Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 283 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #981 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Cu plata ramburs ca dupa ce am citit aici nu fac greseala sa platesc ceva in avans...

  2. #982 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am primit mail de confirmare "Urmatoarele produse au fost preluate de curier si vor fi livrate in urmatoarea zi lucratoare intre orele 9:00 – 18:00".Din cate am citit pe site ei zic ca (virgula) comenzile plasate pana in ora 16 (ceea ce am facut) vin sambata iar cele dupa ora 16 vin de marti.
    Statutul de AWB zice ca a fost preluata comanda la 20:25,deci maine in mod normal ar trebuii sa ajunga,nu ?

    ---------- Post added 08-08-2015 at 13:37 ----------

    Imi raspund singur la intrebare,se pare ca au livrat a doua zi.

  3. #983 SP
    Member kinezu's Avatar
    Consola PS4 editie limitata Metal Gear Solid nu ajunge la Altex/MG?

  4. #984 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu știu ca ajunge, dar nu mai sunt sigur de nimic, hai să zic 90%

  5. #985 SP
    Member kinezu's Avatar
    Intrebam ca mai sunt cam trei saptamani iar cea Batman a aparut cu doua luni inainte pe site

  6. #986 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Pe mine ma intereseaza editia limitata de Xbox One cu Forza 6. Stie cineva daca/cand apare la precomanda? Banuiesc ca pretul va fi 18 mil. Maxim.

  7. #987 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    450€ este prețul pentru Europa

  8. #988 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Naspa. La americani e 400 de dolari.

  9. #989 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Știu, nu înțeleg care e faza, la nemți tot la 450 de euro văd ca e
    uploadfromtaptalk1439042729511.jpg

    LE: Aia cu Halo 5 care mi se pare cea mai frumoasă e 500€

  10. #990 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Faza e simpla, taxe diferite, si "street price" diferit.

  11. #991 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Maine incepe Black Friday la astia. sa vedem ce o sa fie

  12. #992 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Scandal gârlă, nervi, înjurături, amenințări cu ANPC, vouchere pe post de scuză, chestii de genul ăsta

  13. #993 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    sper sa nu fie cazul. ma intreb daca si la alte produse inafara de gaming is aceleasi probleme

  14. #994 SP
    Member bdevil's Avatar
    Sper sa nu raman cu banii in buzunar ca la promotia de saptamana asta de la eMag. De fapt la magazin am ramas cu banii in buzunar si de BF-ul adevarat. Poate o ia si Altex pe campie dupa ei, eu sper sa nu. Dati-mi voie sa fiu pesimist.

    ---------- Post added 13-08-2015 at 08:22 ----------

    Cum ziceam. Au luat-o si astia pe campii ca eMag. Joia asta incepe friday-ul lor black. Cu reduceri de la 10 - 20 RON la telefoane mobile, si niciun joc de PS4 in oferta, sau accesorii sau orice altceva. Trist.

  15. #995 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Scandal gârlă, nervi, înjurături, amenințări cu ANPC, vouchere pe post de scuză, chestii de genul ăsta
    M-am înșelat, îmi cer scuze public. Acum am văzut ca de fapt nu e nimic, bravo Altex, ti-ai bătut joc și de BF, ai luat această "sărbătoare" și te-ai c..t pe ea!

    PS: Mai bine schimbați numele în BS de vară

  16. #996 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu ar mai trebui sa le facem reclama gratuita.
    Daca vedem ceva cu pret bun postam pe threadul respectiv, nu anunturile lor care de cele mai multe ori sunt nimicuri.

  17. #997 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La Altex nu se poate face precomanda cu ridicare din magazin ? Adica sa nu mai deranjeze ei un curier si sa ma duc eu frumos sa ridic ce am de ridicat ?

  18. #998 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    La Altex nu se poate face precomanda cu ridicare din magazin ? Adica sa nu mai deranjeze ei un curier si sa ma duc eu frumos sa ridic ce am de ridicat ?
    Se poate , cu conditia sa fie in stoc la tine in localitate . In perioada reducerilor " feroce " nu se poate face rezervare in magazin.

  19. #999 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai vreau sa fac o precomanda si nu exista optiune de ridicare din magazin, doar livrare.

  20. #1000 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Pai vreau sa fac o precomanda si nu exista optiune de ridicare din magazin, doar livrare.
    Asta iti ziceam : in perioade de reduceri nu lasa si optiunea de a rezerva in magazin . In mod normal au si optiunea asta .

    P.S. In cazul precomenzilor nu poti opta sa le ridici din magazin , doar ce au in stoc magazinele respective .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 283 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts