Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 283 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #1261 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Si eu am primit si chiar ma întrebam ce e cu mail ul asta .

  2. #1262 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    La fel si eu pentru Hearts of Stone

  3. #1263 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Am primit si eu exact acelasi mail cu Hearts of Stone si ma miram ce se intampla .. au luat-o razna

  4. #1264 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar
    Si eu pentru Uncharted )
    A înnebunit lupu .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #1265 SP
    Member razu's Avatar
    am primit vreo 8 mail-uri. singurul de oarecare interes este:

    Data de lansare pentru produsul Tom Clancy's The Division Sleeper Agent Edition Xbox One a fost decalat pana la 2016-03-08 00:00:00.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1266 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Salut xxxxxx

    Data de lansare pentru produsul Halo 5: Guardians Xbox One a fost decalat pana la 2015-10-23 00:00:00.

    Ne cerem scuze pentru neplaceri!

    Pentru informatii suplimentare ne poti contacta la tel: 021 9196 sau direct, prin formularul de contact disponibil pe site.

    Iti multumim!

  7. #1267 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Si eu am primit exact acelasi mesaj pentru Uncharted: The Nathan Drake Collection PS4. Ar fi fost amuzant daca data din email era 2015-10-21, astfel facand referire la filmul "Back to the Future", si la calatorie in timp, dar nu este cazul.

  8. #1268 SP
    Member seven1994's Avatar
    A primit cineva comanda de black friday la uncharted ps4?Eu pana acum nici un telefon sau mail nu am primit

  9. #1269 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    A primit cineva comanda de black friday la uncharted ps4?Eu pana acum nici un telefon sau mail nu am primit
    A primit o colega azi. A primit telefon ca e pe drum. Inainte de asta nici un semn

  10. #1270 SP
    Junior Member cristi1910's Avatar
    Draga client, ia si urmareste ...... daca ai ce )
    PS: la telefon nu raspundem
    Attached Images Attached Images altex.png

  11. #1271 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La fel am primit si eu. Au ceva probleme pe toate fronturile. Nu inteleg cum, un magazin atat de mare, poate avea ATATEA probleme pe absolut toate planurile. De la site, la plasat comenzi, la platit online (cred ca la fiecare 2 comenzi, una trebuie sa o anulez ca se plaseaza aiurea), la primit confirmare si/sau nr de AWB, la urmarit comanda si chiar si la livrat.

    Cred ca sunt, la ani lumina, cea mai proasta firma din tara, din toate punctele de vedere, mai putin a pretului (si asta pentru ca au comenzi foarte mari si discounturi la fel de mari).

  12. #1272 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Il primeam ieri daca nu anulam comanda, ca eu pana la urma m-am dus in magazin si l-am luat in weekend.

  13. #1273 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La fel am primit si eu. Au ceva probleme pe toate fronturile. Nu inteleg cum, un magazin atat de mare, poate avea ATATEA probleme pe absolut toate planurile. De la site, la plasat comenzi, la platit online (cred ca la fiecare 2 comenzi, una trebuie sa o anulez ca se plaseaza aiurea), la primit confirmare si/sau nr de AWB, la urmarit comanda si chiar si la livrat.

    Cred ca sunt, la ani lumina, cea mai proasta firma din tara, din toate punctele de vedere, mai putin a pretului (si asta pentru ca au comenzi foarte mari si discounturi la fel de mari).
    Elefant.ro sunt mult mai slabi la preluarea comenzilor, expediere, raspunsul la telefon, etc.

  14. #1274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ma refeream la firme mai mari, nu la filme care au inceput intr-un apartament si au reusit, usor, usor, sa se mute intr-un sediu mai mare si sa deschida o locatie de desfacere. Ca firme mici sunt tone, care au probleme asa.

  15. #1275 SP
    Member theSrN's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    A primit cineva comanda de black friday la uncharted ps4?Eu pana acum nici un telefon sau mail nu am primit
    si eu astept sa imi livreze Nathan Drake Collection Special Edition, comanda plasata vinerea trecuta. Pe site comanda apare cu statusul "Comanda procesata integral", dar nu am nicio informatie privind firma de curierat. Le-am dat ieri un mail sa ii intreb ce se intampla, dar niciun raspuns pana acum...

  16. #1276 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Si eu tot vineri am plasat comanda pentru Nathan Drake Collection. Ieri la 15:55 am primit mail ca a fost preluata de curier. Mail fara AWB. Azi maine sper sa ajunga.

  17. #1277 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi1910 View Post
    Draga client, ia si urmareste ...... daca ai ce )
    PS: la telefon nu raspundem
    Cel mai prost serviciu de curierat ever! La niciun număr de fix nu i-am găsit (Bucureşti, Sibiu), doar pe mobil câteodată răspundea curierul.

  18. #1278 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu sper să renunțe la această firmă de CURierat. Cred ca au în dotare telefoane cu disc și ca mijloc de deplasare, căruțe cu două gloabe.

    PS "Nema" Express

  19. #1279 SP
    Member Bogditza's Avatar
    Eu de doua ori am anulat comanda din cauza celor de la Nemo Expres


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1280 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Intrebare: Voi cand ati comandat ceva de la Altex si a venit curierul cu coletul, cum ati facut rost de garantie? (mi-a venit azi PS4-ul si nema garantia)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 283 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts