Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 177 of 283 FirstFirst ... 77 127 167 175 176 177 178 179 187 227 277 ... LastLast
Results 3,521 to 3,540 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3521 SP
    Member Adr!an's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Te rog sa faci un ticket pe site si sa imi trimiti numarul lui via PM. Voi discuta sa ti se acorde un voucher de compensare.
    Okay, mulțumesc.

  2. #3522 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    @Media Galaxy
    Salut! Daca dau precomanda pentru DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition PC exista vreo sansa sa ajunga pe data de 22 februarie la mine? Il aveti in stoc si pregatit de livrare?

  3. #3523 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Te rog sa faci un ticket pe site si sa imi trimiti numarul lui via PM. Voi discuta sa ti se acorde un voucher de compensare.

    In mod normal ar trebui sa i se dea diferenta inapoi, sa faca omu ce vrea cu banii. Cu voucher il obligi sa ia ceva tot de la mediagalaxy/altex.

  4. #3524 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu poti cu ei, dar nici fara ei , ups and downs.
    Cand avem orice joc day one la botul calului e bine, sunt buni MG.
    Daca intarzie vreun bezmetic de curier 2 zile fara a avea MG nici o vina, fereasca sfantul, isi ia userul MediaGalaxy ladite cu rosii pe aici dupa care mai inghite o pastila de politete (te admir bro!)

    Daca citesti toata tevatura asta din ultimele pagini cu acei bani de la Media Galaxy, ai impresia ca a fost pagubit omul de 500 de lei.

    Dar na, traim in tara unde threadul ''ce ne-am cumparat azi'' are 5 pagini noi pe saptamana in timp ce in 2 luni s-au donat 70 de euro pentru forum, si unde preferam sa ne facem conturi fictive de PSN de US ca sa economisim 3 lei sapteSHcinci/joc, in loc sa sustinem Store-ul romanesc .

    Gata am luat pozitia chircit, sa vina pietrele.

    PS: Scuze, dar nu m-am putut abtine de a nu rade putin de absurdul creeat cu toata aceasta 'problema'. N-am vrut sa ofensez nici un coleg si daca am facut-o imi cer scuze

  5. #3525 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Man, iar? Chiar n-ai inteles ca pentru unii chiar conteaza 10 lei. Mai scoate putin capul din lumea ta si priveste obiectiv lucrurile.

  6. #3526 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Man, iar? Chiar n-ai inteles ca pentru unii chiar conteaza 10 lei. Mai scoate putin capul din lumea ta si priveste obiectiv lucrurile.
    Suma aia conteaza pentru o bunica care are pensia taiata si nu are medicamente sau pentru un centru social, suntem melodramatici fara motiv.

    Daca tu-mi spui mie ca pentru un gamer care investeste bani in TV, accesorii, jocuri, subscriptii, telefoane si/sau PC ca sa isi poata exprima sentimentele aici pe forum, conteaza suma aia, eu nu te cred . Si sunt sigur ca nici tu nu crezi asta.

    A, daca vorbeam de 100 de lei atunci da, I'm with you, dar de 2 pachete de Orbit... come one

    Sau e vreunu care se joaca pe PS4 la CRT pe composite inca? Nu cred...

  7. #3527 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Azi am mancat un senviș, deci nu exista foamete in lume.


    E vorba de principii dude. Inselatoria e tot inselatorie si pentru 10 bani.

  8. #3528 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Azi am mancat un senviș, deci nu exista foamete in lume.


    E vorba de principii dude. Inselatoria e tot inselatorie si pentru 10 bani.
    Da stiu, ai dreptate. Sorry, nu m-am putut abtine .

  9. #3529 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    @Media Galaxy
    Salut! Daca dau precomanda pentru DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition PC exista vreo sansa sa ajunga pe data de 22 februarie la mine? Il aveti in stoc si pregatit de livrare?

    Salut! Pentru titlul respectiv sunt sanse sa nu ajunga in ziua lansarii. Discutam despre acest aspect cu furnizorul.

  10. #3530 SP
    Junior Member cosminddd's Avatar
    @Media Galaxy
    In legatura cu stocurile de PS4 PRO, as dori sa stiu daca se poate cand anume vor aparea din nou. Au trecut mai bine de doua saptamani de cand sunt epuizate peste tot.

  11. #3531 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Altex si-a deschis magazin pe emag???

    https://www.emag.ro/altextbu/17197/v

  12. #3532 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminddd View Post
    @Media Galaxy
    In legatura cu stocurile de PS4 PRO, as dori sa stiu daca se poate cand anume vor aparea din nou. Au trecut mai bine de doua saptamani de cand sunt epuizate peste tot.

    Estimativ ar trebui sa ajunga pe la sfarsitul lunii februarie.


    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Altex si-a deschis magazin pe emag???

    https://www.emag.ro/altextbu/17197/v

    Da, vindem de ceva vreme si pe Marketplace.

  13. #3533 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Suma aia conteaza pentru o bunica care are pensia taiata si nu are medicamente sau pentru un centru social, suntem melodramatici fara motiv.

    Daca tu-mi spui mie ca pentru un gamer care investeste bani in TV, accesorii, jocuri, subscriptii, telefoane si/sau PC ca sa isi poata exprima sentimentele aici pe forum, conteaza suma aia, eu nu te cred . Si sunt sigur ca nici tu nu crezi asta.

    A, daca vorbeam de 100 de lei atunci da, I'm with you, dar de 2 pachete de Orbit... come one

    Sau e vreunu care se joaca pe PS4 la CRT pe composite inca? Nu cred...

    Esti in eroare de gandire si logica. Conteaza gestul de smechereala, daca merge cu unul, merge cu toata lumea.

  14. #3534 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @Media Galaxy - ce stii de situatia asta?

  15. #3535 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Da, vindem de ceva vreme si pe Marketplace.
    Pai va convine sa dati emag 30% din suma produsului?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #3536 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    @Media Galaxy - ce stii de situatia asta?

    Salut! Au fost ceva cazuri cu un lot de console pe care le-am primit. Sa faca tichet si ii vom acorda codurile de Xbox Game Pass si Xbox Live lipsa.


    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai va convine sa dati emag 30% din suma produsului?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Din pacate nu stiu conditiile stabilite sau daca procentajul mentionat de tine este corect.

  17. #3537 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi-a venit negație pentru un PS4 Pro. Am posibilitatea să accept consola noua sau banii inapoi. Cum pe bon am doar 1580 de lei, băieții de la Altex îmi cer diferența pentru o consola noua...

    PS: Norocul vostru că vreau banii, altfel mă duceam la ANPC cu japca asta pe care o practicați.

  18. #3538 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wtf ?! Se inlocuieste cu alt produs identic, daca exista in stoc. Nu e problema ta ca ai luat la promotie sau ai folosit nu stiu ce coduri promo. Eu nu as accepta banii.

    @Media Galaxy, e normal asa ceva?

  19. #3539 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wtf ?! Se inlocuieste cu alt produs identic, daca exista in stoc. Nu e problema ta ca ai luat la promotie sau ai folosit nu stiu ce coduri promo. Eu nu as accepta banii.

    @Media Galaxy, e normal asa ceva?

    Salut. Ai dreptate. Se inlocuieste cu alt produs identic daca este in stoc.

  20. #3540 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wtf ?! Se inlocuieste cu alt produs identic, daca exista in stoc. Nu e problema ta ca ai luat la promotie sau ai folosit nu stiu ce coduri promo. Eu nu as accepta banii.

    @Media Galaxy, e normal asa ceva?
    Îți mai zic una? La înlocuirea produsului "se continuă garanția produsului vechi" Bineînțeles că iar nu au dreptate, la înlocuirea unui produs defect primești un produs nou cu garanție de 2 ani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts