Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 283 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast
Results 681 to 700 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #681 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Eu am o rezervare in magazin (Feeria) pentru FC4 Kyrat Edition XBoX360 (neconfirmata inca). Daca vrea cineva sa zica si ii dau detaliile de contact pe PM.

    Pe mine ma interesa un AC Unity Notre Dame PS4. Daca are cineva o rezervare si nu o mai vrea...

  2. #682 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pacat ca sunt la serviciu ca mergeam direct in Feeria la ora deschiderii si luam ce imi trebuia pana se dezmeticeau angajatii sa confirme comenzile. Asa daca asteptati dupa ei sansele scad.

  3. #683 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Am plasat mai multe comenzi separate cu cate un produs fiecare ( doar collectors edition ). Va tin la curent cu ce imi confirma si ce nu. Eu am nevoie de una singura...restul merg catre doritori.

    sunt si eu interesat de 1 bucat assasin creed si una farcry

  4. #684 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Feeria MG, zeci de produse pe stoc, collectors, etc. Care aveti timp bagati o fuga. Angajatii habar nu au de promotie, mail or whatever....

    ---------- Post added 25-04-2015 at 10:15 ----------

    Sau pentru cei din Bucuresti, care doriti sa las ceva la casa reZervat pentru 1 ora maxim (sau sa incerc macar), let me know now (0762 993333).

  5. #685 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca are cineva drum prin MG Feeria, sa spuna p-aici ce au in magazin ca editii de colectie, ca as da o fuga dar parca n-as merge degeaba. Ma intereseaza AC Unity, orice editie, mai putin aia de PC la care am comanda dar la care as renunta.

  6. #686 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Razvan, ai citit mai sus?

  7. #687 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    BTW , daca o rezolv cu varianta de PS4 ... o sa am varianta de PC ca rezervare de dat .... daca e cineva interesat si un DragonBall de PS3

  8. #688 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Snick, ti le-au pus si pe
    alea deoparte. Deci dai bataie

  9. #689 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    iry, pune si pentru mine o bucata de AC Unity Notre Dame edition. Ajung si eu cam intr-o ora sa o iau.

  10. #690 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Ms frumos ... Deci un Dragonball PS3 + Unity PC .... 150 + 120 RON ... parca ... daca doreste cineva ... eu voi cumpara doar varianta de PS4 a AC Unity ....
    Daca doreste cineva rezervarile ... cu cea mai mare placere
    Spor la achizitii

  11. #691 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mai sunt doua bucati, am incercat, ma pun sa fac rezervare online la ceva ce nu mai apare pe stoc, lol...

  12. #692 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Poi si cu ce pret sunt la raft , ca daca sunt la 120 RON ... GO GO GO

    BTW ... daca e vreun doritor ... eu in 15-20 de min merg spre servici in zona aia ... implicit ajung la Mall ... Daca vrea vreun necunoscut sa fie pescuit din trafic de alt necunoscut intr-o masina modesta

    Merg pe ruta - Uverturii - Cranasi =- Turda - Arc Triumf - Scanteia - Miorita ... Mall

    Alex 0721.388.790

  13. #693 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am comandat si eu in jur de ora 04:00 AC Unity Collector's varianta de PC. Nici pana acum nu mi-au confirmat comanda...

  14. #694 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Am eu rezervare confirmata ( bine 3 rezervari intr-un singur mail ) ... pentru Unity PC ... daca esti interesat ... contact me ... si evident esti din Bucuresti

  15. #695 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Le-am trimis acum un mail. Astept un raspuns de la ei, daca este negativ, te anunt. Mersi frumos!

  16. #696 SP
    Member eastbason's Avatar
    De luni sau marti pot sa dau, la pret 1:1 , Diablo 3 RoS CE PC si Assassins Creed Unity Notre Dame PC. Cine este interesat...sa.mi trimita un pm.

  17. #697 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Am luat si eu versiunea Xbox One a AC Unity Notre Dame cu ajutorul lui iry, asa ca daca e cineva interesat de versiunea de PC la 120 ron, ii pot da comanda mea. Neaparat sa fie din bucuresti.

    Altfel, anulez comanda. Let me know.

    LE: daca nu confirma nimeni pana luni dimineata, sun sa anulez comanda.

  18. #698 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Vinerea trecuta am avut ore la facultate, si aveam un pic timp liber. Mi-am zis sa merg si pe la MediaGalaxy Targu-Mures sa vad ce mai au pe rafturi.

    Merg la sectiunea jocuri PSV, selectie putina, pret umflat, OK. Merg la sectiunea PS4, si vad ceva total cacao...toate jocurile PS4 lipseau. In locul lor era pus o foaie cu un print de coperta, iar acele coperti erau puse in cutii securizate Serios acuma, WTF has just happened there?!?!?!

    EDIT : Doar la jocurile PS4 era facuta magaria asta.

  19. #699 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    trebuia o poza

  20. #700 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    trebuia o poza
    Stiu, merg saptamana asta si o sa fac

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 283 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts