Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 283 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 118 ... LastLast
Results 341 to 360 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #341 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Eu am luat deadsec și darkness 2 în aceeași comanda, plătit cu cardul, am primit un singur mail. Am mai făcut o comanda de metal gear și escape dead island cu plata la livrare și am primit doua. Vedem ce-o fi și când or veni.

  2. #342 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Dacă a comandat careva in plus Alien Isolation Xbox 360 sa îmi dea pm .

    ---------- Post added 18-03-2015 at 00:18 ----------

    Edit: Nu știu cum a apărut in stoc și am reușit sa dau comanda. Aștept email-ul !

    Edit 2 :
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1426627219.204686.jpg

  3. #343 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai teoretic, noi suntem cam ultimii. Prioritate au cei cu rezervare in magazin si cei care platesc pe loc (cu cardul)... pentru ca e deja obligatie din partea lor. Cei cu plata la livrare... daca mai apucam. Daca nu, ni se va spune (respectuos sau nu) ca "n-a fost sa fie". La naiba, mie inca nu mi-au trimis jocuri si filme platite de luni bune. Cred ca si acum am credit la ei... dar pe care nu prea il ia nimeni in considerare, din cate observ.
    Eu am comandat Fighter Within pt Xbox One tot cu plata online, joc pe care au "uitat" sa-l livreze, dar s-a rezolvat cu un mail la suport. A doua zi mi-a sosit jocul.

  4. #344 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    oricum se putea comanda un singur produs pe cos si la cum a mers siteul, cred ca sunt cazuri izolate de cei care au vrut sa profite, cel putin asa sper
    stai linistit....
    romanul e roman....
    tre sa traiasca si business-manii
    sa vezi zilele urmatoare preturi la produsele pe care multi nu le-am prins

  5. #345 SP
    Member eastbason's Avatar
    Deja baietii astia de la Altex incep sa dea din umeri .
    " o parte din produsele comandate de dumneavoastra nu mai sunt pe stoc..."

  6. #346 SP
    Member flamer's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Deja baietii astia de la Altex incep sa dea din umeri .
    " o parte din produsele comandate de dumneavoastra nu mai sunt pe stoc..."
    Si anume?

  7. #347 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pacat... dar era de asteptat. Macar pe tine te-au sunat... eu nici macar confirmare la comanda n-am primit... Chiar, si eu sunt curios ce jocuri ti-au spus ca nu mai sunt pe stoc...

  8. #348 SP
    Member eastbason's Avatar
    Hmmm....toate! Nici Injustice WiiU, nici un amarat de Sims PC.
    Au zis ca urmeaza sa verifice pentru Far Cry 4
    LE: In esenta...nu mai au nimic. Nici nu ma asteptam sa trimita ceva....probabil au avut un stoc mult prea mic!

  9. #349 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu am primit mail de confirmare pentru unul dintre produse, la aprox. 10 minute dupa ce l-am comandat. Sper totusi sa le trimita, le-am comandat cu mult inainte sa apara "Stoc Epuizat".

    Daca nu, mai facem o reclamatie la OPC, nu-i problema.

  10. #350 SP
    Member eastbason's Avatar
    Cand am comandat eu, niciunul din produse nu era " stoc epuizat ".
    La telefon imi spun ca injustice nu mai e pe stoc..dar daca ne uitam mai atent...hop Injustice - Gods Among Us Wii U | ALTEX

  11. #351 SP
    Member nutzule's Avatar
    Quote Originally Posted by catalin0009 View Post
    stai linistit....
    romanul e roman....
    tre sa traiasca si business-manii
    sa vezi zilele urmatoare preturi la produsele pe care multi nu le-am prins

    e de apreciat totusi ca scot oferte bune , chiar daca uneori o mai dau in bara

    "romanul e roman" si nesatul,se potriveste mai bine celor care au comandat zeci de bucati, probabil din acest motiv multi care au comandat doar un joc sau mai multe dar titluri diferite nu vor primi comanda

  12. #352 SP
    Admin MonkY's Avatar
    nutzule, n-avea cine sa comande zeci de bucati... pt. ca la orice incercare de a lua mai mult de o bucata ti se spunea ca nu se poate, pentru ca e limitata la o bucata per cumparator. Desigur, daca ar avea cineva zeci de conturi si ar reusi o minune de multitasking... orice e posibil

    ---------- Post added 18-03-2015 at 10:38 ----------

    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    La telefon imi spun ca injustice nu mai e pe stoc..dar daca ne uitam mai atent...hop Injustice - Gods Among Us Wii U | ALTEX
    La mine apare Stoc Epuizat...

  13. #353 SP
    Member nutzule's Avatar
    se gasesc solutii, toata familia, prieteni, in fine...

  14. #354 SP
    Member flamer's Avatar
    Eu am primit mail de confirmare insa mi s-a emis factura numai pe un film, acuma sa vad ce se intampla cu far cry

  15. #355 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    E foarte bine ca au facut treaba asta. Eu cand am facut comanda la Dedsec site-ul functiona fara probleme. As zice ca am fost printre primii in cazul asta, dar sunt sigur ca nu voi primi nimic. Desi au limitat la 1produs per persoana, mai au de lucru pana cand ne ia si in ordinea in care am plasat comenzile.

    MonkY si iry, voi ati zis ca ati luat si voi Dedsec. La ce ora ati facut comanda? Eu am facut-o la ora 20:03. Sunt curios daca va primi unul dintre noi cat se tine cont de ora la care s-a plasat comanda.

  16. #356 SP
    Admin MonkY's Avatar
    tudy: nu, eu n-am apucat sa fac comanda la cele 2 collectors edition pe care pusesem ochii. Din pacate eu stateam ca fraierul sa fac lista cu jocurile care ar merita... Data viitoare intai cumpar si dupa fac lista

  17. #357 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai ii spusesei lui iry ca ai facut si tu. Inseamna ca am inteles eu gresit. Ideea era sa comparam orele la care am facut comanda si sa vedem cine primeste si cine nu. In felul asta putem verifica daca astia respecta sau nu.

    La mine in cont scrie comanda finalizata, asadar prin finalizata inteleg ca e a mea. Dar cu astia nu ma mir de nimic.

  18. #358 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Watch Dogs - DEDSEC Edition PS4 (19:55) - Neconfirmat.
    Far Cry 4 Kyrat Edition Xbox One (19:53) - L-au trimis, am primit AWB de la Nemo Express.

  19. #359 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai ii spusesei lui iry ca ai facut si tu. Inseamna ca am inteles eu gresit. Ideea era sa comparam orele la care am facut comanda si sa vedem cine primeste si cine nu. In felul asta putem verifica daca astia respecta sau nu.
    Ah, nu chief... era vorba de un joc de PSVita. Uite: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1231060.
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    La mine in cont scrie comanda finalizata, asadar prin finalizata inteleg ca e a mea. Dar cu astia nu ma mir de nimic.
    Pai la ei apare asa in momentul in care ai dat comanda... Mai lipseste pasul acela in care chiar sa primesti ce ai finalizat tu in comanda

  20. #360 SP
    Member eastbason's Avatar
    Deci eu care am facut comanda la 20:05....mai am de asteptat pana imi vine negatia

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 283 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 118 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts