Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 190 of 283 FirstFirst ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 240 ... LastLast
Results 3,781 to 3,800 of 5656

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3781 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Salut, cum se poate anula o precomanda la MediaGalaxy? Toate forumurile si informatiile arata ca nu este o metoda sigura, unii s-au trezit cu comanda la usa in ciuda faptului ca au "anulat". Totodata, nu vad nici un e-mail legat de suport clienti pe site-ul mediagalaxy.ro

    @Altex-Media Galaxy stii cum as putea proceda sa anulez o precomanda?

    Multumesc!
    Salutare, eu am anulat de doua ori pana acum precomenzi deoarece a trebuit sa plec din tara in perioada aia, am anulat cu cu 2 zile inainte si a doua oara cam cu o saptamana inainte. Am sunat pur si simplu la ei 021 9196 si le-am zi ca nu am cum sa primesc comanda si nu are rost sa mai fie trimisa. Au zis OK, nu am fost sunat si nici cautat dupa.

  2. #3782 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salutare, eu am anulat de doua ori pana acum precomenzi deoarece a trebuit sa plec din tara in perioada aia, am anulat cu cu 2 zile inainte si a doua oara cam cu o saptamana inainte. Am sunat pur si simplu la ei 021 9196 si le-am zi ca nu am cum sa primesc comanda si nu are rost sa mai fie trimisa. Au zis OK, nu am fost sunat si nici cautat dupa.
    Aparent am reusit. Sa speram ca se inregistreaza anularea si nu primesc mesaj de la curier in ziua lansarii ca am 2 produse din partea MG.

    Multumesc pt. sfat!

  3. #3783 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Aparent am reusit. Sa speram ca se inregistreaza anularea si nu primesc mesaj de la curier in ziua lansarii ca am 2 produse din partea MG.

    Multumesc pt. sfat!

    Cu placere, vezi ca dureaza undeva la 24h pana apare si pe cont ca fiind anulata. O zi buna!

  4. #3784 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu am anulat o precomanda recent cu linkul pe care il trimit ei in mail in caz ca vrei sa faci asta, cu doua zile inainte de lansare. A aparut ecran mesaj ca este anulata, in cont aparea tot asa. In ziua lansarii, am primit mesaj de la Altex ca se va face livrarea si evident ca m-a sunat si curierul si am anulat cu el la telefon.

    Probabil ca mai trebuie lucrat la acest sistem ca nu interfateaza asa rapid cu baza de date ale curierilor.

  5. #3785 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut, am primit si eu astazi Call of Duty Modern Warfare 2019 de la precomanda, iar bonusul de preorder, acel steel book este destul de avariat pe una din parti(convenabil a fost ca este lovit pe partea care nu se vedea in pachet, ele find lipite intre ele), am sesizat pe pagina de facebook si telefonic de astazi de la ora 13:00 cand a sosit coletul si au zis ca revin cu informatii....aparent nu a mai revenit nimeni. Se mai poate face ceva? Nu prea imi convine sa fi dat 300 lei pt un steelbok impuscat. Numarul comenzii este ATX000002925636. Multumesc!
    Lasa-mi te rog numarul de comanda.



    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Salut, cum se poate anula o precomanda la MediaGalaxy? Toate forumurile si informatiile arata ca nu este o metoda sigura, unii s-au trezit cu comanda la usa in ciuda faptului ca au "anulat". Totodata, nu vad nici un e-mail legat de suport clienti pe site-ul mediagalaxy.ro

    @Altex-Media Galaxy stii cum as putea proceda sa anulez o precomanda?

    Multumesc!

    Daca mai sunt cazuri in care vreti sa va anulati precomanda, puteti sa imi trimiteti mie numarul de comanda.

  6. #3786 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut uite, aici, era scris si in postul principal. Numarul comenzii este ATX000002925636. Multumesc!

  7. #3787 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut, am primit si eu astazi Call of Duty Modern Warfare 2019 de la precomanda, iar bonusul de preorder, acel steel book este destul de avariat pe una din parti(convenabil a fost ca este lovit pe partea care nu se vedea in pachet, ele find lipite intre ele), am sesizat pe pagina de facebook si telefonic de astazi de la ora 13:00 cand a sosit coletul si au zis ca revin cu informatii....aparent nu a mai revenit nimeni. Se mai poate face ceva? Nu prea imi convine sa fi dat 300 lei pt un steelbok impuscat. Numarul comenzii este ATX000002925636. Multumesc!
    Quote Originally Posted by ExocrathX5 View Post
    Salut, cum se poate anula o precomanda la MediaGalaxy? Toate forumurile si informatiile arata ca nu este o metoda sigura, unii s-au trezit cu comanda la usa in ciuda faptului ca au "anulat". Totodata, nu vad nici un e-mail legat de suport clienti pe site-ul mediagalaxy.ro

    @Altex-Media Galaxy stii cum as putea proceda sa anulez o precomanda?

    Multumesc!
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salut uite, aici, era scris si in postul principal. Numarul comenzii este ATX000002925636. Multumesc!

    A plecat spre tine o alta carcasa.

  8. #3788 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Buna! Aveti idee daca Pre-comenzile pentru Death Standing PS4 o sa ajunga in release day ? (8 noiembrie)
    Multumesc.

  9. #3789 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Buna! Aveti idee daca Pre-comenzile pentru Death Standing PS4 o sa ajunga in release day ? (8 noiembrie)
    Multumesc.
    Salutare! Vor pleca de la noi din depozit cu o zi inainte de lansare, astfel incat sa ajunga in timp util la clienti.

  10. #3790 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut, da am primit azi pe la 13:00. M-am si speriat ca nu ma asteptam, mi-au scris si cei de pe facebook ca voi primi, daca datorita tie s-a intamplat asta, iti multumesc frumos. O zi buna sa ai si multumim pentru ceea ce faci!

  11. #3791 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    *message has been deleted

  12. #3792 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    *message has been deleted
    Salut. Sa inteleg ca te-ai razgandit cu anularea precomenzii?

  13. #3793 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Da, raman cu pre-comanda. Nu stiam cum sa sterg mesajul Multumesc!

  14. #3794 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Aduceți Nioh 2 Special Edition?

    Ce se mai aude de edițiile de colecție Darksiders Genesis?

    Thanks,
    L.

  15. #3795 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Aduceți Nioh 2 Special Edition?

    Ce se mai aude de edițiile de colecție Darksiders Genesis?

    Thanks,
    L.
    Subscriu, as vrea sa stiu si eu de Nioh 2 SE.

  16. #3796 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    O sa aduceti Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition?

  17. #3797 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Aduceți Nioh 2 Special Edition?

    Ce se mai aude de edițiile de colecție Darksiders Genesis?

    Thanks,
    L.
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Subscriu, as vrea sa stiu si eu de Nioh 2 SE.

    Inca nu avem vesti concrete la Darksiders. La Nioh 2 SE ne interesam.


    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    O sa aduceti Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition?

    Suntem in discutii cu furnizorul.

  18. #3798 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mai intră în stoc în viitorul apropiat?

    https://altex.ro/telltale-the-walkin...CPS4TLTWKDALL/

  19. #3799 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Altex-Media Galaxy View Post
    Salutare! Vor pleca de la noi din depozit cu o zi inainte de lansare, astfel incat sa ajunga in timp util la clienti.
    Deci nu e sigur că va ajunge în ziua lansării. Probabil că după ce pleacă din depozit depinde doar de curier. Oricum mobilizare bună dacă vor pleca cu o zi înainte! Good job!

  20. #3800 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Mai intră în stoc în viitorul apropiat?

    https://altex.ro/telltale-the-walkin...CPS4TLTWKDALL/

    Asteptam marfa de la furnizor. Inca nu avem un termen de livrare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 190 of 283 FirstFirst ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts