Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 283 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4401 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Nu mai fi arogant, ca nu iti sta bine
    Tu probabil ai prins consola, si eu la fel, dar sunt multi care nu au avut noroc si nu inseamna ca trebuie sa facem misto de ei, iti dai seama ca sunt nerabdatori si intreaba si ei.
    Salut,

    Nu am prins consola, nici n-am vrut să o prind. Din principiu nu mă arunc la pre-order la new hardware. Vezi deja discuțiile că unele PS5 au alt cooler (mai zgomotos) față de altele sau cazurile de bricking cu Miles Morales și pus pe sleep mode.

    Aștept la anul o ediție limitată, când va mai trece niște timp și știu că e sigură și e și stoc. Am backlog de jocuri pt următorii 2-3 ani pe care PS4 Pro le duce liniștită, deci nu mă plâng. (TV mai bun îmi trebuie întâi și după aceea PS5. Că doar nu-ți iei PS5 să te joci pe Full HD și diagonale de 30 de inches.)

    Fac exerciții să înțeleg nerăbdarea unora, dar cu siguranța nu e aici thread-ul potrivit să și-o exprime. Că nu le vinde userul ATX-MG el personal. Eu mă minunez cum își rupe el din timp în timpul programului lui normal de lucru să răspundă aici, dar alții tot sunt nemulțumiți și postează aceeași întrebare care a mai fost pusă deja de 3-4 ori înainte, poate în aceeași zi.

    Eu d-asta invit la răbdare și așteptări realiste și corespunzătoare. Poate îi sar dracii omului și nu mai răspunde la nimeni, să vedem care mai comentează atunci... Defapt sunt sigur că vor fi unii care vor crede că li se cuvenea suportul dat de om pro-bono.

    My 2 cents...

  2. #4402 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Toată lumea se joaca cyberpunk numai eu nu
    Comanda ATX000009176778*nu știu nimic de joc

  3. #4403 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Here we go again...

  4. #4404 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Toată lumea se joaca cyberpunk numai eu nu
    Comanda ATX000009176778*nu știu nimic de joc
    Salut! Din ce vad in sistem, comanda ta s-a confirmat ieri, dar momentan nu pot sa te ajut si cu un status al livrarii. Cel mai devreme pot maine dimineata.

  5. #4405 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ok ms
    Eu știam ca e plătită cu cardul sper ca nu îmi zice curierul ca am de plătit

  6. #4406 SP
    Junior Member Brohlin's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Toată lumea se joaca cyberpunk numai eu nu
    Comanda ATX000009176778*nu știu nimic de joc
    Figureaza livrata, conform informatiilor de la Cargus.

  7. #4407 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cyberpunk 2077 PS4 CE o sa mai apara pe stoc online?

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  8. #4408 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ma sunat azi curierul ca vine pe la ora 13 00
    Mersi mult oricum

  9. #4409 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Heads-up. In aproximativ 30-60 de minute urmeaza sa apara pe site Cyberpunk 2077 Collector's Edition. Sunt doar cateva bucati pentru PC si Xbox One si un pic mai multe pentru PS4.

  10. #4410 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt disponibile acum pentru cine intereseaza - aici toate editiile.

  11. #4411 SP
    Junior Member Bodo02's Avatar
    @ATX-MG Salut! Deranjez si eu cu o intrebare. Stii cumva daca in viitorul apropiat o sa mai fie stocuri la charging station-uri? Stiu ca a fost acum cateva zile dar din pacate nu am prins.. Multumesc mult!

  12. #4412 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    @ATX-MG Oare voucherul de 100 de lei poate fi folosit si in magazine sau exclusiv online?

  13. #4413 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Bodo02 View Post
    @ATX-MG Salut! Deranjez si eu cu o intrebare. Stii cumva daca in viitorul apropiat o sa mai fie stocuri la charging station-uri? Stiu ca a fost acum cateva zile dar din pacate nu am prins.. Multumesc mult!

    Salut! Cel mai probabil vor fi si alte stocuri in viitor, dar o data exacta nu am.


    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    @ATX-MG Oare voucherul de 100 de lei poate fi folosit si in magazine sau exclusiv online?

    Salut! Doar online.

  14. #4414 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    legat de voucher am aflat azi ca nu il pot folosi la resigilate. doar la produse noi

  15. #4415 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @ATX-MG: mai revine in stoc https://altex.ro/dragon-ball-z-kakar...CPS4DRAGONBZK/ ? Ieri era in stoc si azi cand am vrut sa comand, apare doar in anumite magazine din tara. La pretul asta, se merita sa il iau.

  16. #4416 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Am revenit cu un update in ceea ce priveste consola Xbox Series X. Va fi cu tragere la sorti. Mai multe detalii un pic mai jos.

    https://altex.ro/xbox-series-x


    Intră în tragerea la sorți și ai șansa de a avea noua consolă Microsoft Xbox Series X livrată direct la tine acasă!
    În perioada 19 - 20 decembrie 2020, selectați opțiunea "Inscriere", reprezentând comandă cu plată integrală - din site, pentru a participa la tragerea la sorți.


    Extragerea va avea loc în data de 21 decembrie 2020, ora 11:00.


    Participanții care nu vor fi extrași drept câștigători, vor primi banii înapoi în termen de 48 de ore de la data extragerii. Detalii în regulament.


    Întrucât stocul este limitat, Altex România organizează procesul de vânzare prin tragerea la sorți, pentru a asigura șanse egale tuturor pasionaților de jocuri video și e-sports. Cele 200 de console Xbox Series X vor fi vândute clienților selectați în urma tragerii la sorți.

  17. #4417 SP
    Member iErvin's Avatar
    @ATX-MG de rtx 3080 se aude ceva? Mai apare stoc anul acesta?

  18. #4418 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by dark18 View Post
    @ATX-MG: mai revine in stoc https://altex.ro/dragon-ball-z-kakar...CPS4DRAGONBZK/ ? Ieri era in stoc si azi cand am vrut sa comand, apare doar in anumite magazine din tara. La pretul asta, se merita sa il iau.

    Salut! Din pacate nu va fi o reaprovizionare prea curand pe acest reper.


    Quote Originally Posted by iErvin View Post
    @ATX-MG de rtx 3080 se aude ceva? Mai apare stoc anul acesta?

    Salut! In clipa de fata nu mai vine pe stoc anul acesta si nu avem inca o data aproximativa de la furnizori.

  19. #4419 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salutare! Am revenit cu un update in ceea ce priveste consola Xbox Series X. Va fi cu tragere la sorti.
    La ce noroc am eu, sansele sunt minime. Noroc baieti (si fete)! Sper sa prindeti un XSX!

  20. #4420 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Eu nu cred ca se vor inscrie 200 de oameni. Nu prea le au romanii cu Xbox.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 283 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts