Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 283 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 ... LastLast
Results 5,021 to 5,040 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5021 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan47xD View Post
    https://altex.ro/god-of-war-ragnarok...CPS5GODOFWARR/ oare noi avem vre-o sansa sa primim artbook fizic care am cumparat Jotnar Edition sau CE? , ce trist mi se pare sa nu fie.
    Nu cred ca pierzi ceva deosebit, presupun ca e cartulie din aceea de vreo 40 pagini. O sa apara artbook serios mai incolo

  2. #5022 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Multumesc frumos pentru info.
    Am facut Precomanda pentru Jotnar si pentru Collector's Edition si pentru standard edition.

  3. #5023 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Damn it. Am ratat Jotnar... Dacă se răzgândește careva să-mi spună. Am luat CE de back-up

    Nu mai primesc notificări de la tapatalk

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  4. #5024 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Damn it. Am ratat Jotnar... Dacă se răzgândește careva să-mi spună. Am luat CE de back-up
    Stai linistit ca vor fi multi care vor anula precomenzile sau vor refuza coletele si la 1-2 zile dupa lansare, il vei vedea din nou in stoc.

    Chiar si aici sunt oameni care au precomandat toate editiile. Imi e greu sa cred ca le vor pastra cu totii pe toate.

  5. #5025 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Ați făcut precomanda la mizeriile astea care au steelbook dar nu au jocul pe disc? Ne mai miram de ce procedează Sony așa…

  6. #5026 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Ați făcut precomanda la mizeriile astea care au steelbook dar nu au jocul pe disc? Ne mai miram de ce procedează Sony așa…



    Altii au luat si 2 bucati. Eu spre exemplu am tinut neaparat sa am un collector oficial.Pe cel din 2018 nu l-am luat fiindca nici nu aveam PS4 iar azi cu greu il gasesc in special la un pret decent iar asta a fost singura optiune valabila cu tot cu jocul digital, cu pretul poate nejustificat si cu ciocanul care nu e reprezentativ si poate sunt mai multi ca si in cazul meu + ca poate e si ultimul joc din serie deci altceva nu vom mai vedea

  7. #5027 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    E alegerea voastră dar așa încurajați practicile murdare ale producătorilor. Eu unul dacă imi doream așa mult jocul luam varianta standard care ironic are disc și la care mai primesti un mini artbook.

  8. #5028 SP
    Member rzv31's Avatar
    Salut @ATX-MG,

    Veti aduce cumva varianta disc la Stray?

  9. #5029 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by rzv31 View Post
    Salut @ATX-MG,

    Veti aduce cumva varianta disc la Stray?

    Salut! Da, sunt sanse sa aducem varianta cu disc la Stray. Asteptam fisierele de listare. Lansarea ar fi in septembrie.

  10. #5030 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG De precomanda la FIFA 23 ce se aude?

  11. #5031 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG De precomanda la FIFA 23 ce se aude?
    Si in acest caz mai asteptam cateva informatii de listare de la furnizor.

  12. #5032 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    As vrea sa iau un PS5 pentru nepotul meu, pana la urma este digital sau fizic jocul? (Horizon)

  13. #5033 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In cutie vei gasi un cod pe un cartonas, deci jocul este digital in bundle cu Horizon.

  14. #5034 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    As vrea sa iau un PS5 pentru nepotul meu, pana la urma este digital sau fizic jocul? (Horizon)
    Salut! Este cod digital tiparit pe un cartonas, asa cum a mentionat si Razvan.

  15. #5035 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ce smechereala.. nu mai punem jocul in pachet pe care nu-l vrea nimeni si ajunge pe OLX sau ceva.. luati cu paine un cod digital.
    Apoi da bine la copii vandute, activari, etc, ah $ony?

    Scuze pentru off-topic. Sort of..

  16. #5036 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Revin cu un update. Tocmai ce am primit informare de la Sony. Lotul de console PS5 + joc Horizon Forbidden West care urmeaza sa ajunga la noi va avea disc in loc de cod tiparit pe un cartonas.

  17. #5037 SP
    Member jon209's Avatar
    @ATX-MG de Fifa ce se mai aude.Atat Flanco cât și EMAG au dat drumul la precomenzi.

  18. #5038 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by jon209 View Post
    @ATX-MG de Fifa ce se mai aude.Atat Flanco cât și EMAG au dat drumul la precomenzi.
    In curand o sa apara si la noi. Am facut ceva actualizari la platforma de listare si au generat cateva bug-uri.

  19. #5039 SP
    Member jon209's Avatar
    Mulțumesc.Am tot insistat pentru ca vreau sa fac mai multe precomenzi la voi.Plus ca an de an am o tradiție cu Fifa la Altex

  20. #5040 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    pe bune? din nou? cine a mai precomandat cum ati primit consolele?
    Attached Images Attached Images 20220801_140206.jpg 20220801_140213.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 252 of 283 FirstFirst ... 152 202 242 250 251 252 253 254 262 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts