Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 283 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #501 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    A inceput eclipsa pe Mediagalaxy, sariti: MEDIA GALAXY | Cea mai variata gama de produse

  2. #502 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A inceput si la ei si folosesc aceleasi servere, ca mai mult nu merg decat merg. Incerc de 10 minute sa vad site-u si ori apare 404, ori apare prima pagina cu eclipsa ori apare site-u da nu are niciun produs.

  3. #503 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Merge mai prost ca site-ul Altex, oricum, nu este nimic interesant la prima vedere. Asa ca, nu sariti ca va raniti

    HAHAHAHAHAH - mentenanta tehnica ....

  4. #504 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaaa, sunt doar alea cateva produse de pe prima pagina, adica telefoane, TV-uri si alte cateva electronice ?

    Daca da, erau "active" de aseara pana in 12 noaptea.

  5. #505 SP
    Member eastbason's Avatar
    Adica...asta e tot? 20 de produse?

  6. #506 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Am.intrat eu, preturile sunt neschimbate bonusul consta intr-un voucher de 10%

  7. #507 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si inca o confirmare ca au anulat comenzile aleator, au trimis produsele in orice ordine, numai cea corecta a comenzilor nu: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1232392. Am comandat aceleasi jocuri ca si ramonski, dar cu vreo 40 de minute mai devreme. El le-a primit, mie mi-au anulat. Inca odata, thank you Altex!

  8. #508 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Era clar deja ca asa au facut...

    Data: 17 martie 2015 20:10:33 EET
    Metoda de plata: Numerar la livrare

  9. #509 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ieri am comandat un produs din promotia celor de la eMag, astazi la ora 10 l-am primit: la ei de ce se poate iar la Altex nu?(intrebare retorica desigur)

  10. #510 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Am sunat astazi la Altex, i-am intrebat ce fac cu FF Type 0 Collector's al meu, mi-au zis ca azi vroiau sa ma sune (yeah right). I-am spus ca ok, confirm eu acum comanda si ca daca tot i-am sunat, sa confirm si Bloodborne, ca sa nu mai reluam tot circul peste inca 5 zile. Omul a fost foarte ok, mi-a confirmat ambele comenzi, mi-a emis facturile si mi-a trimis mailul de confirmare. Ca la toate magazinele din Ro, e o chestie de noroc, sa nu dai peste cineva macar indolent, daca nu idiot.

  11. #511 SP
    Junior Member Monk's Avatar
    E chair nasol cu Altexu' mai nou, am intrat pe la ora 8:02 si am fost super incantat sa vad ca Far Cry 4 Kyrat Edition era redus la 68 de lei.M-am chinuit 30 de minute sa pun comanda, ba odata imi arata ca am comandat 2.999 de bucati, ba ca aveam cosul gol.In cele din urma am primit ieri doar castile pe care le-am comandat, trebuind sa sun eu la Relatii clienti sa vad de ce nu mai ajunge Kyrat Edition.,,Ne pare rau, dar nu mai avem produsul pe stoc, la revedere'' si imi inchid in nas.Frumos din partea lor.Toate Kyrat Editionurile au fost cumparate ca acum sa fie vandute la pret triplu pe Olx!!!Frumos Altex, another happy customer

  12. #512 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Lolo, in urma reclamatiei de pe site am primit un voucher de 50 de lei. Meh.

  13. #513 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Daca ai facut si reclamatie la ANPC... a cam devenit redundanta. Altex ti-a dat 50 lei si cu asta s-a spalat pe maini, deci reclamatie solutionata.

    Anyway, poti sa-l folosesti la orice? Sau iar au restrictii de genul: voucher-ul este valabil doar pentru cumparaturi de peste 500 lei din gama aspiratoare si triciclete.

    Ma bucur totusi ca au dat ceva, cam multa nesimtire nepedepsita.

  14. #514 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Am facut, dar dupa cum am spus, nu ma intereseaza sa se solutioneze reclamatia pentru mine personal, ci fiind mai multe reclamatii pe aceeasi tema poate se vor lua ceva masuri impotriva lor sa nu se intample si altadata. Cred ca e valabil la orice.

    -- -- --
    Va multumim pentru interesul acordat companiei Altex.
    In legatura cu sesizarea transmisa in urma lipsei stocului pentru comanda xxxxxxxx, va transmitem, ca masura de compensare si pentru a ramane un client loial ofertelor Altex Romania, un voucher in valoare de 50 lei cu un termen de valabilitate pana la data de 20.06.2015.

    PS: Acum stau sa ma milogesc de diversi care au prins sa imi vanda si mie unul, evident, la suprapret.

  15. #515 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Buna ziua,

    Va multumim pentru interesul manifestat fata de produsele comercializate de catre Altex Romania SRL si, de asemenea, pentru faptul ca ati optat sa fim partenerii dumneavoastra in ceea ce priveste tehnologia.
    Dorim sa va transmitem ca ne pare sincer rau pentru inconvenientul creeat si totodata, va informam ca vor mai fi promotii atractive in perioada urmatoare in cadrul magazinului nostru on-line.
    Pentru a va rasplati fidelitatea dumneavoatra, va oferim un voucher cadou, pe care il puteti folosi la o urmatoare comanda plasata pe site-ul nostru.
    Codul voucher-ului : 50lei_ xxxxxxxxxx.
    Acest cod este valabil pana la data de 20/06/2015.

    Cerandu-ne scuze de situatia creeata, va multumim pentru intelegerea acordata.

    Solicitarea dumneavoastra a fost inchisa.

    Va stam la dispozitie in cazul in care aveti alte intrebari prin formularul de contact (link aici).

  16. #516 SP
    Member eastbason's Avatar
    Si uite acum imi pare rau ca nu am facut si eu o reclamatie acolo
    Nu imi stricau 50 lei

  17. #517 SP
    Member deepjinx's Avatar
    Am primit azi Final Fantasy Type-0 Collector's, totul OK.
    Nici nu stiam de noaptea devoratorilor...

  18. #518 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Si uite acum imi pare rau ca nu am facut si eu o reclamatie acolo
    Nu imi stricau 50 lei
    E super trist, nu aveam nevoie de banii lor, ne dau niste amarati de 50 ron, si gata totul e ok, right?
    Vai mama lor.

  19. #519 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Am coletele pe la Nemo. Ieri nu au venit din vina mea partiala, primesc mesaj aseara la ora 17 ca vor veni, il sun pe curier, da, zice ca vine cam in 3 ore, aveam deja programare la dentist in alt judet, nu puteam sa-l astept. Astazi l-am sunat, tot eu, nu a putut sa vina, maine zice ca nu poate, ca are program pana la 13 si localitatea mea este la 80 km de centru, ramane sa vada ce poate sa faca luni

    Acum sunt curios si ce o sa primesc. Tipul de la curier este ok, il inteleg, este greu un singur om sa acoperi un judet intreg, in plus nu este urgenta pentru mine, ca altfel venea. Am vrut si eu sa iau Far Cry 4 collector, mai bine ca nu l-am luat, ori venea vreo panarama plina de banda adeziva de ma enervam aiurea, ori nu venea deloc si la fel, nervi fara rost.

  20. #520 SP
    Member eastbason's Avatar
    Glumeam! Ideea e ca oricat de multe sesizari facem noi si oricat de mult ne lovim cu pumnii in piept, ei tot nu au de gand sa miste nimic. Totul e foarte simplu....atat timp cat vin cu promotii mereu si oamenii cumpara de la ei...totul e foarte ok. Acum...sunt o groaza de colegi care au spus ca nu mai au de gand sa cumpere nimic de la ei...dar sa fim seriosi! Crezi ca daca o sa urmeze iar reduceri semnificative....nu o sa cumpere nimeni?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 283 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts