Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: South Park: The Fractured But Whole

  1. #1 SP
    \ tudyniuz's Avatar

    South Park: The Fractured But Whole

    Sout Park ajunge in sfarsit pe next-gen!

    Ubisoft has revealed South Park: The Fractured But Whole, a super-hero themed RPG for Xbox One, PlayStation 4, and PC.

    This follow-up to South Park: The Stick of Truth is in development not at Obsidian, but at Ubisoft’s own San Francisco studio. The Fractured But Whole retains the first game’s role-playing and turn-based combat elements, and once again stars a New Kid as the hero.

    South Park creators Matt Stone and Trey Parker are involved again, both in writing and voice performance, with the story following Cartman’s “The Coon” and company.
    Inca nu avem o data de lansare.
    Attached Images Attached Images southparkconsolewar.jpg

  2. #2 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    South Park: The Fractured But Whole




    South Park: Phone Destroyer

  3. #3 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Mama de cand asteptam un joc pt mobil

  4. #4 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Excelent. Sper sa iasa remasterul la primul in timp util.

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Când iese jocul atunci si remasterul, este preorder Bonus

  6. #6 SP
    Member nire's Avatar
    Reviews round up si un Buy de la Angry Centaur

    https://www.vg247.com/2017/10/16/sou...ll-the-scores/


  7. #7 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    A mai avut cineva precomanda la jocul asta la Altex/Media Galaxy si nu l-a primit azi sau sunt singurul care a facut precomanda?

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mai eliberează si tu inboxul

  9. #9 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mi-ai trimis mesaj? Acum am mai sters din tapatalk. Sper ca a mers.

  10. #10 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    A mai avut cineva precomanda la jocul asta la Altex/Media Galaxy si nu l-a primit azi sau sunt singurul care a facut precomanda?
    Si eu am precomanda la el si nimic..

  11. #11 SP
    Junior Member Alexandra-Bun's Avatar
    Dar pe steam nu e disponibil ?

  12. #12 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Poate merge doar de pe Ubi shop pe PC. Poate cineva care cumpara jocuri Ubi pe PC are mai multe informatii.

  13. #13 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Se poate cumpara pe Steam, dar te logheaza automat pe uPlay. Decat sa iti bati capul cu doua platforme, mai bine eviti Steam, pentru ca niciun joc de la Ubisoft nu mai exista realmente acolo, totul e de fapt un link catre uPlay. Tineti cont de asta si vineri, cu Assassin's Creed Origins va fi exact aceeasi poveste, doua ture de DRM, din care una complet inutila.

    L-ati jucat? Eu m-am apucat de el zilele trecute si am in momentul de fata vreo 13 ore. Personal, il gasesc la fel de enjoyable ca Stick Of Truth. Ajuta mult sa fi vazut ultimele doua sezoane din serial, sunt multe lucruri care deriva din intamplari si personaje de acolo. Imi place foarte mult combat-ul si sistemul de upgrade, povestea e plina de evenimente care de care mai cretine si mi se pare un avantaj faptul ca locatiile sunt atat de variate de-a lungul jocului. Singura chestie care ma deranjeaza sunt acele "fart jokes", "fart powers" si alte glume din acest registru, care sunt absolut penibile.

  14. #14 SP
    Member Hazer's Avatar
    N-ar fi South Park dacă nu ar fi glume cu bășini.

  15. #15 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    O mare tampenie, dupa parerea mea. Pacat, mai ales din moment ce a reusit de cele mai multe ori sa fie grotesc intr-un mod amuzant cu privire la alte subiecte, cum ar fi sexul, tehnologia, drogurile, political corectness-ul si alte cele. Cand vad, insa, glume despre rahat, nu pot decat sa ma gandesc la show-uri romanesti de asa-zisa comedie din vremuri de mult apuse si sa ma intreb cine mai gaseste in 2017 amuzante astfel de lucruri.

  16. #16 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Pe mine ma enerveaza luptele alea pe stil Mortal Kombat pentru kinderi(ma enervau si in Stick of Truth).....la inceput e frumos, dar dupa 2 ore ti se ia de bataliile alea.
    Preferam ceva mai mult hack&slash , puzzle-uri si optiuni de ales dialoguri (care sa duca la cursuri diferite de poveste si finaluri multiple) decat lupte iritante in care te iei la bataie cu toti idiotii orasului.

    Ce-mi place pana acum la joc e ca face caterinca de trendul filmelor manelizate cu supereroi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. South Park: The Stick of Truth By calin_kalf in forum Console Club
    Replies: 50 Last Post: 26-07-2015, 15:33
  2. Replies: 0 Last Post: 16-06-2015, 03:23
  3. User Review: South Park - The Stick of Truth By flavi_us in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 2 Last Post: 08-07-2014, 20:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts