs nu mai zic

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:33 ----------

    LE: Mda...la cat de bine le merge site-u, am incercat 3 min sa dau checkout, dupa ce am adaugat 3 produse si deja 2 din ele nu mai erau disponibile, asa ca am renuntat la toata comanda.
    Mai incearca un refresh la pagina cu farcry. Ba este in stoc, ba nu, dupa iar revine in stoc

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:40 ----------

    Quote Originally Posted by flamer View Post
    Mai incearca un refresh la pagina cu farcry. Ba este in stoc, ba nu, dupa iar revine in stoc
    Acuma-i in stoc

  15. #315 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by flamer View Post
    Mai incearca un refresh la pagina cu farcry. Ba este in stoc, ba nu, dupa iar revine in stoc

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:40 ----------


    Acuma-i in stoc
    Degeaba apare "In stoc". Cand incerci sa-l adaugi in cos, spune ca nu se poate, ca nu-i pe stoc. Site minunat, care este...

  16. #316 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine e tot stoc epuizat. Nu cred ca ajuta prea mult refresh-ul din moment ce ei nu le rezerva cand le bagi in cos. Vezi sa nu fie o eroare de la tine.

  17. #317 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La mine e tot stoc epuizat. Nu cred ca ajuta prea mult refresh-ul din moment ce ei nu le rezerva cand le bagi in cos. Vezi sa nu fie o eroare de la tine.
    Da o cautare pe site dupa far cry

    ---------- Post added 17-03-2015 at 20:44 ----------

    @MonkY: ai dreptate, dupa ce am incercat sa-l adaug in cos apare cu stoc epuizat

  18. #318 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca dai refresh la greu, si Watch Dogs pare in stoc, dar nu merge niciunu. Ce pot sa zic, iar au facut-o de oaie.

    Ori sunt ei prea incapabili sa mentina un amarat de server pentru mai mult de 100-1000 de useri, ori sunt yo prea retardat ca nu ma ingramadesc precum oile, in primul minut si sa cumpar tot ce-mi permit...

  19. #319 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    LE: incercati cu internet explorer nu glumesc, m-am chinuit cu chrome 20 de minute, cu IE in 3 minute am facut cont si am dat si 3 comenzi
    Nu e de la asta... fluctueaza. Merge 10 minute bine, mai pica 10 minute... si tot asa.

  20. #320 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Era de aşteptat să nu aibă multe în stoc la Watchdog, probabil aveau câteva bucăţi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 283 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 66 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts