Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 31 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #341 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A inceput de 4 ore.

  2. #342 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by robert123 View Post
    Eu 22-23 la primele 2 comenzi ,la ssd comanda data la 8:25 inca nu am primit sms
    Si eu sunt in aceeasi situatie, ma indoiesc ca le mai primim dar mai trebuie asteptat.

  3. #343 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    A inceput de 4 ore.
    Ciudat...am primit mesaj cam tarziu.

  4. #344 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Si eu sunt in aceeasi situatie, ma indoiesc ca le mai primim dar mai trebuie asteptat.
    Am comfirmarea primita pe mail,sunt obligați sa il livreze

  5. #345 SP
    is the man! trickz's Avatar
    In caz ca vreti sa plangeti, au inceput sa apara ofertele la americani...

    Black Friday 2014 Deals - Best Buy

    Exemplu: Panasonic - 50" Class (49-1/2" Diag.) - LED - 1080p - 60Hz - HDTV - 199$

  6. #346 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ii asteptam cu nerabdare pe cei 100 de angajati emag sa populeze cu intrebari threadul cu Playstation 4. #puieemag

  7. #347 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Când am primit acest mail, săptămâna trecuta parca, mi-am dat cu tesla in...ochi atunci cand am văzut acel Panasonic

  8. #348 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Am vorbit cu un angajat emag si am aflat, in sfarsit, cate telefoane erau pe stoc. Tobele, va rog...
    Una bucata iPhone 5s Silver.
    PS4 au fost mai multe, dar sub 10, oricum.
    Mai stie cineva filmuletul de prezentare, in care peste imaginea cu un munte de 5S-uri aparea si pretul mirific de 1500 de lei?

  9. #349 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sub 10? Hehehe. Uite ce declarasera ei pe Facebook
    Attached Images Attached Images untitled-1.jpg

  10. #350 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Oare-i mai crede cineva pe astia ? Era logic ca nu au 100 din moment ce s-a epuizat stocul in fix 3-4 secunde, tot dura vreo 10-15 pana se vindeau 100, sa fim seriosi. Or fi fost 100, dar doar 10 pentru "prostime", restul au ajuns unde trebuie ...

  11. #351 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    In caz ca vreti sa plangeti, au inceput sa apara ofertele la americani...

    Black Friday 2014 Deals - Best Buy

    Exemplu: Panasonic - 50" Class (49-1/2" Diag.) - LED - 1080p - 60Hz - HDTV - 199$
    , doar 60Hz dar la 200$

  12. #352 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Am vorbit cu un angajat emag si am aflat, in sfarsit, cate telefoane erau pe stoc. Tobele, va rog...
    Una bucata iPhone 5s Silver.
    PS4 au fost mai multe, dar sub 10, oricum.
    Mai stie cineva filmuletul de prezentare, in care peste imaginea cu un munte de 5S-uri aparea si pretul mirific de 1500 de lei?
    E pe bune informatia? Daca da, mi se pare chiar penibil, mai ales pentru cel mai mare magazin de electronice din Romania.

  13. #353 SP
    Member ramonski's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Am vorbit cu un angajat emag si am aflat, in sfarsit, cate telefoane erau pe stoc. Tobele, va rog...
    Una bucata iPhone 5s Silver.
    PS4 au fost mai multe, dar sub 10, oricum.
    Mai stie cineva filmuletul de prezentare, in care peste imaginea cu un munte de 5S-uri aparea si pretul mirific de 1500 de lei?
    Salutari!

    As dori sa mentionez ca al nostru coleg Espiritus a fost prost informat.

    Au fost peste 100 de iPhone 5s in stoc. La fel si consolele PS4.
    Numarul de utilizatori concurenti pe site la ora lansarii a fost de peste 200.000.
    Numarul de comenzi plasate in primele 10 secunde au fost de ordinul miilor.
    De aici a survenit lichidarea instanta de stoc.

    Rog considerati cu moderatie

  14. #354 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Ce penibili sunt oamenii astia, se vand pentru niste arginti.

    In alta ordine de idei, PS4 la Orange. ~1600 RON.

    https://www.orange.ro/magazin-online...sola-ps4-500gb
    nu sunt conturile lor, sunt clone!

  15. #355 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @ramonski: Ai o sursa pentru informatiile astea? Colegul Espiritus a zis ca asta i s-a spus la telefon. Daca e adevarat sau nu e greu de apreciat, dar afirmatia ta e si mai greu de crezut avand in vedere ca nu ai spus de unde ai informatiile.

  16. #356 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by ramonski View Post
    Salutari!

    As dori sa mentionez ca al nostru coleg Espiritus a fost prost informat.

    Au fost peste 100 de iPhone 5s in stoc. La fel si consolele PS4.
    Numarul de utilizatori concurenti pe site la ora lansarii a fost de peste 200.000.
    Numarul de comenzi plasate in primele 10 secunde au fost de ordinul miilor.
    De aici a survenit lichidarea instanta de stoc.

    Rog considerati cu moderatie
    Din moment ce mai toata lumea stia deja ce oferte vor fi, mi s-ar fi parut mai "echilibrat" sa aveti mai multe produse pe stoc sau, eventual, sa nu fi fost reducerea atat de mare, la un 1300 RON tot ar fi fost un best-buy PS4-ul dar mai multa lume avea sansa sa-l achizitioneze (la fel si pentru i5S/Acer-ul acela de 500 lei), la ora 6:55 a fost, practic, o batalie pe nanosecunde pentru o comanda, dupa care nu mai erau foarte multe lucruri cu adevarat bune de achizitionat. Eu stiam ca Black Friday presupune a pierde intreaga noapte pentru a fi primul care intra in posesia ofertei, nu un Internet Speed/APM Contest intr-o perioada bine cunoscuta. Dupa parerea mea, ar trebui sa "castige" cel care gaseste primul oferta si isi sacrifica orele de somn, nu cel caruia ii merge cel mai rapid mana/Gigabit-ul, nefiind la un concurs de StarCraft.


    Apropo, presupunand ca esti/sunteti mai informat, sti(t)i, cumva, care-i treaba cu SSD-urile Kingston v300 de 120 GB ? Multe persoane, printre care ma regasesc si eu, n-au primit SMS de confirmare (doar un mail de procesare) tocmai pentru acest produs nici pana-n acest moment, desi comanda a fost facuta cu mai bine de 12 ore in urma. Mai exista o sansa pentru a primi SSD-ul sau e o cauza pierduta ? Multumesc anticipat si felicitari, ati fost singurii mai competitivi.

  17. #357 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    A reusit cineva sa ia PS Vita de la Diverta si sa nu-i fie anulata comanda? Mergem cu OPC-ul peste ei?

  18. #358 SP
    Member ramonski's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    @ramonski: Ai o sursa pentru informatiile astea? Colegul Espiritus a zis ca asta i s-a spus la telefon. Daca e adevarat sau nu e greu de apreciat, dar afirmatia ta e si mai greu de crezut avand in vedere ca nu ai spus de unde ai informatiile.
    Man, fac parte din echipa eMAG. Punctul meu de vedere ramane cat se poate de obiectiv.

    ---------- Post added 22-11-2014 at 00:28 ----------

    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Din moment ce mai toata lumea stia deja ce oferte vor fi, mi s-ar fi parut mai "echilibrat" sa aveti mai multe produse pe stoc sau, eventual, sa nu fi fost reducerea atat de mare, la un 1300 RON tot ar fi fost un best-buy PS4-ul dar mai multa lume avea sansa sa-l achizitioneze (la fel si pentru i5S/Acer-ul acela de 500 lei), la ora 6:55 a fost, practic, o batalie pe nanosecunde pentru o comanda, dupa care nu mai erau foarte multe lucruri cu adevarat bune de achizitionat. Eu stiam ca Black Friday presupune a pierde intreaga noapte pentru a fi primul care intra in posesia ofertei, nu un Internet Speed/APM Contest intr-o perioada bine cunoscuta. Dupa parerea mea, ar trebui sa "castige" cel care gaseste primul oferta si isi sacrifica orele de somn, nu cel caruia ii merge cel mai rapid mana/Gigabit-ul, nefiind la un concurs de StarCraft.

    Apropo, presupunand ca esti/sunteti mai informat, sti(t)i, cumva, care-i treaba cu SSD-urile Kingston v300 de 120 GB ? Multe persoane, printre care ma regasesc si eu, n-au primit SMS de confirmare (doar un mail de procesare) nici pana-n acest moment, desi comanda a fost facuta cu mai bine de 12 ore in urma. Multumesc anticipat si felicitari, ati fost singurii mai competitivi.
    Salut!
    Pertinenta postarea ta.
    Totusi ca o concluzie personala: niciodata nu vei reusi sa multumesti pe toata lumea oricat de mult te-ai stradui.
    In ceea priveste treaba cu SSD-urile nu am idee, cei de la call-center iti pot da mai multe informatii despre comanda ta.

  19. #359 SP
    Junior Member Frowned's Avatar
    Quote Originally Posted by ramonski View Post
    Man, fac parte din echipa eMAG. Punctul meu de vedere ramane cat se poate de obiectiv.
    LOL
    Cred ca trebuie sa cauti definitia cuvantului obiectiv

  20. #360 SP
    Member ramonski's Avatar
    Double LOL
    Ce anume ai gasit subiectiv in ce am postat ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 31 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts