Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 283 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 5659

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #801 SP
    Banned Templier's Avatar
    mie XB1 mi se pare mai avantajos la 1400 + joc

  2. #802 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    mie XB1 mi se pare mai avantajos la 1400 + joc
    + 2 jocuri, chiar. Dap, e bun pretul. Nici nu-l vazusem ?

  3. #803 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    COD si Destiny la 69/buc pentru One

  4. #804 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ce jigodii )) cica pret vechi 2049 RON?? wtf nici la lansare n-a fost atat, nici in Bundle-s
    Attached Images Attached Images ps4-mg.jpg

  5. #805 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai e cu 2ua controllere

  6. #806 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e cu 2 controllere. Dar de unde este ? Daca este de la Flanco, ei asa au avut pana acum. Preturi fff mari si la PS4 si la Xbox One, de peste 2k ron. Au pastrat preturile de la lansare.

  7. #807 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la asta m-am gandit si eu insa in pachet fiind o consola + un controller...sa nu fi pus si titlul de natura asta.
    Chiar si asa, au oferta de Ps4 pachetul simplu afisat pe bannere pe acolo la 1499 ...iar un controller era 209 ..daca le aduni ajungi la 1708 ..tot mai ieftin.

  8. #808 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    adevarat. dar eu asa inteleg de acolo ca e consola(pachetul) + un controller

  9. #809 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    intradevar este cu 2 controllere., am verificat pe site-ul lor, pe MG.

  10. #810 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Confirm ca xbox-ul 360 de la ei din oferta la 600 lei a ajuns la prietenul pentru care am comandat, astazi la 9:00 dimineata.

  11. #811 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    mdea....m-a sunat acuma de la altex sa imi zica ca the witcher CE nu mai o sa il aduca, ca au o problema cu furnizorul.... am dat precomanda degeaba

  12. #812 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    mdea....m-a sunat acuma de la altex sa imi zica ca the witcher CE numai o sa il aduca ca au o problema cu furnizorul.... am dat precomanda degeaba
    Poate sa-ti spune ca nu-l vor mai aduce...

  13. #813 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tot pe tine te înjură lumea, nu stiu de ce te mai obosești Când le atragi frumos atenția vine ceata lu' Pițigoi si îți sare la jugulară.

  14. #814 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    mdea....m-a sunat acuma de la altex sa imi zica ca the witcher CE nu mai o sa il aduca, ca au o problema cu furnizorul.... am dat precomanda degeaba
    S-a discutat cu ceva timp in urma ca nu vor avea editia respectiva:
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    In acest moment, nu avem disponibila editia Witcher 3 CE. Retailerul respectiv o afiseaza pe riscul sau.
    Au avut cateva bucati pe site (gameshop.ro), care s-au epuizat extrem de repede.
    Oricum, pretul a fost unul extrem de piperat, cum am vazut practicandu-se la mai multe editii de colectie pt. next gen.
    Mortal Kombat by Coarse 899 de lei (Altex), doar un exemplu.

    Cat despre Altex/Media Galaxy, am fost azi in magazinul MG din Mega Mall, dar nu mi-a placut localizarea ariei de Entertainment (in spate, rafturile cam inghesuite, nicio editie de colectie).
    Erau totusi destule PS4 (black) la 1400 de lei si din ce am inteles de pe facebook promotia tine intregul week-end.

  15. #815 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    mdea....m-a sunat acuma de la altex sa imi zica ca the witcher CE nu mai o sa il aduca, ca au o problema cu furnizorul.... am dat precomanda degeaba
    Subscriu. Thank you again Altex! precomanda facuta la cateva minute dupa ce a aparut pe site...nu ca ar conta la ei...cat despre faptul ca nu vor aduce deloc e o minciuna intrucat RvsS a confirmat ca au livrat un numar limitat de editii si la Altex...

  16. #816 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    S-a discutat cu ceva timp in urma ca nu vor avea editia respectiva:


    Au avut cateva bucati pe site (gameshop.ro), care s-au epuizat extrem de repede.
    Oricum, pretul a fost unul extrem de piperat, cum am vazut practicandu-se la mai multe editii de colectie pt. next gen.
    Mortal Kombat by Coarse 899 de lei (Altex), doar un exemplu.

    Cat despre Altex/Media Galaxy, am fost azi in magazinul MG din Mega Mall, dar nu mi-a placut localizarea ariei de Entertainment (in spate, rafturile cam inghesuite, nicio editie de colectie).
    Erau totusi destule PS4 (black) la 1400 de lei si din ce am inteles de pe facebook promotia tine intregul week-end.
    Pai ai la altex era 750 de lei cand am dat eu precomanda. Nush cat a fost la gameshop. Ee. In fine o sa imi iau lords of the fallen collectors edition. Daca tot am ramas cu bani chiar arata bine de tot statueta de la ei.

  17. #817 SP
    Member kpy_here's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    Pai ai la altex era 750 de lei cand am dat eu precomanda. Nush cat a fost la gameshop. Ee. In fine o sa imi iau lords of the fallen collectors edition. Daca tot am ramas cu bani chiar arata bine de tot statueta de la ei.
    De unde si la ce pret ?

  18. #818 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Am sunat aseara la Altex pentru ca nu am primit niciun mail cu inregistrarea precomenzii si am constatat ca era inregistrata, acum sper sa mai si livreze ce au inregistrat.

  19. #819 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Am sunat aseara la Altex pentru ca nu am primit niciun mail cu inregistrarea precomenzii si am constatat ca era inregistrata, acum sper sa mai si livreze ce au inregistrat.
    Chill, ca nu primesti.

  20. #820 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    De ma, daca nu ati dat direct la gamerland unde era si mai ieftin si aveau si o gramada de bonusuri. Well, la gamerland am tot urmarit pretul si un minim absolut (observat de mine) a fost undeva la 642, mai mult de 100 de lei reducere fata de Altex.

    Bineinteles ca nu am fost istet si inspirat sa il iau atunci (asta din cauza ca nu eram sigur ca vreau sa dau atat pe o editie la lansare), asa ca am dat comanda acum cateva zile cu 659, asta dupa ce m-a incantat faptul ca au chestii fizice extra in editia de Xbox One si dupa ce mi-am dat seama ca pretul e din cauza statuii (oricum nu cred ca va pica pretul dupa lansare, ma gandeasc ca intr-adevar sunt destul de limitate din cauza materialului folosit pentru statuie). La o zi sau doua dupa scria Vandut la status si guess what, m-am uitat acum si are pretul de 724 (oricum e stoc epuizat, tare mi-e ca nu primesc nici eu).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 283 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts