Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 40 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast
Results 601 to 620 of 794

Thread: FIFA 16

  1. #601 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    no, eu n-am stiut de hent
    inca o chestie buna, nu mai merg asa usor lob trough balls

  2. #602 SP
    Member M4nU370's Avatar
    1. Modul Cariera mult mai bogat
    2. Pasele in jumatatea adversa trebuie sa fie puternice si la nivelul solului (driven parca se numesc , X + r2 la mine)
    3. Cateva lucruri noi si in UT (acel Draft, in care inca nu.mi dau seama daca ai de pierdut sau de castigat)
    4. Au introdus FIWC pe noile console
    5. Portarii, par mai ok 1 la 1 (chiar si cand am scapat 2 vs. GK si am pasat ca in anii trecuti sa raman cu poarta goala, portarul a sarit cumva si a respins), dar sunt slabi la suturile de la distanta pentru ca stau pozitionati cumva mai in fata (pentru ca primesc deseori pase de la fundasi cand acestia sunt presati)
    6. Din ce am observat, ca si pana acum, daca apas X cand adversarul e in posesie , fundasii mei fac un gest de parca as fi fluturat un steag de start intr.o cursa, nu conteaza in ce directie e adversarul cu mingea, ei "zboara" in fata cand apas X .
    Si probabil mai sunt cateva chestii, daca.mi amintesc revin cu un edit .

  3. #603 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Asta cu suturile de la distanta e la moda si in FIFA 15. In ultima perioada iau un gol la 2-3 meciuri in modul asta. In fiecare an sunt jucatori care profita la maxim de astfel de elemente. La '14 a fost povestea cu centrarile si loviturile de cap. Am luat goluri de la Mandzukic de am ajuns sa-l urasc pe bietul om degeaba La '15 alergau ca disperatii de la mijlocul terenului, apoi au aparut suturile de la distanta...

    Ne place nu ne place, vad ca tot il cumparam in fiecare an

  4. #604 SP
    Member Energizer's Avatar
    I'm just gonna leave this here..
    Attached Images Attached Images avxlvzv_700b.jpg

  5. #605 SP
    Junior Member tudorziman's Avatar
    salutary,


    sunt nou asa ca poate am o intrebare mai ciudata


    stiti cumva daca are importanta locatia contului de xbox (UK sau US) atunci cand joci online? adica serverele le cauta in functie de locatie si poti sa ai latenta mai mare in US?


    alte plusuri / minusuri legate de alegerea locatiei contului?


    mersi

  6. #606 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, aveti idee daca se poate da redeem de 2 ori (la 2 coduri de Deluxe Edition) pe acelasi cont ? Sau daca dai redeem, ti se descarca un DLC si atat ?

  7. #607 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu am dat redeem și nu mi-a descarcat nimic, doar am primit imediat 2 pachete în UT. Trebuia sa îmi downloadeze ceva? Ma refer la versiunea pentru ps4.

  8. #608 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta inseamna ca poti sa dai la oricate coduri ai, daca vrei pachete

  9. #609 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Pai nu chiar, pentru ca după ce am dat redeem mi-a confirmat ca respectivul cod a fost acceptat.

  10. #610 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  11. #611 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    vin si eu cu o mica intrebare, avand in vedere ca este prima data cand cumpar FIFA pentru PS4, in viitor se pot adauga/instala mod-uri pentru FIFA?

    Adica stiti, exista aceasta posibilitate si pe PS4?

    In versiunea pentru PC sunt o groaza de baieti care lucreaza pe soccergaming si care aduc cateva +++ jocului prin acele mici MOD-uri.

    Cum ar fi AD Boards, sau Career Patch etc.

  12. #612 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu se pot adauga astfel de moduri pe PS4.

  13. #613 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    oki doki thanks a lot pentru raspuns!

  14. #614 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    De curiozitate, pe PS cum sta treaba?.. Pe xbl bate vântul, dacă vrei sa joci cu echipe de 3-4*.... Asa de 5* nu e problema
    Attached Images Attached Images img_6fec993c-69cc-4baa-8218-b1dce7c4d482.png

  15. #615 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    Mie îmi pare ca pe ps4 sunt timpi mari de așteptare și cu echipe de 5*.

    uploadfromtaptalk1443547068033.jpg

  16. #616 SP
    Junior Member Adrianicn's Avatar
    Si eu cu greu gasesc adversari si in seasons si in ultimate team. Iar in seasons doar de real madrid dau. Nu ca m-ar deranja, dar devine neinteresant. Eu m-am hotarat sa vand jocul. In momentul de fata are nevoie neaparat de un patch ca jocul de fotbal in sine sa devina mai fluent, ca in momentul de fata e o brambureala totala. Poate il voi cumpara peste cateva luni din nou cand se vor fi rezolvat problemele.

  17. #617 SP
    Member M4nU370's Avatar
    A jucat cineva in modul cariera pana in iarna, in perioada de "mercato" ? Am citit pe mai multe forumuri si multi se plang ca nu mai pot juca meciuri in perioada de transferuri din iarna, primesc crash !

  18. #618 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    da. am ajuns in februarie cu Man Utd

  19. #619 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am citit ca daca faci transferuri vara/iarna in ultima perioada de transferuri (deadline day) nu poti juca cu acei jucatori cumparati in primul 11...

  20. #620 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Merge, nu am avut nicio problema. Am jocul luat de la altex.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 40 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts