Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 23 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 LastLast
Results 401 to 420 of 448

Thread: Fifa 2010

  1. #401 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Mercy..

  2. #402 SP
    Member Dante's Avatar
    ok, deci aici e raspunsul oficial referitor la ce buguri va rezolva patchul 2

    List of New Updates - Electronic Arts UK Community

  3. #403 SP
    Member Dante's Avatar
    ati vazut bugul asta pana acum?

    NAC Breda 2 - 2 Accrington | EA SPORTS Football World

    cica mai apare un bug in care centrezi in careu si jucatorul care ar trebui sa dea cu capul de fapt prinde mingea in mana

  4. #404 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Super tare !!!

  5. #405 SP
    Member Dante's Avatar
    Dupa cum poate ati obeservat deja, este disponibil patch-ul 2.

  6. #406 SP
    Member HawK's Avatar
    LoLLoL ! Pacat ca este fake ! Daca te uiti mai aproape este Peter Cech .

  7. #407 SP
    Member Dante's Avatar
    ai citit comenturile dar n-ai inteles. nu este fake, este o situatie din joc care se intampla. bugul provine din faptul ca in niciun moment un jucator care nu poarta echipament disticntiv( adica portarul) sa poata prinde mingea in mana. trebuia programat astfel incat schimbul posturilor in teren sa se faca cand jocul este oprit pentru out, corner sau lovitura libera si in acelasi timp sa se faca si schimbul de tricouri. astfel portarul avea intotdeauna echipament distinctiv

  8. #408 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    N-am apucat sa ma joc online fifa aseara . A rezolvat din problemele cu invitatiile patch-ul 2??

  9. #409 SP
    Member Dante's Avatar
    nu stiu, eu am imprumutat de cateva zile jocul unui prieten ca ma enerva ca nu mai aparea patchul odata.

  10. #410 SP
    Banned asperas's Avatar
    asa e mister(KHAN) cu liga rusiei e doar pe ps2 nema pe ps3(ma intreb cine mai cumpara fifa pe ps2 deoarece arata la fel si la fel de foarte multi ani??)

  11. #411 SP
    Member Dante's Avatar
    mie imi place jocul acum dupa ce au scos patchul 2. singura chestie deranjanta e ca fundasii se apara mult prea sus si portarul iese din poarta de tembel si-si ia loburi. MM merge bine cu unele scapari.

  12. #412 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Gol destul de funny dat de mine (auto-gol mai exact).

    Milan 1 - 0 Juventus | EA SPORTS Football World

  13. #413 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    ati vazut bugul asta pana acum?

    NAC Breda 2 - 2 Accrington | EA SPORTS Football World

    cica mai apare un bug in care centrezi in careu si jucatorul care ar trebui sa dea cu capul de fapt prinde mingea in mana
    Am jucat un meci acum cateva zile si era asa.Numai ca portarul era fundas si fundasul portar.lollol

  14. #414 SP
    Member Dante's Avatar
    si cand a iesit mingea afara , sau s-a oprit jocul pt lovitura libera nu si-a revenit la normal?

  15. #415 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu, tot meciul am jucat asa.Fundasul era portarul

  16. #416 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    e jale cu portari in jocul asta! sunt oligofreni!!

  17. #417 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu tot timpul,de multe ori apara niste suturi foarte interesante si grele.

  18. #418 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Aveti un nou coleg!!!! Asteptam sa isi arate fata de dupa gazonul tomnatic si bacovian!! Sa-i uram insa bun-venit!!

  19. #419 SP
    Junior Member Wyzy's Avatar
    Wyzy_007 id.ul meu pt fifa 2010 ps3. Cont pe romania dak are importanţă. Aş vrea să fiu şi eu in club

    ---------- Post added 27-01-2010 at 10:49 PM ----------

    Wyzy_007 id.ul meu pt fifa 2010 ps3. Cont pe romania dak are importan. A vrea s fiu i eu in club

  20. #420 SP
    Junior Member catalin2407's Avatar
    Eu am cumparat jocul (FIFA10) in ianuarie. Are patch-urile respective deja instalate? Trebuie sa le instalez? Cum pot verifica (instala)?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 23 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts