Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 205 of 283 FirstFirst ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 255 ... LastLast
Results 4,081 to 4,100 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4081 SP
    Member iErvin's Avatar
    Salut! Ati primit cumva transportul de Cyberpunk 2077 Collectors de la distributor? Ma refer la produsul fizic, in depozit. In america s-a facut un val de anulari in ultimele zile la retaileri mari gen Walmart si Best Buy. Cand vom afla cu certitudine daca distributorul va onora toate comenzile catre Altex? Inteleg ca ati vandut precomenzile pe baza unei alocatii dar se pare ca au probleme la productie (si nu numai..). Multumesc!

    Edit: tocmai am realizat ca am postat in threadul incorent. Rog un moderator sa-l mute sau sa-l stearga.

  2. #4082 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    Salut! Ati primit cumva transportul de Cyberpunk 2077 Collectors de la distributor? Ma refer la produsul fizic, in depozit. In america s-a facut un val de anulari in ultimele zile la retaileri mari gen Walmart si Best Buy. Cand vom afla cu certitudine daca distributorul va onora toate comenzile catre Altex? Inteleg ca ati vandut precomenzile pe baza unei alocatii dar se pare ca au probleme la productie (si nu numai..). Multumesc!
    Păi s-a amânat lansarea pt 10 Decembrie. Crwd că ai ratat ultima amânare. N-are ce să ajungă în depozite cu o lună înainte.

  3. #4083 SP
    Member jon209's Avatar
    Salutare @ATX-MG Am si eu o rugaminte probabil si colegii de forum cu precomenzi la PS5 se gandesc la acelasi lucru.Se poate ambala suplimentar PS5 pentru ca cei de la Cargus mai mereu au adus coletele avariate.Tin minte ca si la PS4 PRO mi-au adus cutia principala facuta praf.Multumesc pentru intelegere.

  4. #4084 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    Salutare @ATX-MG Am si eu o rugaminte probabil si colegii de forum cu precomenzi la PS5 se gandesc la acelasi lucru.Se poate ambala suplimentar PS5 pentru ca cei de la Cargus mai mereu au adus coletele avariate.Tin minte ca si la PS4 PRO mi-au adus cutia principala facuta praf.Multumesc pentru intelegere.
    O sa transmit mai departe colegilor de la depozit.

  5. #4085 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Pana la urma se stie cu exactitate daca consolele vor ajunge pe data de 19 la utilizator? Poate ca ar fi fost buna o optiune cu ridicare din magazin din orașul fiecăruia.
    Ramane de vazut....

    Au intrat in depozit?

    //
    Am gasit,
    Multumesc, Razvan!

  6. #4086 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-a postat deja pe thread-ul consolei in aceasta dimineata. Verifica acolo, te rog.

  7. #4087 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Păi s-a amânat lansarea pt 10 Decembrie. Crwd că ai ratat ultima amânare. N-are ce să ajungă în depozite cu o lună înainte.

    Furnizorul nu ne-a transmis ca sunt probleme in ceea ce priveste alocarea de stoc pentru Collector's Ediiton.

  8. #4088 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    O sa transmit mai departe colegilor de la depozit.
    Mii de multumiri, eventual o folie de bule pe margini pentru protectie.

  9. #4089 SP
    Member VictusG's Avatar
    Am fost ieri la MediaGalaxy in Tg Mures, am vazut pe rafturi(PUSE LA VANZARE) vreo 5 cutii cu casti Pulse 3d.... Bineinteles am sarit pe ele si......erau goale.......asta in caz ca mai merge cineva acolo sa nu aibe atac de cord cand vede cutiile de casti.
    Am cerut explicatii, daca luam si mergeam la casa sa platesc o cutie goala, imi ziceau ca spera ca orice client care pune mana sa realizeze ca sunt goale inainte sa ajunga la casa, nu mi-au dat explicatii de ce au pus cutiile goale.

  10. #4090 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    @VictusG Totuși au dreptate, realizezi totuși ca este o cutie goală, și în afară se practică metoda asta, se fura și așa este cel mai ușor, îți iei cutia te duci la casă și îți aduce produsul dorit.

  11. #4091 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    @VictusG Totuși au dreptate, realizezi totuși ca este o cutie goală, și în afară se practică metoda asta, se fura și așa este cel mai ușor, îți iei cutia te duci la casă și îți aduce produsul dorit.
    Pai nu au produsul dorit, aia e ideea, au pus doar asa la vrajeala

  12. #4092 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu am primit controller ul pe data de 12, știu că accesoriile sunt deja în piață.

  13. #4093 SP
    Member iErvin's Avatar
    Daca sunt cutii goale in magazine inseamna ca vom avea posibilitatea s-o luam direct din magazin incepand de joi? (castile) Inteleg ca stocul este foarte limitat. Multumesc.

  14. #4094 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! In clipa de fata se afla in derulare un proiect de rebranding cu PS5 pentru rafturile din magazine in care sunt incluse si placeholder/dummy boxes pana cand va fi disponibila marfa la Sony PlayStation.

  15. #4095 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Este vreo veste noua în legătură cu data la care va apărea Series X în magazinele Altex/MG?

  16. #4096 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Este vreo veste noua în legătură cu data la care va apărea Series X în magazinele Altex/MG?
    Salut! Inca nu avem vesti de la furnizor cu privire la alocarea de stoc pentru Series X.

  17. #4097 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ma intereseaza si pe mine daca veti mai avea Cyberpunk 2077 CE (varianta PS4). Poate mai renunta din persoanele care au precomanda, mai ales acum ca se lanseaza PS5 si au cheltuieli suplimentare.
    De preferat sa nu apara pe site in ziua lansării ce mai ramane (la pret crescut si fara bonusuri de precomanda), ca atunci sigur nu am sa comand.

  18. #4098 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salut. In caz ca mai raman unitati disponibile, vom activa produsul dupa lansare. De asemenea, bonusul de "precomanda" implica sa faci precomanda pentru a beneficia de el. De asemenea, Cyberpunk 2077 CE a disparut de pe site cu mult inainte sa aflam care va fi bonusul de precomanda.

  19. #4099 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Puteti confirma faptul ca au ajuns consolele in depozit?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4100 SP
    Member codpin's Avatar
    @ATX-MG daca tot te-am prins pe aici, un update la PS5? Ati primit consolele in stoc? Pleaca maine spre noi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 205 of 283 FirstFirst ... 105 155 195 203 204 205 206 207 215 255 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts