Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #21 SP
    Member momi's Avatar

  2. #22 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Este, e aparuta informatia deja pe doua bloguri de super incredere ! PS4 la 999 RON
    Da-mi voie sa fiu Toma Necredinciosul ...nu cred pana nu vad...si daca o sa aiba PS4 la banii aia, o sa fie una, maxim doua bucati.
    Sunt curios cati o sa reuseasca sa-l cumpere la banii aia.

  3. #23 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da, m-am informat mai bine si eu, se pare ca este adevărat. Sper sa apuce userii care chiar isi doresc o consola, deși cred ca acele câteva bucăți vor ajunge pe mana "bisnitmanilor"

  4. #24 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    E amuzant curentul asta de Gica-Contra. Tuturor ne place sa luam cat mai ieftin... insa : daca se anunta la un pret super convenabil... n-are domne cum, sigur e mai scump, dar daca ar fi la pretul ala...prea putine bucati domne,trebuiau mai multe. Get my point ? @eneea

  5. #25 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    5S 1500 lei, PS4 999 lei, prea frumos sa fie adevarat de aceea nu cred nici eu ca vor fii astfel de oferte, cum a zis si Dante, macar sa fie la 1.300 lei PS4,dar nu cred. Probabil ca il vor scadea pana la 1.500 lei.
    Daca, consolele de ultima generatie vor fii 1000 lei, Xbox 360 si PS3 ar trebuii sa le luam la 400-500 lei

  6. #26 SP
    Member momi's Avatar
    Nu inteleg ce vi se pare asa imposibil ...pina la urma e o reducere de 40% ...asta inseamna black friday , nu? Ca stocul v a fi limitat e de inteles , nici la pret normal nu cred ca au mai mult de citeva sute de bucati in stoc .

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    , Xbox 360 si PS3 ar trebuii sa le luam la 400-500 lei
    Pai cu 599 am luat eu PS3 Super Slim de BF, deci se poate. Poate pun si XOne, PS4 deja am

  8. #28 SP
    Member Daghiu98's Avatar
    Mie mi se pare imposibil pentru ca suntem prea "fomisti" dupa bani si de asta nu cred ca vom avea preturile acelea,ramane de vazut

  9. #29 SP
    Member eneea's Avatar
    Ovidiu eu nu ma mai entuziasmez asa usor , cand ceva pare prea bun ca sa fie adevarat.......
    Nu ma intelege gresit, la banii aia as vrea sa apuce toti consolistii sa-si ia un PS4. Vedem noi maine

  10. #30 SP
    Member sollo's Avatar
    Deja am anuntat si eu prietenii, 4 la numar, nici ei nu cred, dar le-am zis sa incerce totusi... Sa fie si nokia care vreau eu la reduceri, ce bine ar fi...

    La cat eBF la emag, la 6 dimineata?

  11. #31 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Daghiu98 View Post
    5S 1500 lei, PS4 999 lei, prea frumos sa fie adevarat de aceea nu cred nici eu ca vor fii astfel de oferte, cum a zis si Dante, macar sa fie la 1.300 lei PS4,dar nu cred. Probabil ca il vor scadea pana la 1.500 lei.
    Daca, consolele de ultima generatie vor fii 1000 lei, Xbox 360 si PS3 ar trebuii sa le luam la 400-500 lei

    E vorba de o oferta de Black Friday. Daca vor face si o oferta de 500 de lei la PS3, de ce nu? Anul trecut stiu ca au fost pe la 600 si ceva, daca nu ma insel. Dar e bine sa te dai Gica-Contra, cum spunea mai devreme si Ovidiu. Pentru ca e cool, probabil.

  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce iPad o fi ala la 700 ron ?

  13. #33 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa cum arata, eu zic ca e 2-ul, fara retina.

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca se mai comercializeaza 2-u. Iar aia e o poza generica pusa de ProTV, nu cred ca are treaba cu ce e in articol.

  15. #35 SP
    Member legokid220's Avatar
    Credeti ca sunt sanse sa fie Gta 5/Farcry 4 la reducere? Sau astept degeaba?

  16. #36 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu cred ca se mai comercializeaza 2-u. Iar aia e o poza generica pusa de ProTV, nu cred ca are treaba cu ce e in articol.
    Corect , pro tv-ul cu stilul lor inconfundabil ... la espressor 49 lei au pus o poza la o "scula" profesionala de 10.000 euro . ipad-ul sa nu fie unul eboda

  17. #37 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Deci, la ce magazine ar trebui sa urmaresc ofertele? eMag, PC Garage...?
    Poate prind un router si niste componente pentru PC.

  18. #38 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ambele , daca nu ma insel in alti ani la componente PC au mai avut BF IT Galaxy , Evomag ...

  19. #39 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Stiti cumva cam pe la ce ora incepe nebunia la emag?

  20. #40 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pizzi, nu sunt sigur... dar cred ca vineri dimineata (6:00 - 8:00 AM). eMag n-a inceput niciodata "cu noaptea in cap"... la ei ziua incepe mai tarziu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 31 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts