Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #201 SP
    Member robertfelixx's Avatar

  2. #202 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    imi place ca multi injurati de mama focului dar la anul tot pe un thread dedicat de genul veti fii. eu am dormit foarte linistit...
    La anul ne mutam pe amazon!

  3. #203 SP
    Member AccenT's Avatar
    La orange stie cineva cand incepe?

  4. #204 SP
    Member felixanu's Avatar
    Acum ma uit si eu, se pare ca mai dureaza. Poate prind aici un ps4

  5. #205 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Imi zice si mie careva mai cunoscator unde gasesc si eu un GTA V pentru Xbox 360 sub 200 ron? Stiu ca pe la Altex era vreo 180 ron, dar cum site-ul lor e inchis azi, nici o sansa. Multumesc anticipat.

  6. #206 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Imi zice si mie careva mai cunoscator unde gasesc si eu un GTA V pentru Xbox 360 sub 200 ron? Stiu ca pe la Altex era vreo 180 ron, dar cum site-ul lor e inchis azi, nici o sansa. Multumesc anticipat.
    Probabil pe OLX gasesti la 150

  7. #207 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Imi zice si mie careva mai cunoscator unde gasesc si eu un GTA V pentru Xbox 360 sub 200 ron? Stiu ca pe la Altex era vreo 180 ron, dar cum site-ul lor e inchis azi, nici o sansa. Multumesc anticipat.
    Gasesti in Altex Promenada Mall

  8. #208 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Piticlick View Post
    Gasesti in Altex Promenada Mall
    Ah, am uitat sa specific ca sunt din Constanta, dar ma gandesc ca e oricum valabil. Ai vreo idee care e pretul?

  9. #209 SP
    Junior Member phaze0r's Avatar
    A gasit cineva oferte *bune* pt jocuri de PS4? Ce am gasit sunt niste mizerii la preturi normale.

  10. #210 SP
    Junior Member Yulba's Avatar
    Black Friday Romania- hate it.Dupa ce ca am stat treaz pana dupa miezul noptii ca sa prind oferta la emag pt ps4 si apoi m-am trezit la 06:00 degeaba,pana am dat refresh..stoc epuizat .Copilul din mine credea in magia pretului de 999 ron...bineinteles ca primii la oferta au fost angajatii,cunoscutii,etc. etc.

  11. #211 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca vreti un router super bun si la super discount, go for this one: Asus RT-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router, USB 3.0, IEEE 802.11a/b/g/n - eMAG.ro - 499 RON (discount 35%).
    \


    Multumesc Monky l-am comandat si eu acum chiar vroiam sa schimb TP - LINKul

  12. #212 SP
    Member bdevil's Avatar
    Au dat drumul Flanco la site. Zici ca s-au inteles cu eMag la produse. Dar tot sunt mai scumpe ca la eMag. Iphone 5s e 2.000 lei, o statie fier de calcat Tefal e mai scumpa ca peste drum, si altele.

  13. #213 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Au dat drumul Flanco la site. Zici ca s-au inteles cu eMag la produse.
    Din cate stiu eu is chiar aceeasi .

  14. #214 SP
    Member bdevil's Avatar
    Stocul pentru PS4 a fost de 100 de bucati si s-a epuizat in primul minut. In prima ora s-a epuizat si stocul de XBOX de 200 de bucati. Inca mai avem stoc pentru PS3 !

    Raspuns oficial eMag pe fb-ul lor.

  15. #215 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu prea pare credibil dar la cati au stat cu ochii pe consola PS4 nu e exclus .

    L.E. Poate au fost unii care au luat mai multe o data si e clar c-au zburat imediat.

  16. #216 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt curios cate iPhone 5s la 1500 ron au avut.

  17. #217 SP
    Junior Member Piticlick's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Ah, am uitat sa specific ca sunt din Constanta, dar ma gandesc ca e oricum valabil. Ai vreo idee care e pretul?
    In constanta nu mai este stoc momentan.Pretul este 189.9 .Dar daca nu te grabesti si ai putina rabdare , o sa vina stoc si o sa fie si promotie.

  18. #218 SP
    Member bdevil's Avatar
    Oricum au dat cu mucii-n fasole. In afara de reducerile de la Iphone, iPad mini si PS4, restul nu cantarea mare lucru. Ma uit la reduceri si acum si nu pot sa cred cat de slaba e oferta anul asta. Diverta cu PSP-ul, eMag cu astea 3-4 produse si F64 pe profilul lor cu ceva oferte bune. In rest mortaciuni.

  19. #219 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    La jocuri ati vazut reduceri pe undeva sau sunt la preturi normale peste tot?

  20. #220 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Nu prea pare credibil dar la cati au stat cu ochii pe consola PS4 nu e exclus .

    L.E. Poate au fost unii care au luat mai multe o data si e clar c-au zburat imediat.
    aici scrie ca daca ai comandat mai mult de o bucata iti va anula comanda:
    http://s1.emagst.net/layout/ro/docum...i/18/26768.pdf

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 31 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts