Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 53 of 53

Thread: Deus Ex: Mankind Divided

  1. #41 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Foarte bun jocul, cel putin asta e prima mea impresie dupa vreo 4 ore. Mie Human Revolution nu mi-a placut, dar asta m-a prins relativ repede. Povestea pare a fi slabuta pana acum, dar gameplay-ul cu partile de stealth, mini free roam a la Mass Effect si acest setting techno punk sunt foarte reușite. Daca tin bine minte, City 17 din Half Life 2 a fost o combinatie de orase din Bulgaria, Cehia si Polonia, iar Praga din acest joc arata foarte similar cu City 17. Asta imi evoca la fiecare pas, si nu e rau deloc.

    Sper sa imi mentin interesul pentru ca in afara de main story imi place cam tot pana acum. Grafica e o combinatie intre multe detalii si totul sharp in unele zone, doar ca apoi sa apara obiecte low-res pe ici colo. Iar expresiile faciale sunt la nivelul HL2 din 2004. Slab de tot pentru 2016.

  2. #42 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    https://www.videogamer.com/news/deus...nce-on-ps4-pro

    si asa incepe, reparam doar pe PRO, ca e mai usor. de ce sa facem si pe versiunea normala
    ar fi fost frumos, sa mai scada din detalii sa mearga peste tot la 30

  3. #43 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Chiar pot spune ca ruleaza excelent pe Pro cu patchul 1.09.

  4. #44 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    ma bucur sa aud asta.
    ar fi trebuit sa ruleze excelent pe ambele

  5. #45 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am ajuns pe la jumătate si incepe sa aibe mici probleme. Am dat de ceva buguri, care nu au oprit jocul, dar au foat dubioase. La un moment dat s-a oprit muzica aia din fundal pentru vreo 10min, indiferent ca eram in conversatie, alergam sau chiar cutscene. Liniste totala. Apoi controllerul incepe uneori dupa ce alerg sa vibreze precum ritmul inimii, insa nu se mai oprește decat atunci cand dau reload la save.

    Iar daca mai sus ziceam ca pe Pro nu sunt probleme tehnice, iata ca odata cu nivelele din Praga pe timp de noapte, a aparut putin stutter si lag uneori.

    Nimic insa nu e game-breaking pana acum si imi place in continuare la fel de mult.

  6. #46 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deci mă arunc să-l cumpăr la 30$ de pe US?

  7. #47 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Cu putin peste 30$ gasesti sigilat sau steelbook pe olx. E un joc pe care nu l-as lua digital, dar merita jucat.

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Îl iau cu un prieten, 50-50. Nu vreau sa il schimb si sunt genul care preferă jocurile în format digital.

  9. #49 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic ca il poti lua. Mie imi place desi HR nu mi-a placut deloc si nu am avut rabdare sa il joc. Iar daca faci toate side missions si points of interest, cred ca sari lejer de 30h.

  10. #50 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tudor, l-ai terminat? Merită? Încă nu l-am luat, vreau sa il iau azi cât mai e la ofertă. Ăsta sau Dishonored 2

  11. #51 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai am vreo 5 capitole, dar nu am mai apucat sa il joc, a venit si The Last Guardian, nebunie de sfarsit de an, etc. Dar in saptamanile ce urmeaza sigur o sa vreau sa il termin, mie imi place. Nu stiu ce sa iti zic, pentru ca nu sunt un fan al seriei, e primul joc din serie care m-a prins. Dar cu siguranta voi incerca si HR din nou dupa ce il termin. Oricum, vreo 20h poti scoate din el daca faci toate sidequests si points of interest.

    Nu e un joc pentru toata lumea, dar poate daca ti-a placut HR sa iti placa si asta? Mie HR nu mi-a placut la vremea lui. Mi-e greu sa te sfatuiesc, daca erai in Bucuresti ti-l imprumutam eu sa te convingi. Sorry, chiar n-am idee ce sa iti spun

  12. #52 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi-a plăcut foarte mult HR, vad ca lumea nu prea mai discută despre jocuri in ultima vreme, recenziile de pe net nu mă interesează, am incercat sa caut de la Game Trailers, Easy Allies. Mai aștept un sale de Crăciun si imi fac un cadou

    LE: Nu stiu cum de mi-a scăpat

  13. #53 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Cei care l-ati jucat si/sau l-ati terminat, spuneti-mi cum ati trecut de eroarea misiunii 5? Ma pune sa iau metroul catre Ruzicka si imi da eroare (PS4). Am incercat si din Palisay, Pilgrim, Capek Fountain si la fel da eroare. Monument Station nici nu merge, da eroare si el deasemenea...
    Am reusit sa fac toate SM-urile (00-05).
    Eroarea e cea clasica: CE-34878-0.

    Stiu ca are bug-uri, dar ma asteptam ca problema cu metroul sa se fi rezolvat. Am ultimul update atat la joc, cat si la PS4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 22:39
  2. Replies: 0 Last Post: 12-04-2015, 04:20
  3. Replies: 1 Last Post: 01-04-2014, 09:09
  4. Deus Ex 3 devine Deus Ex: Human Revolution By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2010, 19:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts