Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 283 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4421 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ar fi genial sa se inscrie doar vreo 20, ca sa le dea peste nas desteptilor de la Altex si sa fi irosit banii pe campania asta

  2. #4422 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Eu sunt de parere ca e ok ce fac acum. Au anuntat campania dinainte ca sa sti exact despre ce este vorba etc. Partea buna e ca au invatat din greseli.

  3. #4423 SP
    Member marv's Avatar
    o sa se inscrie destui, nu va faceti griji, succes la toata lumea!

  4. #4424 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    Fac pariu ca se vor inscrie minim 2000-3000

  5. #4425 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    Fac pariu ca se vor inscrie minim 2000-3000
    Foarte multa lume din cei care nu au prins ps5 vor incerca la xbox. Eu asa o sa fac.

  6. #4426 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Circul a inceput , sa vad cat de norocos e nepotul , fiindca NU am putut ''scapa'' de el pana nu......
    Attached Images Attached Images tombola-altex-2.jpg

  7. #4427 SP
    Member miculas10's Avatar
    Am dublat sansele nu stiu daca se paote asa ceva
    Attached Images Attached Images xbox-series-x.png

  8. #4428 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Am dublat sansele nu stiu daca se paote asa ceva
    Daca ai folosit acelasi email, nu cred

  9. #4429 SP
    Member miculas10's Avatar
    Am primit confirmarea bani e luat de la Altex si de la Media Galaxi...in fine o se vedem

  10. #4430 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Poți face mai multe conturi.

  11. #4431 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Probabil nu ai voie cu comenzi multiple pe acelasi nume, asa a fost și la PS5.
    Chiar dacă ti-au luat banii pt ambele comenzi, la tragerea la sorti o sa intri doar cu o șansă.


    "Persoana eligibila conform art.2 poate participa la tragerea la sorti de pe un cont inregistrat pe www.altex.ro sau www.mediagalaxy.ro, o singura data."

  12. #4432 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Probabil nu ai voie cu comenzi multiple pe acelasi nume, asa a fost și la PS5.
    Chiar dacă ti-au luat banii pt ambele comenzi, la tragerea la sorti o sa intri doar cu o șansă.


    "Persoana eligibila conform art.2 poate participa la tragerea la sorti de pe un cont inregistrat pe www.altex.ro sau www.mediagalaxy.ro, o singura data."
    Dacă ai conturi cu adrese diferite de email nu prea au cum să te identifice.

  13. #4433 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    După nume si adresă, ma gândesc ca fiind tombola cu regulament, regulamentul ala trebuie respectat și ar fi normal sa verifice detaliile astea. Acum, nah, bineînțeles ca poți pune si alta adresa/nume la a doua comanda.

  14. #4434 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Dacă ai conturi cu adrese diferite de email nu prea au cum să te identifice.
    Cred ca daia cer si bani la inscriere, ca e mai greu sa blochezi 10.000 lei in tombola asta. Ar fi super dc ne-ar ajuta cineva cu un status al inscrierilor. Calculam si noi ce sanse avem

  15. #4435 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cele mai mare șanse sunt ca după tombolă sa se umple Olxul de Series X. In rest șanse slabe sa câștigi.

  16. #4436 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Sansele sunt egale pentru fiecare participant. Mici sunt pentru toata lumea. E one way: ori platesti si speri (cum fac toti), ori scrii aici pe forum ca sunt sanse slabe. E pura loterie.

  17. #4437 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    ......sa se umple Olxul de Series X..... - Pai sunt deja in prezent 20 de oferte de Xbox Series X cu preturi intre 3250 si 4500 lei
    Bine , cred ca unii si-au pus anuntul de 2, 3 ori ca poate....poate pica la unul dintre ele vreun......

  18. #4438 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ce rost au aceste comentarii cu OLX-ul?

    Se umple OLX-ul, nu se umple OLX-ul, aceasta metoda este cea mai bisnitar-free metoda de a comercializa. Din toate modalitatile posibile de a pune spre vanzare un produs, aceasta mi se pare ca are cele mai mari sanse ca acele produse chiar sa ajunga la cei care isi doresc si folosesc consola.

    Daca se deschideau comenzile in mod clasic si se epuizau in 50 de secunde, erau sanse ca 90% din console sa ajunga la bisnitari care folosesc boti cu refresh, auto-comanda si alte mizerii.

  19. #4439 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar puteau face sa fie mai corect si mai bine gandit (+ legal)

  20. #4440 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    E one way: ori platesti si speri (cum fac toti), ori scrii aici pe forum ca sunt sanse slabe.
    Sau platesti si scrii aici aici ca sunt slabe sansele.
    Ladies Help!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 283 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts