Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 383

Thread: Need for Speed (2015)

  1. #301 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    NU merita acele organizari, consum de energie din partea lor si profit.. mai mult cadouri

  2. #302 SP
    Junior Member Intex's Avatar
    Daca vrea careva sa jucam..add psn:zoli5395

  3. #303 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Pantera neagra
    Attached Images Attached Images nfs.jpg

  4. #304 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Am facut rost astazi de joc. Momentan am cam 4 ore jucate. Doar mie mi se pare ca nu e asa fluid? (PS4)

  5. #305 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Daca vreti mai multa poveste ( jocul duce lipsa ) :

    P.S : La 0:24 e fix porscheul din joc 1:1 , apreciez atentia la detalii din partea EA.

  6. #306 SP
    Member b615dub's Avatar
    Cum fac si eu Snapshots? Nu ma refer la cele de pe harta.

    Si exista vreo modalitate de a scapa mai repede pe polististi? M-am invartit 20 min pe harta si nu reuseam sa mai scap, saracul BMW mai avea doua roti bune

    Pana acum totul ok, sunt si niste chestii enervante rau. De exemplu cand scapi de politie iti trece o lumina puternica prin fata ecranului, nu era de ajuns ca toata atmosfera e luminata rau iti mai baga si nocturna aia in ochi.

  7. #307 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Cred ca ai nevoie de o masina ceva mai rapida, eu scap extrem de rapid, mi se pare mult prea simplu. Vi s-a intamplat sa nu mai primiti misiuni? Mai am la Crew ceva misiuni(sunt pe la 60-70%), dar nu mai primesc apeluri, nimic. Astept dar degeaba... Mai am la Outlaw misiuni dar alea nu le fac, nu am rabdare cu politistii.

  8. #308 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am lucrat putin la bestiuta mea
    Iubesc masina asta!

    uploadfromtaptalk1447536376189.jpguploadfromtaptalk1447536385546.jpguploadfromtaptalk1447536392154.jpguploadfromtaptalk1447536399077.jpg

  9. #309 SP
    Member geo971986's Avatar
    L-am terminat si eu recent. Sa imi zic si eu parerile.
    Negative: - scurt / usor / achievementuri putine si usor de obtinut / senzatie de joc demo
    - la peste 200km/h, parapetii parca devin explozivi cand ii atingi
    - AI-ul politiei e jalnic.
    Pozitive: - mi-a placut combinatia video footage real - game engine
    Overall: Superficial.

    PS: Asta ar trebui sa intre in categoria jocurilor free pe PSN plus...

  10. #310 SP
    Member Hazer's Avatar
    Am jucat vreo 2 ore pana acum, dar sunt eu prea noob sau jocul e destul de greu? Sunt obisnuit in majoritatea jocurilor de racing sa ies constant pe primul loc, dar aici chiar ma chinui si rareori ies pe primul loc. Unde in alte jocuri ii intreci pe toti in curbe pentru ca ceilalti incetinesc, aici AI-ul ia curbele perfect, cu drift, iar daca ratez una si pierd din viteza, ma intrec toti.

  11. #311 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Mie unul mi se pare destul de usor. deabia de al jumatea jocului devin mai grele putin cursele, dar nici atunci nu e de speriat. trebuie sa te obisnuiesti cu stilul arcade, poate ai jucat mai mult simulatoare auto.



    Per total mie unu imi place jocul chiar vroiam un joc mai easy, ca m-am saturat cati draci mi-am facut la driveclub . singurele chestii care ma deranjeaza e lumina aia dupa ce scapi de politie si prea multe loading-uri.

  12. #312 SP
    Member Hazer's Avatar
    Da, am reusit pana la urma sa imi iau o Supra si sa o duc la 470 cai si vad ca acum e mult mai usor, in special la drifturi. Cred ca am jucat prea mult Project Cars din cockpit.

  13. #313 SP
    Member geo971986's Avatar
    Nu inteleg de ce ti se pare greu, eu am facut tot jocul (85% din curse pe primul loc) cu prima masina cumparata: Subaru BRZ , evident exceptand cele cu horse power requirements unde am cumparat golful. Setata cam 65-70% pe drifting am facut aproape orice sprint si circuit fara dificultati. Am tinuto mereu upgradata "la zi". Am cumparat si un porsche dar mai mult de design

  14. #314 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    eu pentru drift am un bmw si cand am curse de drift il duc aproape la maxim spre drift la setari acolo in garaj si fac o gramada de puncte la drift.

  15. #315 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Se poate juca in mod split screen?

  16. #316 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate nu se poate juca in Split Screen.

  17. #317 SP
    Member geo971986's Avatar
    eu cred ca splitscreenul a disparut odata cu dinozaurii. Suntem in 2015 totusi, ce e ala splitscreen, joc fara dlc etc?

  18. #318 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Adevaru' e ca nu stiu sa fie vreun joc cu masini care sa aiba split screen pe PS4..

  19. #319 SP
    Member geo971986's Avatar
    e logic si de ce....no splitscreen => mai multe jocuri cumparate pt multiplayer => mai multi bani in buzunarul producatorilor fomisti. Acolo bateam eu cu dlc-urile....daca s-ar putea, ar baga si patchurile pe bani. Eu in NFS-ul asta vad un clar semn de foame de bani...Am senzatia ca e un fel de prologue inainte de o versiune mai serioasa, strangere de fonduri pt alte titluri...dunno. Exista expansionuri la alte jocuri mult mai consistente decat jocul asta care se vrea a fi joc cu pret full. Nu m-ar mira sa fi scos din content la el numai ca sa aiba si pt dlc-uri...

  20. #320 SP
    Member seven1994's Avatar
    Exact la chestia cu sliptscreen ma gandeam si eu astazi.Nu ar putea face posibil splitscreen pe doua tv-uri cu ajutorul lui Playstation tv?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 00:57
  2. Replies: 15 Last Post: 13-05-2015, 19:19
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts