Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 20 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 387

Thread: Campionat FIFA 15 Seasons - PS4

  1. #1 SP
    Member soundlessxd's Avatar

    Campionat FIFA 15 Seasons - PS4

    Regulament general:
    - Folositi un limbaj adecvat si fara injuraturi sau amenintari adresate colegului de joc. Riscati sa pierdeti urmatoarele 3 meciuri la masa verde(3-0), sau in cel mai rau caz, eliminarea din campionat.
    - Cei care vor trage de timp ( 4minute virtuale ), si va fi dovedit vor pierde la masa verde cu 3-0.
    - Nu aveti voie sa iesiti din meci pe motiv gen "nu joc pe ploaie" ! Acest lucru se pedepseste cu pierderea meciului la masa verde !


    Setari joc:
    - Meciurile se vor juca cu timpul de 6minute/repriza !
    - Meciurile se joaca la Friendly Seasons !




    Alegerea echipelor:
    - Aveti voie sa jucati doar cu echipe de club, cei care vor folosi nationalele sau echipe custom vor fi eliminati din competitie !
    - Gazda decide nivelul de joc(stele) la care se ridica echipele care disputa meciul.
    - Nu se accepta ca ambii jucatori sa joace cu aceeasi echipa.
    - Un jucator poate folosi o echipa de maxim 3 ori, pe durata campionatului. Dupa acumularea a 3 meciuri cu o echipa, meciurile ulterioare in care va folosi acea echipa le va pierde cu 0-3.


    Stabilirea meciurilor:
    - Asteptam sa vedem cate inscrieri se vor face !

    Amanari:
    - Fiecare jucator va avea dreptul la 2 amanari ! Amanarea se poate face pe site, dar trebuie confirmata pe forum cu un post pe thread-ul campionatului sau un PM la soundlessxd !

    Mai intai sa vedem cati oameni se inscriu, si revin cu regulamentul complet ! Inscrierile vor tine pana pe 6 martie, se asteapta un minim de 18 jucatori !
    Inscrierile se vor face aici, la fel si plangerile sau amanarile. Tot aici va fi afisat si clasamentul si meciurile care o sa se joace ! Cei care s-au inscris pe blog, ii astept cu o confirmare aici pe forum ( "Confirm inscrierea" )
    Premiul 1 consta intr-o CUPA inscriptionata cu numele castigatorului pe ea + diploma, ele vor fi trimise fie prin curier, fie prin predare personala in Bucuresti.
    Asteptam un numar cat mai mare de jucatori si de asemenea astept propuneri de la voi pentru regulament !

    Attached Images Attached Images fifa-15-team-management.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Sebastiano's Avatar
    First

  3. #3 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Ma bagam si eu dar e foarte dubios regulamentul la alegerea echipelor...Bafta participantilor.

  4. #4 SP
    Junior Member Sebastiano's Avatar
    Hai si tu ca nu e cine stie ce.

  5. #5 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Regulamentul asta nu e batut in cuie, o sa apara modificari si noi reguli. Daca ai o propunere vizavi de regulament, te rog sa o impartasesti cu noi.

  6. #6 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Pai asta cum ca gazda alege cate stele sa aibe echipa e cam aiurea...daca alege sa jucam cu echipe de o stea?
    Eu cred ca cel mai bine ar fi sa joace fiecare cu ce echipa vrea, dar sa foloseasca o echipa o singura data, sau de 3 ori cum ai zis.
    Dar si asa o sa fie greu sa tinem contu cine cu ce a jucat.
    Un alt motiv pt care cred ca ar trebui facut cat mai simplu campionatul este psn ul.
    Nu stiu cum e la voi, dar eu primesc mesaje si foarte greu, cateodata nu se trimit deloc,sau imi apar mesaje dar nu le pot citi.

  7. #7 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Mai simplu de atat nu cred ca se poate face. O sa iau in considerare propunerile tale, si o sa modific regulamentul.

  8. #8 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    M-am inscris si eu .

  9. #9 SP
    Banned Venom's Avatar
    Ma bag si eu. Inspira-te din experienta lui Spike pentru regulament.
    ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 | Single Post View

    Crede-ma, stie ce spune.

  10. #10 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Regulamentul complet si imbunatatit va aparea joi/vineri, deci mai aveti timp sa veniti cu propuneri.

  11. #11 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Prezent si eu

  12. #12 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Prezent. Ar fi ok sa jucam cu echipe intre 3.5 - 4.5.

  13. #13 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    M-am inscris si eu.
    Nu vad de ce nu ar fi ok sa aleaga gazda de cate stele sa fie echipele. El alege primul echipa si oaspetele trebuie sa aleaga o echipa de acelasi nivel. Nu e nevoie de mesaje si mi se pare echitabil sa fie ambele echipe la acelasi nivel de stele.

  14. #14 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    M-am inscris si eu.

  15. #15 SP
    Member micul_'s Avatar
    M-am înscris și eu.

  16. #16 SP
    Member M4nU370's Avatar
    M-am inscris si eu ! Regulamentul e ok, dar mai merge imbunatatit, de exemplu sunt echipe de 5* care in joc nu sunt de nivelul lui B.Munchen, RealM. etc !

  17. #17 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Inscris

  18. #18 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    In seara asta voi publica regulamentul complet.

  19. #19 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Inscris

  20. #20 SP
    Member sollo's Avatar
    Ma inscriu si eu. Dar problema la mine e ca sunt mai mereu schimbul 2 la munca, deci pot sa joc luni - vineri 10:00-14:00, sambata - duminica, disponibil oricand, cu conditia sa nu fiu plecat (diverse activitati). Daca este ok, ma anuntati, eu vreau sa joc.

    Avand in vedere ca am organizat 3 ani campionate pe PC (fifa12, fifa13, fifa14) o sa iti trimit intr-un pdf, regulamentul pe care l-am folosit eu, mai departe iei tu ce iti trebuie, ce consideri ca este benefic pentru acesta competitie.

    GirlShare - Download regulamentfifa14.docx format docx
    GirlShare - Download regulamentfifa14.pdf format pdf

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 20 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat FIFA 15 Seasons II - X1 By AlexG in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 492 Last Post: 26-04-2015, 12:14
  2. Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4 By flaviusdani in forum Console Club
    Replies: 184 Last Post: 03-03-2015, 03:37
  3. Campionat Fifa 13 By Phander in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 05-12-2012, 18:00
  4. Campionat FIFA 11 By selea in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 23-12-2010, 21:51
  5. ConsoleGames.ro - Campionat FIFA 10 By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 539 Last Post: 18-01-2010, 18:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts