Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 283 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast
Results 541 to 560 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #541 SP
    Member eastbason's Avatar
    Nu e cu pile deloc. Pur si simplu am trimis o reclamatie. Il vrea cineva atat de tare?

  2. #542 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca nu il vrei, trece-ma pe lista .

  3. #543 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    -- -- --

    Buna ziua,

    Va multumim pentru mesajul transmis.

    Dorim sa va informam ca aceasta comanda a fost confirmata integral in cursul acestei zile, am avut mici probleme cu disponibilitatea jocurilor, insa produsele au revenit in stocul nostru.
    Produsele se vor incarca astazi cu Nemo Express, cu livrare maine la adresa dumneavoastra, cu o notificare in prealabil de la curier.

    Cerandu-ne scuze de intarzierea creeata, va multumim pentru intelegerea acordata.

    Solicitarea dumneavoastra a fost inchisa.


    yeeeiii.....primesc arma de wii

  4. #544 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Astia de la Altex clar sunt cu capul. De dimineata la ora 12 am primit mail ca mi-au returnat banii de la un produs pe care l-am inapoiat. In aceasi zi, dupa 10 ore, vine al doilea mail in care ma informeaza ca au inceput procedurile sa imi dea banii inapoi.

    Din primul inteleg ca au trimis banii inapoi, din al doilea ca urmeaza sa ii trimita. Care e faza?

    Attached Images Attached Images img_7806.png img_7833.png

  5. #545 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Care sa fie, da-i incolo. Sa-ti bage banii de doua ori in cont, asa merita astia )

  6. #546 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Aseara am primit si eu comanda de la Altex. Vina curierului, au stat de joi coletele la ei. Lipsa doar injustice, dar nah, ma interesa in mod special W Dogs si RE 4 HD. Am mai luat si Lego undercover de Wii U, nu stiu exact de ce, dar l-am luat. Fac schimb cu Injustice sau alt joc de Wii U.

  7. #547 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Astia de la Altex clar sunt cu capul. De dimineata la ora 12 am primit mail ca mi-au returnat banii de la un produs pe care l-am inapoiat. In aceasi zi, dupa 10 ore, vine al doilea mail in care ma informeaza ca au inceput procedurile sa imi dea banii inapoi.

    Din primul inteleg ca au trimis banii inapoi, din al doilea ca urmeaza sa ii trimita. Care e faza?

    Cred ca un mail este de la Altex si celalalt de la PayU.

  8. #548 SP
    Junior Member catalin0009's Avatar
    Ne pare sincer rau pentru situatia transmisa, insa datorita volumului mare de comenzi plasate pentru aceste jocuri, stocurile au fost rapid epuizate. Pentru a compensa o mica parte din inconvenientul creat va oferim un voucher in valoare de 50 lei, cod: 50leixxxxxx, valabilitatea acestuia fiind pana in data de 20.06.2015. Contravaloare produselor nelivrate va fi restituita in contul cardului din care s-a efectuat plata. In speranta ca acest incident nu va afecta colaborarea noastra viitoare, va ramanem la dispozitie pentru alte clarificari.

    ieri imi era confirmata comanda si azi....
    adio arma de wii...
    chiar ca sunt cu capul....

  9. #549 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    vi se pare. ei sunt ok, problema e la voi.

  10. #550 SP
    Member Snake's Avatar
    Desi am zis ca nu mai iau nimic de la ei, tot incerc de ieri noapte sa cumpar Bloodborne. Imi spune "A aparut o eroare in timp ce procesam comanda. Incercati mai tarziu."
    Nu vor si cu asta basta. Chiar nu am ce sa le fac! Ma simt ca un prost care incearca sa dea bani unei firme si sunt refuzat "politicos" de fiecare data.

  11. #551 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am comandat acum 5 min Bloodborne de la ei. N-am avut probleme, acum sa vedem când ajunge

  12. #552 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Desi am zis ca nu mai iau nimic de la ei, tot incerc de ieri noapte sa cumpar Bloodborne. Imi spune "A aparut o eroare in timp ce procesam comanda. Incercati mai tarziu."
    Nu vor si cu asta basta. Chiar nu am ce sa le fac! Ma simt ca un prost care incearca sa dea bani unei firme si sunt refuzat "politicos" de fiecare data.
    Cand se intampla asta, iesi din cont si pune comanda normal, cu datele tale, dar delogat.(asta in caz ca esti logat). Eu asa am reusit sa pun comenzi cand imi dadea aceasta eroare.

  13. #553 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Snake: scoate produsul din cos si incearca cu alt browser. Am mai patit-o si eu tot asa... Site-ul lor cam are probleme cu Chrome-ul, dar se intelege bine cu Firefox si IE. Give it a try.

  14. #554 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Preturile astea or fi absolut peste tot ? Sau doar in Baneasa ? Ca as da o fuga diseara prin mall Vitan, la Media Galaxy, poate prind ceva.

  15. #555 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Peste tot.

  16. #556 SP
    Member Kratos's Avatar
    Va dati seama ce abrambureala este de fapt acolo daca ei au preferat sa le anuleze comenzile clientilor fideli, care au stat sa dea comanda imediat ce a inceput noaptea devoratilor lui peste prajit, pe motiv ca nu mai sunt pe stoc. Dar in schimb aceleasi produse sunt binemerci la ei in magazine! Deci nu e doar minciuna ci e si un mare: IN YOUR FACE, SUCKER!

  17. #557 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cine mai are drum prin magazine si poate confirma aceste preturi, rog sa scrie aici, ca tocmai am vb cu un prieten din Altex si mi-a confirmat preturile normale ale produselor, nu cele reduse.

  18. #558 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    cei care au primit au platit online?

  19. #559 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ti-a confirmat cum? Daca nu le-a verificat la casa de marcat, cu subtotal, ci doar de pe raft,
    nu stie de ele.

    E posibil ca preturile mici sa fi fost pana aseara.

  20. #560 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tipu e PM in Altex si a verificat in sistem preturile si disponibilitatea.
    Dar ma gandesc ca daca l-as fi intrebat ieri, e posibil sa fi raspuns la fel si ei sa fi modificat pretul pentru anumite coduri de bare care inca se mai gasesc in magazine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 283 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 78 128 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts