Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 283 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 ... LastLast
Results 5,081 to 5,100 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #5081 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Consolele cu 2 sigilii, una peste alta, cred ca sunt resigilate pana in altex. Posibil sa bage jocu, nu stiu. Mai inteleg sa o vrei sigilata si sa nu mai fie deschisa. Daca nu vorbeati pe aici nici nu stiam cate sigilii s-au aplicat. Dar la asta cu manualul am murit si eu putin Daca cutia e sigilata (cu un sg rand de sigilii) asta inseamna ca manualele au fost introduse din start. Ce mai conteaza? Si asa nu le folosim Din nou daca nu ziceati de manuale, nici nu cautam sa vad care e treaba cu ele

    Bucura-te de consola 4_2 si nu mai fii asa chitibusar. Ai primit-o sigilata cu un singur rand, baga-o in priza si treci peste. E timp sa ne facem griji ca daca se strica, cum o trimitem inapoi, daca se onoreaza garantia etc

  2. #5082 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Scriu din perspectiva unuia care a tot avut ghinion cu loteria coolerelor.. si a tot returnat.
    Intr-un final a iesit bine si am prins una de toarce.

    Nu stiu cat de mult conteaza.. dar nu a venit in cutie separat. Dar sleev-ul arata decent.
    Sa dea naiba insa daca mi-a dat prin cap (sau pasat) de manual. Eram preocupat sa nu am sunet de OZN sau aspirator in camera..
    Ce-i drept si eu am fost atent la sigilii.. Altex are (sau avea) oricum prostul obicei sa trimita produse resigiliate la pret de produse noi. Dar nu a fost cazul.

    Acum na.. fiecare cu piticii lui. Nu incerc sa fiu condescendent, inteleg cumva, printre acele retururi si la mine a fost una un pic julita (cred ca am scris anterior). Retur direct fara sa o mai bag in priza. Probabil QC defectuos la banda.. nu parea a fi resigilitata.
    Dar 4-2.. enjoy man, da-l in masa de manual, daca e totul OK si consola merge brici.
    Altfel fiecare face cum si ce doreste pe banii si timpul sau.


    PS: asta nu inseamna ca sunt de acord cu sigilii peste sigilii, marlanii, ia codul, scoate codul, baga discul, ia discul, ia cutia, nu ia cutia, fa bundle, e bundle dar nu chiar, etc. Vinovatul principal este $ony, apoi distribuitorul mioritic si nu doar (sa nu dau vina doar pe cel dambovitean) ca apoi retailerii.. sa se descurce. Insa retailerii isi iau discounturi tocmai pentru a li se sparge in cap astfel de lucruri.. sunt piata de desfacere si interfata cu clientul final.. ca sa fie clar. Nu plang de mila nimanui. Toti mananca pe acest lant din buzunarul clientului.

  3. #5083 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salutare, am facut si eu precomanda la saints row 2022. Am o curiozitate, cand am dat eu precomanda la el era varianta Saints Row Day One Edition, acum vad ca se numeste Saints Row Criminal Customs Edition si vad ca are si alta poza de coperta. Eu ce varianta primesc? Multumesc!

  4. #5084 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Salut. Sunt la fel termenii si conditiile de retur pentru persoane juridice si fizice?

  5. #5085 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vezi ce scrie aici. Eu înțeleg că da. Desi știam ca legea nu-i obligă sa dea 14 zile drept retur si la persoane juridice.

    https://altex.ro/renuntarea-cumparare/pag/

  6. #5086 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Mersi. Am citit si eu, dar am zis sa intreb in speranta ca raspunde userul ATX sau cineva care stie sigur cum stau lucrurile

  7. #5087 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Trane View Post
    Salutare, am facut si eu precomanda la saints row 2022. Am o curiozitate, cand am dat eu precomanda la el era varianta Saints Row Day One Edition, acum vad ca se numeste Saints Row Criminal Customs Edition si vad ca are si alta poza de coperta. Eu ce varianta primesc? Multumesc!

    Salut! Noi din postura de distribuitor oficial Koch Media in Romania vom da la retailerii cu care colaboram editia Criminal Customs care este practic Day One edition PLUS inca un DLC aditional. Deci, teoretic, primesti Day One + DLC-ul Criminal Customs daca optezi pentru Criminal Customs. Insa cred ca mai bine ii contactezi direct pe ei sa-i intrebi. Nu stiu daca vor avea (din alte surse) si Day One edition simplu.

  8. #5088 SP
    Junior Member Trane's Avatar
    Salut, posibil ca la momentul respectiv nici ei sa nu fi stiut editiile sau cum se livreaza. Nu am gasit pe nicaieri doar day one edition, doar criminal customs si cea cu steelbook. Multumesc!

  9. #5089 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Revin cu informatii noi despre gamepadul stricat de PS5, joystickul stanga avea drifting.
    Au acceptat cei de la service gamepadul fara consola cum l-am trimis iar peste o saptamana am primit unul nou.

    Deci se poate si la Altex sa trimiti gamepadul stricat fara sa dai tot pachetul cu consola in service.

  10. #5090 SP
    Junior Member Lucker's Avatar
    Te rog frumos ATX-MG cum stiti ceva despre The Last of Us Part I Firefly Edition atuncea sa ne dai un Heads up si eventual un link pentru Precomanda.
    Multumesc frumos

  11. #5091 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Lucker View Post
    Te rog frumos ATX-MG cum stiti ceva despre The Last of Us Part I Firefly Edition atuncea sa ne dai un Heads up si eventual un link pentru Precomanda.
    Multumesc frumos
    Din ce știu eu era playstation store exclusive in US și a fost sold-out într-o oră.

    https://direct.playstation.com/en-us...ps5.1000031947

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  12. #5092 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au confirmat recent Naughty Dog ca vor lansa si in Europa, dar ca vor anunta curand ce si cum (a se vedea primul comment tot al lor).

  13. #5093 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Long shot... Working with bla-bla. I need that steelbook )

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  14. #5094 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Lucker View Post
    Te rog frumos ATX-MG cum stiti ceva despre The Last of Us Part I Firefly Edition atuncea sa ne dai un Heads up si eventual un link pentru Precomanda.
    Multumesc frumos
    Salut! Scuze pentru reply-ul intarziat. Am fost Out-Of-Office. Nu am primit inca vesti in ceea ce priveste aceasta editie.

  15. #5095 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    Salut, unde sunt consolele PS5, ca sunteti ditamai magazinu'?

  16. #5096 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cel mai probabil in continuare se vand destul de rapid, la ce cerere inca este, la aproape 2 ani de la lansare.
    Dar au tot avut, ori cu status de Precomanda, ori ca bundle direct in magazine.

  17. #5097 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by asatgmures View Post
    Salut, unde sunt consolele PS5, ca sunteti ditamai magazinu'?
    Salut! Alocarile de console PS5 de la Sony PlayStation sunt limitate. Tot ce primim se vinde intr-un timp scurt.

  18. #5098 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Uhuuu.... Avem aplicație mobila Altex. Cel puțin pe android.

    https://play.google.com/store/apps/d...o.altex.mobile

    Finally! Merci @Aliosa for the tip!

    Sent from my KB2005 using Tapatalk

  19. #5099 SP
    Member smits's Avatar
    Pai asta este de ceva timp.

    Pana si pe appgallery de la huawei e.

  20. #5100 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, apare pe Play Store "released on Oct 24, 2021". Si eu m-am mirat, nu știam de ea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 283 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts