Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 83

Thread: Fifa 15

  1. #61 SP
    Member Tomcraft's Avatar
    Nu are cum... Seara intre 9 si 12 merge bine. Chiar perfect. Asa mergea si pe timp de zi pana au avut problema aia in decembrie.

  2. #62 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Si la mine merge ok,eu zic ca tine de forma/cheful de joc (si daca nu merge dam in paranoia) .....asa si eu acum am impresia ca imi selecteaza ciudat jucatorii dupa ultimul update

  3. #63 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Delay ul il baga jocul automat odata cu handicapul.Sunt meciuri in care Messi parca e tanc, nu poti sa l controlezi...
    Si am observat ca in meciurile in care ratezi, nu ti iese nici cea mai simpla pasa, iti baga si un lag.
    Incep meciul se misca perfect si prin min 30 incepe lagul.

  4. #64 SP
    Junior Member cosmingabriel's Avatar
    Multumesc de raspunsuri..
    Da, este acel delay prezent... jocul se misca normal doar dupa 1 noaptea, in rest ziua nu am nicio sansa sa nu ma enervez cu el...
    Ideea e ca am abonamentul de la internet de 100mb.. si am incercat sa pun si cablul de la router direct in PS, dar aceeasi branza..
    Celor care va merge bine, fara probleme, ce abonamente aveti? Cat va da la teste acolo?

  5. #65 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut.

    Incearca sa intrii in Customise > Online Settings > Matchmaking Options > Aproximate Location Matchmaking il pui pe "NO"

    Daca nici asa nu iti merge inseamna ca e de la tine.

  6. #66 SP
    Junior Member cosmingabriel's Avatar
    Multumesc de sfat..
    Am reusit sa il fac sa se miste mai bine modificand din setarile televizorului pe mod JOC pentru console (device extern).
    O seara placuta!

  7. #67 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Am și eu nevoie de ajutor cu 2 achievement-uri: Start a co-op season with a friend și Win a F.U.T. friendly season.

    Mă ajută cineva?

  8. #68 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pe PS4 ?

  9. #69 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pe xbox, ca a zis "achievement" nu "trophies"

  10. #70 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Pe PS4 ?
    Pe x360

  11. #71 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acum ca au dat EA Access gratuit zilele astea, am zis sa incerc jocul si pe One. Parca e alt joc. Controlul e greoi, butoanele parca nu raspund la comenzi iar la reluari fps-ul scade considerabil. L-a mai jucat cineva pe ambele platforme?

  12. #72 SP
    Member bdevil's Avatar
    Daca si Ovvy a ajuns sa vanda coins-uri ... trist ce-a ajuns jocul asta.

  13. #73 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Daca si Ovvy a ajuns sa vanda coins-uri ... trist ce-a ajuns jocul asta.
    Pai si ce credeai ca Ovvy e din alta lume !? Aceeasi exploiteri sunt peste tot..youtuberii astia( foame mare )!

  14. #74 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Acum ca au dat EA Access gratuit zilele astea, am zis sa incerc jocul si pe One. Parca e alt joc. Controlul e greoi, butoanele parca nu raspund la comenzi iar la reluari fps-ul scade considerabil. L-a mai jucat cineva pe ambele platforme?
    Da am jucat eu si pe ps4 si xbox one, e o diferenta mare si la grafica si da am observat si asta la reluari scad fps-uri grav pe xbox one.
    De ex pe ps4 iarba se vede si din joc direct din cam tele de ex la xbox one vezi iarba doar la reluari si atunci in reluare daca e un unghi ciudat terenu se vede plat fara iarba...

  15. #75 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ok, deci nu sunt eu nebun. In plus, LB si RB sunt atat de proaste incat trebuie apasate doar pe interior, doar acolo fac click incat sa schimbi jucatorul si etc.

  16. #76 SP
    Junior Member redog4dy's Avatar
    fifa 15 xbox one cineva, diseara?

  17. #77 SP
    Junior Member sektor's Avatar
    Ma bag eu la 2-3 meciuri diseara de la 10 daca poti. Sektor Linkuei gamertag

  18. #78 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Ma bag si eu la fifa , dar nu UT

  19. #79 SP
    Junior Member sektor's Avatar
    Nu UT ca nici eu nu am echipa. Ajung mai tz un pic, dar sunt on la 10

    ---------- Post added 09-07-2015 at 21:55 ----------

    N-ajung la timp acasa. Dati voi doi in seara asta. Sry

  20. #80 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut as avea si eu o intrebare .. merge cumva jucat online 2vs2 adica sa ma joc cu inca 3 tov? si daca da unde trebuie sa intru , ma refer sa jucam de pe 4 console diferite

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts