Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 283 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 ... LastLast
Results 4,441 to 4,460 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #4441 SP
    Member marv's Avatar
    cum e posibil sa aiba deja cu garantie de la Altex? Sau e bluffing.
    Attached Images Attached Images img_20201219_171343.png

  2. #4442 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    A cumparat-o de data trecuta cu garantie si acum a mai plusat 1000 lei de o ''ciorba'' acolo
    La xsx am vazut pret maxim 4500 , in schimb la concurenta sare de 6000 lei
    Atata timp cat ''balta are peste'' vor exista si astfel de preturi legale sau nelegale

  3. #4443 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu a existat o data trecuta la Altex cu Xbox Series X...

  4. #4444 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deja sunt cel putin 10 insi care vand pe OLX cu garantie Altex. WTF?!?

  5. #4445 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Salutare! Cel mai probabil nu au citit si cred ca primesc direct produsul. Consola este blocata in sistem la autoconfirmare, iar stocul este de asemenea blocat.

  6. #4446 SP
    Member smits's Avatar
    Aia mereu a fost si mereu vor fi.

    N-ai csf.

  7. #4447 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Eu cred ca sunt tepari, au cumparat consola din polonia (acolo am vazut ca inca e in stoc) si mint ca e de la altex. Probabil e aceiasi persoana cu mai multe conturi etc.

    ---------- Post added 20-12-2020 at 08:08 ----------

    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salutare! Cel mai probabil nu au citit si cred ca primesc direct produsul. Consola este blocata in sistem la autoconfirmare, iar stocul este de asemenea blocat.
    Ne poti spune cati oameni s-au inscris in tombola? Calculam si noi ce sansa avem pana cum.

  8. #4448 SP
    Member codpin's Avatar
    O sa anunte probabil cand se incheie perioada de inscriere. Asa au facut si la PS5.

  9. #4449 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Salut ATX-MG,

    Te rog imi poti confirma ce versiune de Watchdogs Legion aveti pentru Xbox?
    Ce ma intereseaza exact este daca e cutia pentru Series X (cu acel X logo in dreapta sus si scris doar XBOX pe cutie sus), sau cutia clasica de Xbox One?

    Multumesc frumos!

  10. #4450 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    La mine a fost necastigator la tombola.

    In cazul foarte putin probabil in care cineva de pe aici a castigat si s-a razgandit, message me , fac si cinste.

  11. #4451 SP
    Junior Member mario08's Avatar
    Cum poti afla rezultatele tombolei ?

  12. #4452 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    https://www.tragerilasorti.ro/extrag...inscriere.html


    Pui numarul comenzii urmat de ''-1'' daca a fost comanda de la Altex si ''-2'' daca a fost comanda de la Media Galaxy.

    Exemplu:
    MG0000001497771-2
    ATX000009806582-1




    LE: Ati aflat cumva cati au fost inscrisi in total? Sau poate ne poate spune userul ATX-MG.

  13. #4453 SP
    Member marv's Avatar
    holy s**t, cred ca am reusit!

    Am un amic care isi doreste mult consola pentru baiatul lui, dar nu a fost extras, asa ca daca sunt mai multi care au castigat si nu isi vor consola, sa imi dati un semn si va pun in contact.

  14. #4454 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar credeti ca exista oameni care au dat 2500 lei in avans si nu doreste consola?!?

  15. #4455 SP
    Member marv's Avatar
    ma astept sa fie cativa care au participat cu mai multe conturi (sotie, frate, catel, purcel)

  16. #4456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E greu sa participi cu multe conturi cand te costa. 4 conturi = 10.000 lei blocati.
    Ma rog. Poate aveti noroc si chiar sunt cazuri.

  17. #4457 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am castigat si eu. Experienta. Neplacuta din pacate...
    Salut,

    Ne pare rau sa te informam ca nu te numeri printre castigatorii in tragerea la sorti pentru noua consola Xbox Series X aferenta comenzii!
    Vom initia procedura de restituire a contravalorii achitate in cursul acestei zile, urmand sa primesti o notificare in acest sens.

    Toate cele bune,
    Echipa Altex

  18. #4458 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tot e bine ca au dat si mail (in sfarsit un lucru facut bine), pentru ca nu toata lumea sta sa intre pe site-u ala si stie sa-si caute numarul de comanda cu -1 sau -2 in coada

    Ce e ciudat e ca acum nu au mai ramas "in asteptare pentru urmatoarele stocuri" cei care au participat.
    Probabil pentru ca s-au inscris mult prea putini, comparativ cu PS5. Sau nu cred ca vor mai aduce. Cine stie

  19. #4459 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Chiar dacă vor mai aduce, eu unul nu voi mai cumpăra de la Altex/MG. I'm done with this sh#t. Îmi pare rău că nu am avut încredere în cei de la Gamers.ro și am sperat la Altex/eMag...

  20. #4460 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ...eu unul nu voi mai cumpăra de la Altex/MG. I'm done with this sh#t...
    what sh#t?

    Cu totii am stiut ce presupune aceasta tombola si am intrat in ea de buna voie.

    Si mie mi-a stricat ziua mai mult decat ma asteptam, imi doream sa o am foarte tare.

    Eu am participat cu cinci intrari, sansele mele sa prind o consola au fost de 76% in cazul in care au fost 809 comenzi.

    Desi eu sunt cu buza mai umflata decat a ta, nu inteleg supararea pe Altex/MG, am intrat intr-un joc in care stiam foarte clar regulile si am pierdut.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 223 of 283 FirstFirst ... 123 173 213 221 222 223 224 225 233 273 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts