Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 283 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 ... LastLast
Results 4,061 to 4,080 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4061 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Wow. Nu stiam ca exista resigilate si la jocuri. Oare pot comanda ceva gen Fast and Furious care are cam 5h, il joc si a doua zi fac cerere de retur?
    Sau cum ajung astea la resigilate?

    Poate lipsesc cateva masini.


    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Nu am idee cum ajung sa vanda jocuri resigilate, poate ne lamureste @Altex-MediaGalaxy. Daca te uiti pe site-ul lor au si filtru pentru jocuri resigilate.


    De exemplu, poti lua God of War cu 5 pixeli defecti si economisesti 15 lei.

    Si Kratos apuca sa spuna doar "Bo" din "Boy" de fiecare data.

    Jokes aside, ma interesez sa vad despre ce este vorba.

  2. #4062 SP
    Member iErvin's Avatar
    Multumesc pentru raspuns! Sper sa apara si Pulse 3D inainte de lansare. Nu aveti o estimare cumva?

  3. #4063 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Multumesc pentru raspuns! Sper sa apara si Pulse 3D inainte de lansare. Nu aveti o estimare cumva?
    Din pacate nu avem o estimare in momentul de fata.

  4. #4064 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Poate e o intrebare oarecum filosofica, dar de ce LG BX e mai scump decat CX (nu doar dupa aplicarea reducerii, ci si ca pret de baza), din moment ce al doilea e modelul superior?

  5. #4065 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Poate e o intrebare oarecum filosofica, dar de ce LG BX e mai scump decat CX (nu doar dupa aplicarea reducerii, ci si ca pret de baza), din moment ce al doilea e modelul superior?
    Salut! Intreb si revin.

  6. #4066 SP
    Member clax_117's Avatar
    Salut ATX-MG! Daca am ales, ca modalitate de livrare, sa ridicam consola PS5 din magazin, vom fi contactati telefonic in ziua respectiva ca si in situatia oricarei alte comenzi? Sau trebuie sa furnizam din timp si o adresa pentru livrare la domiciliu? multumesc

  7. #4067 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salutare, informatii despre accesoriile pentru PS5? Am primit si e-mail ca controllerul dual sense va fi disponibil din 12.11.2020. Pentru restul de accesorii se cunoaste ceva?

    Multumesc!

  8. #4068 SP
    Member marv's Avatar
    E vreo sansa sa gasim saptamana viitoare Xbox Series X in magazine?

  9. #4069 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca exista vreo sansa sa gasim in magazine mare lucru in perioada asta, doar online.
    Dar garantat nu Series X. Doar Series S care este deja online.

  10. #4070 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Salut ATX-MG! Daca am ales, ca modalitate de livrare, sa ridicam consola PS5 din magazin, vom fi contactati telefonic in ziua respectiva ca si in situatia oricarei alte comenzi? Sau trebuie sa furnizam din timp si o adresa pentru livrare la domiciliu? multumesc

    Salut! Ai pus cumva la comanda adresa magazinului sau era disponibila optiunea de ridicare?


    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salutare, informatii despre accesoriile pentru PS5? Am primit si e-mail ca controllerul dual sense va fi disponibil din 12.11.2020. Pentru restul de accesorii se cunoaste ceva?

    Multumesc!

    Salut! Vor fi si restul de accesorii disponibile, dar intr-o cantitate limitata.


    Quote Originally Posted by marv View Post
    E vreo sansa sa gasim saptamana viitoare Xbox Series X in magazine?
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu cred ca exista vreo sansa sa gasim in magazine mare lucru in perioada asta, doar online.
    Dar garantat nu Series X. Doar Series S care este deja online.

    Salut! In clipa de fata asteptam informatii de la furnizor cu privire la alocarea de stoc a consolei Xbox Series X. Asa cum a mentionat si @razvanrazy, avem deja la precomanda Xbox Series S.

  11. #4071 SP
    Member iErvin's Avatar
    Salut! Ne poti spune daca restul accesoriilor vor fi disponibile pe site inainte de lansare (adica saptamana aceasta) sau numai cand se lanseaza si consola? Stau co ochii pe Altex si am intampinat un glitch saptamana trecuta, headset-ul a aparut pentru precomanda dar nici dupa 30 de minute nu l-am putut adauga in cos.
    Attached Images Attached Images pulse3daltex.png

  12. #4072 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Salut! Ne poti spune daca restul accesoriilor vor fi disponibile pe site inainte de lansare (adica saptamana aceasta) sau numai cand se lanseaza si consola? Stau co ochii pe Altex si am intampinat un glitch saptamana trecuta, headset-ul a aparut pentru precomanda dar nici dupa 30 de minute nu l-am putut adauga in cos.
    Salut! In afara de castile 3D Pulse care se vor lansa pe data de 19 noiembrie, restul accesoriilor vor fi disponibile pe site incepand cu data de 12 noiembrie, dar in cantitati limitate (cu exceptia controller-ului DualSense, unde va fi stoc suficient).

  13. #4073 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Salutare, daca am avut precomanda cu factura proforma si nu am apucat sa platesc, se mai poate face ceva?

  14. #4074 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Salutare, daca am avut precomanda cu factura proforma si nu am apucat sa platesc, se mai poate face ceva?
    Lasa-mi PM cu numarul comenzii sa ii verific statusul.

  15. #4075 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Imediat.

  16. #4076 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! In afara de castile 3D Pulse care se vor lansa pe data de 19 noiembrie, restul accesoriilor vor fi disponibile pe site incepand cu data de 12 noiembrie, dar in cantitati limitate (cu exceptia controller-ului DualSense, unde va fi stoc suficient).
    Asta inseamna cu nu vor fi disponibile pentru precomanda deloc? Ar fi super sa ajunga pe 19 sau 20 impreuna cu consola. Multumesc!

  17. #4077 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Asta inseamna cu nu vor fi disponibile pentru precomanda deloc? Ar fi super sa ajunga pe 19 sau 20 impreuna cu consola. Multumesc!
    Nu vor fi disponibile la precomanda.

  18. #4078 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Daca primim in timp util marfa de la Sony PlayStation sunt sanse sa le onoram in ziua lansarii.
    Salutare,

    Un update pentru aceast post? Au intrat consolele in stocul Altex-MG? Vor fi onorate precomenzile in ziua lansarii?

    Multumesc!

  19. #4079 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Salutare,

    Un update pentru aceast post? Au intrat consolele in stocul Altex-MG? Vor fi onorate precomenzile in ziua lansarii?

    Multumesc!

    Salut! Marfa inca nu a ajuns in depozitul nostru.

  20. #4080 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salutare, voiam sa va anunt ca au intrat pr stoc accesoriile pt ps5 si imi vor fi livrate astazi controllerul si jocul spider-man luate la precomanda acum ceva timp, deci cine mai are sa se astepte tot azi. Mentionez ca nu am primit sms de la cargus dar am verificat pe awb ca sunt in curs de livrare de astazi de la 10. Daca se tin de cuvant ar trebui sa ajunga pe la ora 17:00(cam pe atunci vine cargus la mine in zona).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 204 of 283 FirstFirst ... 104 154 194 202 203 204 205 206 214 254 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts