Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 484

Thread: VR, AR, MR, XR - Realitate Virtuala, Augmentata, Mixta

  1. #41 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Incredibil ce-am vazut... Microsoft + Oculus Rift... cu gamepad de Xbox One inclus... Deci PC + Xbox One. Sony deja cred ca-si roade unghiile cu Morpheus...
    Eu am înțeles altceva, iar ce am înțeles eu nu prea ma încântă, poate nu am înțeles bine Stream...

    PS: cam ce a înțeles colegul, dar pe un ton mai puțin agresiv

    Oculus has partnered with Microsoft to enable Xbox One games such as Halo, Forza and Sunset Overdrive, to stream to Oculus Rift via Windows 10

    More interesting was an expansion of the previously announced feature that will allow Windows 10 users to stream games from their Xbox One to a PC. Oculus Rift owners will be able to stream Xbox One games (through a PC) to the Oculus Rift headset. However, based on a very brief demo, it looks as if this won't offer a proper VR experience; you'll instead be playing games on a screen in a "virtual cinema."
    Deci, am nevoie de XOne, Oculus si PC. Nu, mulțumesc., m-a pierdut la faza cu PC-ul. Pt o experiență completa ar trebui sa scot cel puțin 1200 de euro...

    http://www.engadget.com/2015/06/11/o...ng-controller/
    Gamers picking up the first consumer Oculus Rift virtual reality headset will notice a very familiar controller scheme -- the company just announced it will ship with an Xbox One wireless controller and adapter packed in. Although it doesn't support plugging into game consoles directly, Oculus and Microsoft announced that the headset will support the new Xbox-to-Windows game streaming in a VR environment. Unfortunately, that doesn't appear to include plans for full VR games like the PS4 and Project Morpheus, as what we saw during the presentation amounted to a virtual living room setup watching the game on a big screen.

    Also, there's a question of how well the controller will work since it doesn't have positional tracking for use in a full-VR environment, like what we've seen from Morpheus and Steam's Project Lighthouse.
    LE: Pt asta ar trebui sa își roadă unghiile?

  2. #42 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, faza cu camera si proiectorul, pentru jocurile de Xbox One mi se pare o prostie. Sper sa apara jocuri care sa ofere suport nativ. Si sper sa mearga, efectiv, pe Xbox One + TV, fara PC. Daca o sa fie asa si o sa fie maxim 300$, eu il iau fara sa stau pe ganduri.

  3. #43 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    ai xbox si pc dar n-ai tv cumperi oculus si te pricopsesti cu o sufragerie virtuala. Dar cum cei mai multi au tv dar n-au pc atunci oculus e o mare porcarie. Sper insa sa fie mai mult de atat

  4. #44 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    VR pt Microsoft înseamnă Virtual Room, nu Virtual Reality...
    Oculus nu e o porcărie, ideea de sus e o porcărie

  5. #45 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    LE: Pt asta ar trebui sa își roadă unghiile?
    Nu, Sony isi roade unghiile pt. ca se chinuie de ceva vreme cu VR-ul (si ce-am vazut pana acum e la nivelul jocurilor de PSEye), iar Microsoft fara sa faca nimic primeste o solutie (dealtfel cea mai tare solutie de VR)... care ii ajuta atat pe PC cat si pe Xbox One. Basca mai vand si tone de gamepad-uri de Xbox One in draci. Normal ca nu le-a cazut bine celor de la Sony faptul ca de vreo 10 ori in conferinta au spus "Ne-am gandit sa folosim cel mai bun controller de pe piata... si acesta, ghici care este?"

    Anyway, a nu se intelege gresit... mie imi este indiferent care solutie va fi mai buna... dar nu cred ca are cineva cum sa depaseasca experienta celor de la Oculus, backed up de o tona de developeri (alde Carmack & Co.) si cu mainile in galetile de bani de la Facebook + Microsoft. Poate Sony daca bate palma cu Apple sau Google...

    Ceea ce implica acel "cinematic view" este cam singurul lucru care se poate face pe consolele "next-gen" si cu bani putini. Cu alte cuvinte, nu mai ai nevoie de TV in camera... sau in locul TV-ului de 32" vei avea unul imens de 120" via VR. Nici Xbox One si nici PS4 (sa nu mai vorbim de Wii U, PS3 sau Xbox 360) nu au suficienta putere pentru a rula jocuri serioase in VR. Iar in cazul lui Oculus Rift am vazut foarte clar, nu are niciun fel de accelerare hardware, se bazeaza strict pe soft si puterea PC-ului respectiv. Asta o sa mentina solutia la un pret decent (eu ma astept sa fie intre 299 - 399$). Singurul mod in care Morpheus ar putea avea avantaj, ar fi acela prin care ar veni cu o proprie unitate de procesare, care sa ajute randarea de pe PS4 pe VR. Insa ma tem ca la astfel de solutie o sa vorbim de la 699 - 999$ in sus.

    Oricum, sa nu uitam ca prin mutarea asta Oculus + Microsoft, Valve + HTC au primit si ei o palma...

    Well, mai e putin pana la E3 si sper ca se vor lamuri lucrurile atunci... pentru ca momentan mai nimeni n-a vorbit de latenta, rezolutie, tracking sau specificatii necesare pt. a rula ceva in VR... Prea multe necunoscute (cel putin pt. mine).

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Orice ati zice... ii sta bine in pachet
    Attached Images Attached Images oculus_rift_xbox_one_controller.jpg

  8. #48 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dar si Oculus Rift Touch arata intr-un mare fel... nu m-as fi gandit la ceva de genul (desi ma duce cu gandul la Wiimote)
    Sunt curios... la cat de mici sunt, ce autonomie vor avea... Desi, daca ma uit bine, cred ca ar fi loc acolo de 2 baterii AA, sau eventual AAA.
    Attached Images Attached Images oculus_rift_touch.jpg

  9. #49 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Avem păreri diferite, mi se pare o glumă proastă faza cu Virtual Room. Oricum, eu nu am avut si nu am nici acum încredere in Project Morpheus, dar mi se pare o chestie mai ok decât combinația XOne, PC, Oculus. Spui ca o soluție ok ar duce Morpheus la 1000$ plus un PS4, ajungi la 1400, tot pe acolo ajungi si cu un PC, XOne si Oculus...

    PS: prefer un tv de 140-150 cm în defavoarea acestei camere minunate


    Dar cum spui si tu, sa așteptam E3 si poate ne lămurim

    PPS: spui ca jocurile pt Morpheus sunt de PS Eye mai treci o dată peste lista cu jocurile anunțate si testate.

  10. #50 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da, avem pareri diferite... si asta e bine. Dar, neluand in calcul acum toata nebunia cu VR (care in principiu pt. jocuri serioase nu ar trebui sa "poata" decat pe PC-uri performante, cel putin momentan), eu vin si te intreb un singur lucru: Tu iti permiti sa-ti cumperi un TV cu diagonala de 120" (or bigger)? Sau iti permiti sa dai 1000$ pe solutia de la Sony pentru 1280x720 (care btw, nu se mai gaseste de mult)? Eu nu... Prefer sa dau 3-400 pe Oculus Rift, chiar daca stiu ca am nevoie si de PC pt. asta. E totusi o solutie full VR, nu doar un 2D viewer...

    In plus, sa nu uitam ca Microsoft are si HoloLens pe teava... poate cine stie, vor sa se axeze pe altceva decat Full VR. Nimeni nu stie in momentul de fata cat de mare succes va avea VR-ul - aproape nimeni nu discuta de exp. cat de repede te ia ameteala, cat de repede iti obosesc ochiii... sau cum poti sa dai in epilepsie din cauza ca-ti "zapacesti" organismul, de nu mai stie creierul cum sa reactioneze...

    P.S. Eu sunt chiar curios care e echivalentul diagonalei pe Oculus Rift, avand in vedere ca Sony cu al sau HMV spune ca e la fel cu a te uita la "750 inch in 20m distance". 750"... Daaamn, cinema la tine-acasa...

    ---------- Post added 13-06-2015 at 03:44 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS: prefer un tv de 140-150 cm în defavoarea acestei camere minunate
    Cred ca esti singurul care nu isi doreste un TV imens... ca la cinema... Dar, e optiunea ta
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PPS: spui ca jocurile pt Morpheus sunt de PS Eye mai treci o dată peste lista cu jocurile anunțate si testate.
    Pana acum n-am vazut pe Morpheus decat niste tech demo-uri haioase... sper ca la E3 sa vad mai mult

    P.S. Pentru mine oricum nu conteaza... cine imi da primul sa joc Eve: Valkyrie pe VR, pe acela il voi cumpara. Nu conteaza daca e pe Xbox One, PS4 sau PC, WiiU, SteamPC, 3DS sau whatever... Acum e treaba lor sa se bata intre ei. Eu vreau jocul si sa-mi indeplinesc visul de o viata... cel de pirat interstelar! Singura problema e ca aproape sigur va trebui sa fiu legat de fotoliu in timp ce joc...

  11. #51 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu vreau o soluție VR pt consolă, nu ma interesează PC-ul. Daca cei de la Sony nu vin cu ceva care sa ma dea pe spate la un preț bun, sa se spele pe cap cu Morpheus. Am visat prea mult cu ochii deschiși când am văzut Project Natal, când de fapt pt mine a fost un fail. Nu mai zic de 3D, alt fail. Sper din tot sufletul sa ma înșel si sa vad ceva revoluționar la un preț decent.

    LE: uite un articol ok, cam asta e diferența dintre ce oferă unii si ce promit ceilalți, sa sperăm cu nu rămân la stadiul de promisiuni
    http://www.techradar.com/news/gaming...rpheus-1296596
    Xbox One games are going to be played on a virtual screen in a virtual theatre that you can virtually enjoy.

    The weirdest thing is that it's all being done through Windows 10 and its forthcoming ability to stream Xbox One games to your PC. In itself that's a potentially exciting development; streaming your console games to a basic Windows 10 desktop or laptop somewhere else in the house if someone is demanding use of your real-life lounge.
    But streaming Xbox One games to the necessarily powerful gaming PC you've already had to buy to make sure you can properly experience the Rift just seems a redundant feature.

    Any cross-platform game would surely be purchased and played natively on your powerful gaming PC, in full virtual reality, via your Rift. Quite why you'd want to instead stream the lower quality console version, using your beefy gaming PC as a basic streaming device is utterly beyond me.

    Când vad minimum specs pt Oculus ma doare capul si ajungem la ce am spus ieri. PC + Oculus + XOne cel puțin 1200 de euro

    NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
    Intel i5-4590 equivalent or greater
    8GB+ RAM
    Compatible HDMI 1.3 video output
    2x USB 3.0 portsWindows 7 SP1 or newer.

  12. #52 SP
    war
    Junior Member war's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu, Sony isi roade unghiile pt. ca se chinuie de ceva vreme cu VR-ul (si ce-am vazut pana acum e la nivelul jocurilor de PSEye)
    serios? ai vazut SummerLesson, London Heist, demo-ul sub apa? jocurile alea au grafica excelenta si gameplay pe masura, MACAR sony isi face jocurile pe VR si are jocurile normale pe ps4, pe xbox one daca nu ai pc de $1500 AI 0 VR, care nu e VR de loc, VR inseamna Virtual Reality, NU Virtual Virtual Reality


    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Basca mai vand si tone de gamepad-uri de Xbox One in draci. Normal ca nu le-a cazut bine celor de la Sony faptul ca de vreo 10 ori in conferinta au spus "Ne-am gandit sa folosim cel mai bun controller de pe piata... si acesta, ghici care este?"
    serios?? hmmm eu am auzit in video sa se zica, "ONE OF THE BEST CONTROLLERS" cea ce logic inseamna ca NU E THE BEST, cred ca sony nu transpira la vanzarile de controllere avand dublul vanzarilor de xbox one )

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Anyway, a nu se intelege gresit... mie imi este indiferent care solutie va fi mai buna... dar nu cred ca are cineva cum sa depaseasca experienta celor de la Oculus, backed up de o tona de developeri (alde Carmack & Co.) si cu mainile in galetile de bani de la Facebook + Microsoft. Poate Sony daca bate palma cu Apple sau Google...
    eu cred ca tu ai inteles gresit,
    XBOX ONE cu OCULUS=0
    XBOX ONE cu OCULUS si cu PC=FAKE VR
    dar OCULUS cu PC=VR
    deci instant MORPHEUS e peste tot ce o saiba xbox one cu oculus, ceea ce este 0 fara PC si doar o IMITATIE cu PC

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ceea ce implica acel "cinematic view" este cam singurul lucru care se poate face pe consolele "next-gen" si cu bani putini. Cu alte cuvinte, nu mai ai nevoie de TV in camera... sau in locul TV-ului de 32" vei avea unul imens de 120" via VR. Nici Xbox One si nici PS4 (sa nu mai vorbim de Wii U, PS3 sau Xbox 360) nu au suficienta putere pentru a rula jocuri serioase in VR. Iar in cazul lui Oculus Rift am vazut foarte clar, nu are niciun fel de accelerare hardware, se bazeaza strict pe soft si puterea PC-ului respectiv. Asta o sa mentina solutia la un pret decent (eu ma astept sa fie intre 299 - 399$). Singurul mod in care Morpheus ar putea avea avantaj, ar fi acela prin care ar veni cu o proprie unitate de procesare, care sa ajute randarea de pe PS4 pe VR. Insa ma tem ca la astfel de solutie o sa vorbim de la 699 - 999$ in sus.
    serios? pentru ca MORPHEUS din ce am vazut eu pana acum in termeni de hardware si software este peste OCULUS, si dupa zvonuri, MORPHEUS o sa aiba avantaj si la pret


    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum, sa nu uitam ca prin mutarea asta Oculus + Microsoft, Valve + HTC au primit si ei o palma...

    Well, mai e putin pana la E3 si sper ca se vor lamuri lucrurile atunci... pentru ca momentan mai nimeni n-a vorbit de latenta, rezolutie, tracking sau specificatii necesare pt. a rula ceva in VR... Prea multe necunoscute (cel putin pt. mine).
    serios? "Oculus + Microsoft"=0 nu exista VR pe xbox one CU sau FARA PC
    si eu imi amintesc ca sony ne-a lamurit in domeniul de hardware specs acum cateva luni, Spec Analysis: Project Morpheus • Eurogamer.net

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bine ai venit pe CG, war! Mai usor totusi cu hating-ul si trolling-ul din primele posturi, sa nu-ti plezneasca Dzeului vreo vena, ceva...
    serios!

    Aici doar discutam de ce ar fi posibil cu fiecare solutie de VR in parte... imi voi cumpara Morpheus daca Sony va convinge, nu trebuie sa ne arati icoanele tale cu Hirai si posterul cu Sony Rulez! La urma urmei Morpheus nici nu exista daca nu venea Oculus cu ideea... "serios"!

    Cat despre articolul de pe Eurogamer, merci ca-mi dai dreptate. As vrea sa vad si eu cum va rula PS4 un The Witcher 3 la 1080p si 60fps (de 120fps nici nu mai vorbim) in VR (stereoscopic), cand el de-abia reuseste sa randeze "2D" in 25fps... Dar, cum am zis, e posibil doar cu extra hardware... PS4 nu are cum sa duca singur asa ceva. Exemplele gen Trine 3D ma fac sa zambesc...

    P.S. Iar gamepad-ul de Xbox One, imi pare rau sa-ti spun, dar chiar este cel mai bun controller... Nu zic ca DS4 nu e bun, insa cand vad ca trebuie sa-l incarc de 2 ori pe zi... in timp ce gamepad-ul de Xbox One mai tine cateva saptamani in plus... ma cam bufneste rasul. Sau plansul, depinde de unghi.

  14. #54 SP
    war
    Junior Member war's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cat despre articolul de pe Eurogamer, merci ca-mi dai dreptate. As vrea sa vad si eu cum va rula PS4 un The Witcher 3 la 1080p si 60fps (de 120fps nici nu mai vorbim) in VR (stereoscopic), cand el de-abia reuseste sa randeze "2D" in 25fps... Dar, cum am zis, e posibil doar cu extra hardware... PS4 nu are cum sa duca singur asa ceva. Exemplele gen Trine 3D ma fac sa zambesc...

    P.S. Iar gamepad-ul de Xbox One, imi pare rau sa-ti spun, dar chiar este cel mai bun controller... Nu zic ca DS4 nu e bun, insa cand vad ca trebuie sa-l incarc de 2 ori pe zi... in timp ce gamepad-ul de Xbox One mai tine cateva saptamani in plus... ma cam bufneste rasul. Sau plansul, depinde de unghi.
    -cum va rula ps4 the witcher 3 in morpheus la 1080p/120fps? simplu, nu-l va rula, cum nici oculus rift nu-l va rula, nici pe xbox one, nici pe pc
    -si mie imi pare rau sa-ti spun dar parerea generala pe internet este ca DUALSHOCK4 este cel mai bun controller, P.S. anii 2000 isi vor bateriile AA inapoi
    tu macar te-ai uitat ce comenteaza oamenii in videourile cu reveal la xbox one + oculus? reveal-ul ala e bataia de joc curenta a internetului
    daca cei de la KindaFunnyGames au poza cu Shuhei in spatiul lor de filmare eu de ce nu as avea poster cu Hirai
    B.T.W.
    VR a fost inventat de multe ori inca din anii 80', Oculus au fost doar primii sa il arate in anii mai curenti doar pentru ca au avut nevoie sa-l arate lumii pentru a cersi bani, sunt sigur ca Sony lucra cu mult de dinaintea celor de la Facebook aaa ups sorry, Oculus la VR, can't wait to see VR photos with what people eat on OcuFaceLusBook

  15. #55 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by war View Post
    -cum va rula ps4 the witcher 3 in morpheus la 1080p/120fps? simplu, nu-l va rula, cum nici oculus rift nu-l va rula, nici pe xbox one, nici pe pc
    Nimic mai gresit... in principiu pe PC Oculus Rift va putea rula orice joc, atata timp cat ai hardware suficient de puternic si developerul integreaza suport pt. VR in jocul respectiv. Iar pe Xbox One vei putea face streaming... Nu e cea mai eleganta solutie, dar daca vrei sa te joci cam orice pe un ecran cu diagonala mai mare de 120"... poti sa faci asta. Cu gamepad de Xbox One, desigur! Sau cu Oculus Touch, cand va fi lansat...
    Quote Originally Posted by war View Post
    -si mie imi pare rau sa-ti spun dar parerea generala pe internet este ca DUALSHOCK4 este cel mai bun controller, P.S. anii 2000 isi vor bateriile AA inapoi
    Hai ca esti haios. E super funny cand te gandesti ca Sony avea controllere care in "anii 2000" tineau mai mult decat DS4 in 2015. Asta de "evolutie". Si da, prefer sa joc cu baterii AA vreo 3 saptamani decat 4-5 ore cu minunatia de baterie din DS4... De fapt am observat ca mai mult stau pe cablu cu DS4 decat stateam pe PS2... pana si acolo aveam wireless care ma tinea o saptamana-doua (cu AA-uri, desigur). Anyway, nu stiu de ce raspund la hating-ul asta... Vad ca ai o problema cu orice altceva nu e marca Sony.
    Quote Originally Posted by war View Post
    tu macar te-ai uitat ce comenteaza oamenii in videourile cu reveal la xbox one + oculus? reveal-ul ala e bataia de joc curenta a internetului
    Pai daca tu ai fi unul dintre comentatori, inteleg de ce reveal-ul ar fi o bataie de joc... Cu asemenea hateri orice nu e Sony e o bataie de joc...
    Quote Originally Posted by war View Post
    VR a fost inventat de multe ori inca din anii 80', Oculus au fost doar primii sa il arate in anii mai curenti doar pentru ca au avut nevoie sa-l arate lumii pentru a cersi bani, sunt sigur ca Sony lucra cu mult de dinaintea celor de la Facebook aaa ups sorry, Oculus la VR, can't wait to see VR photos with what people eat on OcuFaceLusBook
    Nu conteaza cand a fost inventat VR-ul, cert e ca pana acum nu a reusit nimeni sa-l puna in practica... pana a venit Carmack cu Oculus (si Samsung cu al sau AMOLED). Stii cine-i Carmack, nu? Tipul ala de la "OcuFaceLusBook" care a facut niste amarate de jocuri gen Wolfenstein 3D, Doom, Quake... Un amarat de inginer spatial, programator cu mai multe premii decat poti tu tine minte... Dar nah, e usor sa facem misto de lucrurile pe care nu le intelegem. Daca lucra la $ony probabil il pupai si in... In fine, eu ma opresc aici. Sunt prea batran sa "pun botul" la orice hater/flamer/troll...

  16. #56 SP
    war
    Junior Member war's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nimic mai gresit... in principiu pe PC Oculus Rift va putea rula orice joc, atata timp cat ai hardware suficient de puternic si developerul integreaza suport pt. VR in jocul respectiv. Iar pe Xbox One vei putea face streaming... Nu e cea mai eleganta solutie, dar daca vrei sa te joci cam orice pe un ecran cu diagonala mai mare de 120"... poti sa faci asta. Cu gamepad de Xbox One, desigur! Sau cu Oculus Touch, cand va fi lansat...
    sper ca nu ai uitat ca sony detine doua companii de steraming OnLive si GaiKai, daca vor, sony pot sa faca exact acelasi lucru ca M$ si sa ruleze the withcer 3 lafel daca nu mai bine,
    nu a zis Phill ca nu poate sa promita rezolutii mari pentru jocurile streamuite pe xb1 prin oculus?? Sony o sa aiba 100% streaming mai bun ca xbox si oculus, eu as renunta la visul de the withcer 3 in 1080p,60 sau 120fps, macar ai 900p/30fps in REAL REALITY
    eu spun doar cum sunt lucrurile, daca par fanboy sau prea pesimist, te-ai intrebat oare ca probabil esti tu fanboy sau prea optimist? am terminat cu subiectul asta, am spus tot ce vroiam sa spun

  17. #57 SP
    Member Snake's Avatar
    Si eu vreau ca Project Morpheus sa fie un succes dar atata timp cat se foloseste PlayStation Camera si luminite pentru tracking iar pentru control se foloseste de PlayStation Move si iarasi luminite eu prevad un mare fail asa cum au fost ambele produse la vremea lor. Sper sa schimbe modul acesta de tracking care s-a dovedit a fi extrem de prost.

  18. #58 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Prea multa vorbarie pentru nimic. Astia de la Playstation nu sunt in stare sa afiseze rezolutii mai mari decat poate telefonul meu de 100 de grame si promit realitate virtuala. Vai si amar. Ah, si cine naiba ar cumpara XBox One impreuna cu un gaming PC? Gaming PC pentru niste cadre in plus pe secunda pe care ochiul cu greu le percepe oricum si One pentru cele 2-3 amarate de exclusive care abia-abia merita cumparate? VR o sa avem poate la urmatoare generatie de console.

  19. #59 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Tu compari jocurile de pe telefonul tau mobil cu cele de pe console? Vorbim totusi de detalii in jocurile de console, se randeaza ditamai zonele unde fiecare obiect virtual e detaliat, efecte de tot soiul si alte nebunii. Cum sa compari? Iar la VR efortul pe care hardware-ul trebuie sa il faca e si mai mare, necesitand sa redea imagine 3D.

    Pe bune, am impresia ca unii vorbiti doar ca sa faceti flame sau sa mai adaugati un post sub avatar.

  20. #60 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Greșești Monky. Soluția celor de la Sony are niște performanțe incredibile. Uneori este peste casca celor de la Facebook. Mai ai răbdare un pic. Nu vei crede ce au făcut fraierii cu casca asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Realitate virtuala pe PlayStation By maimutzica in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 0 Last Post: 13-06-2018, 14:02
  2. Teapa sau realitate ? By DeeJay-RainY in forum Offtopic
    Replies: 17 Last Post: 31-08-2014, 03:11
  3. Cortana a devenit asistenta virtuala By tudyniuz in forum Tech News
    Replies: 8 Last Post: 05-05-2014, 17:18
  4. Replies: 25 Last Post: 27-03-2014, 23:49
  5. Replies: 4 Last Post: 06-09-2013, 15:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts