Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 283 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198 199 200 208 248 ... LastLast
Results 3,941 to 3,960 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3941 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Saluta, oare o sa aveti The Last of Us Part II Collector’s Edition in magazine sau online?

  2. #3942 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salut. Oare nu citeste nimeni postarile anterioare inainte sa posteze?

    S-a discutat deja de cateva ori despre subiectul asta. Inca nu exista alocare de la Sony si cel mai probabil vor avea alocare cu ~1 luna inainte de lansare. Altfel, ei pot posta produsul pentru precomenzi pe care nu le vor putea onora si tot noi o sa fim dezamagiti.

  3. #3943 SP
    Member Funky.'s Avatar
    Nu am vazut, imi cer scuze. Mersi de info!

  4. #3944 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Sunt sanse ca maine sau poimaine sa apara pe site si Special + Collector's Edition la The Last of Us Part II.

  5. #3945 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am o doza de scepticism, avand in vedere data din calendar. Nu te juca cu asa ceva

  6. #3946 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Am o doza de scepticism, avand in vedere data din calendar. Nu te juca cu asa ceva
    Stiam eu ca trebuia sa zic ca listam GTA 6.

  7. #3947 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Salut! Cum sta treaba cu curieratul acum? Daca dau Pre-comanda la Final Fantasy 7 Remake, dureaza mult pana ajunge? Multumesc.

  8. #3948 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Salut! Cum sta treaba cu curieratul acum? Daca dau Pre-comanda la Final Fantasy 7 Remake, dureaza mult pana ajunge? Multumesc.
    Salut! Curieratul este o parte a discutiei. Mai este si disponibilitatea stocului la furnizor astfel incat sa il trimita la timp in depozitul nostru.

  9. #3949 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din punctul meu de vedere, orice am comandat in ultimile saptamani (eMag, sellers eMag, Altex, Bringo) a venit in maxim 2 zile (a 3a zi de la data comenzii - exceptie Bringo care livreaza in aceiasi zi).

    Cred ca atata timp cat furnizorul o sa respecte termenul de livrare catre Altex, iar Altex le trimite asa cum trebuie (cu o zi inaintea lansarii ca sa ajunga in ziua lansarii catre noi), nu ar trebui sa fie nicio problema cu livrarea.

  10. #3950 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Momentan suntem nevoiti sa amanam listarea celor doua editii The Last of Us Part II tinand cont de amanarea datei de lansare pentru acest titlu.

  11. #3951 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din punctul meu de vedere, orice am comandat in ultimile saptamani (eMag, sellers eMag, Altex, Bringo) a venit in maxim 2 zile (a 3a zi de la data comenzii - exceptie Bringo care livreaza in aceiasi zi).

    Cred ca atata timp cat furnizorul o sa respecte termenul de livrare catre Altex, iar Altex le trimite asa cum trebuie (cu o zi inaintea lansarii ca sa ajunga in ziua lansarii catre noi), nu ar trebui sa fie nicio problema cu livrarea.
    Se lucreaza la livrari la foc continuu. Am primit comenzi si la ora 21.00 fara sa stabilesc nimic in prealabil.

  12. #3952 SP
    Junior Member sillyrobo's Avatar
    Am observat la altex/mediagalaxy optiunea "Rezerva in magazin si livram astazi", si sunt curios, stie careva cat costa transportul? tot 15 lei ca la o comanda online obisnuita?

  13. #3953 SP
    Member Johnny's Avatar
    Ceva noutati legat de stocul la Final Fantasy 7 Remake? O sa fie disponibil incepand cu 10.04 ?

  14. #3954 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O sa aveți oferte de Paști la categoria "Laptopuri"?

  15. #3955 SP
    Junior Member Kumo's Avatar
    In legatura cu Final Fantasy VII Remake,a primit cineva mail de confirmare?

  16. #3956 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Am o rugăminte, poate se refac și stocurile la jocurile ps4 în magazinele Altex din Piatra Neamt. Am foat ieri sa cumpăr niște jocuri și cam bate vantu pe rafturi. Mă interesa The Witcher. Multumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #3957 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by andvav86 View Post
    Mă interesa The Witcher
    Parerea mea e ca sunt slabe sanse sa se refaca stocurile in magazine in perioada asta, pentru ca ei folosesc momentan magazinele mostly pentru a livra marfa comenzilor online.

    Referitor la Witcher 3, vezi aici la JRC, Witcher 3 pe toate platformele la 90 lei.

  18. #3958 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Salut! Ce se mai aude legat de stocul pentru Final Fantasy 7 Remake?

  19. #3959 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Parerea mea e ca sunt slabe sanse sa se refaca stocurile in magazine in perioada asta, pentru ca ei folosesc momentan magazinele mostly pentru a livra marfa comenzilor online.

    Referitor la Witcher 3, vezi aici la JRC, Witcher 3 pe toate platformele la 90 lei.
    As fi dorit sa am carcasa in limba engleză. Pe jrc.ro observ ca este intr-o alta limba. Cei care ați cumpărat poate cunosc mai bine lucru asta ca jocurile vin cu coperți in limbi străine, mai puțin engleză.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  20. #3960 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by sillyrobo View Post
    Am observat la altex/mediagalaxy optiunea "Rezerva in magazin si livram astazi", si sunt curios, stie careva cat costa transportul? tot 15 lei ca la o comanda online obisnuita?
    25 de lei este livrarea.

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 198 of 283 FirstFirst ... 98 148 188 196 197 198 199 200 208 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts