Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 31 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast
Results 521 to 540 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #521 SP
    Member b615dub's Avatar
    Am primit careva comenzile de la Emag? Nu de alta dar este deja 26.11 si inca n-am primit nicio veste despre comanda mea data vineri dimineata Pot sa anulez comanda daca am facut plata online cu cardul?

  2. #522 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu am dat comanda tot vineri dimineata..mi-au spus ca va fi livrata pe 24 sau 25 iar azi am primit mesaj ca o sa mi-o aduca in max 48 ore..

  3. #523 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    eu am dat comanda tot vineri dimineata..mi-au spus ca va fi livrata pe 24 sau 25 iar azi am primit mesaj ca o sa mi-o aduca in max 48 ore..
    Vineri am dat comanda,a sosit sambata dar cu ceva incurcaturi ,am facut retur la depozit(cargus) , duminica am primit prima comanda,luni comanda 2 , comanda 3 (ssd) peste 3 saptamani,produsele la 1 ron ziceau ca pe final de saptamana,cat timp vin nu ma deranjeaza daca intarzie

  4. #524 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Cred ca baietii de la Emag sunt acum cu geana pe site-urile externe.
    Sa poata cumpara si ei la pret redus (de adevaratul Black Friday) produsele pe care ei le-au vandut la pacaleala lor de promotie de saptamana trecuta.

  5. #525 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Da ma , pe "extern" umbla cainii cu covrigi in coada, eu zic ca au avut reduceri ok am cumparat exact ce cautam si anume:laptop ieftin / ssd, restu au fost bonus.Eu unul ma declar multumit

  6. #526 SP
    Junior Member CDALV's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Cand iti iei PS4 la 10 mil, chiar mai are rost sa te enervezi ca nu e in stoc si o sa il ai "de-abia" intr-o saptamana-doua? C'mon, altii isi vand un rinichi ca sa-si ia unul, sau saliveaza pe youtube ca nu-si permit sa-si cumpere la 20 mil, dar asa ne-am obisnuit noi, sa ne plangem de orice.
    Nu mă plângeam... Doar sunt nerăbdător. Oricum o cumparăm și la preț întreg dacă nu o prindeam de bf, fără sa-mi vând organe.

  7. #527 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu ma refeream la tine. E putin ironic cum tie nu ti-a venit consola, dar se plang altii pentru tine.

  8. #528 SP
    Junior Member CDALV's Avatar
    Este adevărat ca în general avem tendința de a ne plânge de orice dar nici nu trebuie sa punem capul în pământ și dam vimă pe providenta .

  9. #529 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Comanda data vineri la 8 dimineata a ajuns astazi pe la 12. All good.

  10. #530 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu sunt neaparat preturi mai mici pe extern. Ma uitam la un laptop care pe eMag era vreo 5000 lei, iar pe Amazon.co.uk acelasi model cu aceleasi specificatii era 999 Lire..

  11. #531 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    SMART TV 3D UHD 4K Philips 40PUS6809/12, 102 cm, integrat, 4K Ultra HD | Domo

    care e faza cu televizorul asta pare cam ieftin la 2,000 lei

  12. #532 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by Inuhanyou View Post
    SMART TV 3D UHD 4K Philips 40PUS6809/12, 102 cm, integrat, 4K Ultra HD | Domo

    care e faza cu televizorul asta pare cam ieftin la 2,000 lei
    Este un gunoi, l-am vazut si testat. Nu merita.
    Tocmai am trecut pe un Sony KDL-50W815 de care sunt foarte multumit, este genial cu PS3 si PS4.

    Comanda de la emag inca nu a ajuns....foarte dezamagit de curierul DPD si de emag la fel.

  13. #533 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    dar macar e luata de curier?

  14. #534 SP
    Member SwingShot's Avatar
    E ceva cu comenzile la e-mag si acum, mi-am luat si eu un fir usb la 15 lei (de aia nici nu prea sunt panicat) acum doua zile si nici macar nu a plecat spre curier.

  15. #535 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    dar macar e luata de curier?
    e luata din 23, azi e 27 si inca nu am primit nici un semn.

  16. #536 SP
    Member b615dub's Avatar
    @Darku nu esti singurul Daca nu ridic coletul de la curier imi anuleaza comanda? Ca deja m-am plictisit de toata porcaria asta.

  17. #537 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu am primit mesaj ca a preluat curierul coletul si in maxim 48h il am. E Fan Courier, deci ma astept sa se miste repede fata de DPD care te suna cu 10 minute inainte sa ajunga in fata blocului.

  18. #538 SP
    Member PumaS's Avatar
    Eu am comandat acest produs : Asus RT-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router, USB 3.0, IEEE 802.11a/b/g/n - eMAG.ro

    mi-au spus ca v-a fi livrat intre 24-26 , nici un raspuns de la ei nici pana in ziua de azi , maine o sa le dau un telefon

  19. #539 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Greu cu livrarile, intai se onoreaza comenzile la 0.99 ron, si apoi noi ceilalti

  20. #540 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Eu am comandat acest produs : Asus RT-AC68U Dual-band Wireless-AC1900 Gigabit Router, USB 3.0, IEEE 802.11a/b/g/n - eMAG.ro

    mi-au spus ca v-a fi livrat intre 24-26 , nici un raspuns de la ei nici pana in ziua de azi , maine o sa le dau un telefon
    Si eu la fel. Am mai avut un fier de calcat care a ajuns in 2 zile, destul de repede. Dar routerul se lasa asteptat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 31 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts