Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 40 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 794

Thread: FIFA 16

  1. #501 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by Anca Cristian View Post
    pana la urma,ce e cu atata graba?cand se va livra ,atunci il veti avea...sa va tot jucati pana rupeti controllerul...nu mai rezistati cateva zile?
    Nu.

  2. #502 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    E clara treaba. Am sunat acum la eMag si mi-au spus ca inca nu au aprovizionat stocul si ca peste 4-5 zile o sa inceapa sa trimita jocurile Poate Altex sunt mai seriosi... Am primit Mail-ul asta de la ei:

    LE: Am sunat acum si la Altex si au zis ca o sa trimita jocul in data de 25-26.
    Attached Images Attached Images fifa.png

  3. #503 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Ei trimit, dar intrebarea este când ajunge..

  4. #504 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1443032785.691259.jpg cu cine joc in seara asta un meci ? (Olx 210 ron , id xbx : b0rbet )

  5. #505 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f90...ion-4-sigilat/
    Care doreste , user serios . Bucuresti

  6. #506 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    E clara treaba. Am sunat acum la eMag si mi-au spus ca inca nu au aprovizionat stocul si ca peste 4-5 zile o sa inceapa sa trimita jocurile Poate Altex sunt mai seriosi... Am primit Mail-ul asta de la ei:

    LE: Am sunat acum si la Altex si au zis ca o sa trimita jocul in data de 25-26.
    Am primit si eu acest mail de la ei, am incercat sa dau click pe link si doar ma trimite pe pagina lor .

  7. #507 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Am sunat eu la ei in legatura cu asta si au zis ca cica e de ajuns, daca intrii pe link-ul ala e ca si cum ai confirma comanda, cam stupid daca ma intrebi pe mine...

  8. #508 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Am sunat eu la ei in legatura cu asta si au zis ca cica e de ajuns, daca intrii pe link-ul ala e ca si cum ai confirma comanda
    Ce prostie 😕 . Vroiam sa sa sun si eu de dim 😑 . Deci sunt sanse mici sa ajunga si sambata sa inteleg .

  9. #509 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Da... Eu oricum ma bag la concursul de FIFA de la MediaGalaxy, poate il castig acolo si am terminat povestea

  10. #510 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Da... Eu oricum ma bag la concursul de FIFA de la MediaGalaxy, poate il castig acolo si am terminat povestea
    Bafta ! Daca eram din Buc. sau orasele de pe lista poate ma bagam si eu .

  11. #511 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pai eu nu-s din Buc, sunt din Craiova

  12. #512 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Pai eu nu-s din Buc, sunt din Craiova
    Da, dar se organizeaza si la tine .

  13. #513 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Pai eu nu-s din Buc, sunt din Craiova
    Dacă o sa ai noroc sa te extragă,sunt 32 de locuri... Nu știu dacă ai mai fost la lansări + concurs (99% vin pentru concurs) o sa fie plin de copii de 10-14 ani ...sa te pregătești ) dacă termini pe locul 2 îți cumpăr eu jocul pentru X1

  14. #514 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    Meanwhile, revin cu pareri despre 16 full : mi a disparut faza cu marcajul zidului si a mingii de catre arbitru la loviturile libere ( am cautat prin setari si nu am gasit ) , deci naspa aici, pe urma jocul e okeish ... Dar acelasi bug uri la online : deconectat de 2 ori si dat meci pierdut din cauza mea cand conduceam , sv full si lag ( asta poate ca jucam cu un amic din us ) , iar faza cea mai frustranta mi se pare ca atunci cand iti alegi echipa cu care sa joci merge extrem de greu sa faci alegerea ( de la barca la real te plictisesti cat astepti ) . Cam atat dupa cateva meciuri ..

  15. #515 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Dacă o sa ai noroc sa te extragă,sunt 32 de locuri... Nu știu dacă ai mai fost la lansări + concurs (99% vin pentru concurs) o sa fie plin de copii de 10-14 ani ...sa te pregătești ) dacă termini pe locul 2 îți cumpăr eu jocul pentru X1
    E clara treaba atunci Am vazut si pe FB ca intrebau niste copii daca trebuie sa vina cu buletinul Sper sa nu vina unul gen Ovvy sau Bebe ca e clar ca ei o sa castige...

  16. #516 SP
    Member patrutalex's Avatar
    am vorbit cu Ovvy pe facebook si mi-a spus ca o sa fie prezent la 2 lansari in bucuresti , si la una chiar si participa .

  17. #517 SP
    Junior Member ignatel's Avatar
    In legatura cu precomanda la altex pentru fifa 16 am sunat acum la ei si mi-au indrumat astfel : sa intru pe site la contact si ca completez formularul de acolo cu numarul precomenzii si sa astept confirmarea. In 5 minute am primit confirmarea de la ei ca astazi se incarca la curierat cu livrare maine 25

  18. #518 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Pe emag, in dimineata asta jocul apare cu statusul "in stoc".
    Pretul a crescut, acum e 320 lei varianta deluxe, fata de 300 cat era la precomanda.

  19. #519 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by jordanelll View Post
    Meanwhile, revin cu pareri despre 16 full : mi a disparut faza cu marcajul zidului si a mingii de catre arbitru la loviturile libere ( am cautat prin setari si nu am gasit ) , deci naspa aici, pe urma jocul e okeish ... Dar acelasi bug uri la online : deconectat de 2 ori si dat meci pierdut din cauza mea cand conduceam , sv full si lag ( asta poate ca jucam cu un amic din us ) , iar faza cea mai frustranta mi se pare ca atunci cand iti alegi echipa cu care sa joci merge extrem de greu sa faci alegerea ( de la barca la real te plictisesti cat astepti ) . Cam atat dupa cateva meciuri ..
    Asta cu serverele si conexiunea e de inteles, asa a fost in fiecare an la inceput . Nu inteleg insa faza cu spray.ul, poate o fi un bug, ceva .

  20. #520 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    am facut comanda acum la emag.ro la FIFA 16 si am ales ridicare din showroom, astept sa vad...daca imi confirma ca pot ridica tot azi produsul. Cei de la relatii clienti nu erau 100% siguri ca voi putea.

    Daca nu se poate astazi, anulez la emag si raman cu ALTEX

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 40 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts