Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 611

Thread: Black Friday 2014

  1. #61 SP
    Member b615dub's Avatar
    Hm, stiu ca nu le am cu matematica dar astia ma intrec
    Attached Images Attached Images 20-11-2014-19-15-21.jpg

  2. #62 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai... it kinda fits
    Acum nu stiu, mai e cineva care a facut asta? Sunt convins ca e mult de munca, nu cred ca se lasa aia asa usor sa-mi dea mie 200 de lei si nu am chef sa stau pe la telefoane, mail-uri, nervi, etc.

  3. #63 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mda, Altex si MG au inchis site-ul online pana luni. F tare. Tocmai cand voiam sa comand niste produse de la ei

  4. #64 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Haha, sa fie sănătoși.

  5. #65 SP
    Member Dante's Avatar
    altexul deschide maine magazinele fizice la 6:00. eu o sa trec maine in drum spre munca insa nu m-a atras nimic.
    la pc garage vreau sa vad ce oferte au ca au avut promotia cu voucher cu diferenta intre ce cumperi inainte si ce pret au de bf. si am luat saptamana asta o unitate pc dar vazand modificarile din cosul colegului de mai sus nu stiu daca sa rad sau sa plang

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Mda, Altex si MG au inchis site-ul online pana luni. F tare. Tocmai cand voiam sa comand niste produse de la ei
    Stai... cum adica au inchis site-ul pana luni? Pai nu au Black Friday si pe site?!?

  7. #67 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu - offline FTW

  8. #68 SP
    Member sollo's Avatar
    La emag...

    Produsul Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra nu mai este disponibil. Pentru a plasa comanda va rugam actualizati oferta sau stergeti produsul din cosul de cumparaturi.
    Produsul Telefon mobil Apple iPhone 5S, 16GB, Silver nu mai este disponibil. Pentru a plasa comanda va rugam actualizati oferta sau stergeti produsul din cosul de cumparaturi.

    Pana la urma la cat deschide emagul BF? Cred ca raman fara telefon...

  9. #69 SP
    Member legokid220's Avatar
    De ce au inchis astea situl ? dar e cam imposibil sa fie pana luni inchis. sau.... si-au dat seama ca nu sunt capabili si uite asa ne-au facut o favoare si ne-au scapat de stresul livrarilor intarziate .

  10. #70 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    la emag la consola neagra simpla scrie ca nu mai e in stoc

  11. #71 SP
    Member legokid220's Avatar
    eu nu m-am prins .. black friday a inceput la emag? ca eu n-am vazut nimic special ...

  12. #72 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu zic sa nu va agitati cu eMAG la ora asta + dezamagiri & stuff. Nebunia incepe dimineata...o sa aveti surprize

    Eu vreau sa-i cumpar un laptop mamei mele + accesorii (cadou de sf. Nicolae, lol) iar mie sa-mi iau un HDD extern de 4TB sa stiu o treaba. Daca le prind la reducere bine daca nu le iau la pret original si sanatate buna. In rest am TOT ce-mi trebuie.

  13. #73 SP
    Member legokid220's Avatar
    Stai ma nene voi ati inceput sa cumparat si nici macar n-a inceput ? Sunt in ceata rau

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai de capul lor... Black Friday offline. Cred ca si anul asta tot amazon scrie pe mine.

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Anul trecut a fost foarte slab amazon.

  16. #76 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Catalog eMAG: http://cdn.zoso.ro/img/2014/11/catalog-emag-2014.png

    Deci este ps4 la 999

  17. #77 SP
    Member felixanu's Avatar
    Gata Emag a inchis Daca nu prind un PS4 si un tv INEBUNESC!!!!!!

  18. #78 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    E vreun router gigabit pe acolo ?
    Sau componente..
    Scuzati de off.

  19. #79 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    la ce ora incepe ?

  20. #80 SP
    Member Dante's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  2. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts