Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 79 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1081 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Market crash despre asta vorbeam. Alarma falsa oricum. Curiozitate daca de exemplu messi este pus la bid la minim si cineva liciteaza acel pret si apoi cad serverele si nimeni nu mai poate bida insa timpul trece, ce se intampla? E f rau ptr vanzator. Ma gandesc poate cand cad serverele se anuleaza tot, jucatorul respectiv nu se vinde ramane in transfer list, altfel ar fi haos

  2. #1082 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Quote Originally Posted by CLAuDyA View Post
    Market crash despre asta vorbeam. Alarma falsa oricum. Curiozitate daca de exemplu messi este pus la bid la minim si cineva liciteaza acel pret si apoi cad serverele si nimeni nu mai poate bida insa timpul trece, ce se intampla? E f rau ptr vanzator. Ma gandesc poate cand cad serverele se anuleaza tot, jucatorul respectiv nu se vinde ramane in transfer list, altfel ar fi haos
    Ai o problema cu market crash..ala e asteptat in momente de gen toty,tots black friday cand se trag f multe packuri..iar asta cu minim bin riști sa pierzi un jucator la pret mic sunt multi care fac sniping de gen cand stiu ca se inchide serverul


    Sent from my D6603 using Tapatalk

  3. #1083 SP
    Junior Member alliv7's Avatar
    Joaca cineva de aici ultimate team pe PC? Caut parteneri de joaca

  4. #1084 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  5. #1085 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  6. #1086 SP
    Member bdevil's Avatar
    M-am bagat si eu la un Online F U T Draft, am castigat toate meciurile, am avut adversari destul de buni. Am luat un Mega Pack si un Gold Pack, cei mai buni Handanovic si Begovic. 15.000 de coinsi. Dar nici ca mai joc Draft. Imi luam 3-4 jucatori de banii aia pe care ii mai si foloseam. Oh boy... Si am zis ca e loc de FIFA16 cu plictiseala din Destiny. Pacat de reward-uri ca nu prea te motiveaza. Nici macar nu i-am pus la vanzare sa recuperez din paguba, asta imi mai trebuia in lipsa de timp.

  7. #1087 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    imageuploadedbytapatalk1457655155.556488.jpg

  8. #1088 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    M-am bagat si eu la un Online F U T Draft, am castigat toate meciurile, am avut adversari destul de buni. Am luat un Mega Pack si un Gold Pack, cei mai buni Handanovic si Begovic. 15.000 de coinsi. Dar nici ca mai joc Draft. Imi luam 3-4 jucatori de banii aia pe care ii mai si foloseam. Oh boy... Si am zis ca e loc de FIFA16 cu plictiseala din Destiny. Pacat de reward-uri ca nu prea te motiveaza. Nici macar nu i-am pus la vanzare sa recuperez din paguba, asta imi mai trebuia in lipsa de timp.
    Dar ti ai scos banii 15k ? Acum poti sa ti cumperi linistit jucatorii .

  9. #1089 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Nu prea ai cum sa faci profit cu draftul...doar sa fii f bun si sa ai noroc la packuri.jucatorii sunt prea ieftini la ora actuala. Cu consumabile ce mai scoti din pierdere

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  10. #1090 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Hai cu voturile...treaba e serioasa si oficiala ! Poate nu in fifa 17, dar in 2-3 ani vom avea si noi liga noastra oficiala in fifa !

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  11. #1091 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Strange pes voturi si pt fifa nu? Nu prea pqre oficiala treaba sa ma scuzi

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  12. #1092 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by chicanolopez View Post
    Strange pes voturi si pt fifa nu? Nu prea pqre oficiala treaba sa ma scuzi

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    Intra pe LPF si te convingi ! Pe facebook.ul lor !

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  13. #1093 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Da,vad..sa fie o sansa poate pt Pes sa crească pe unele piete..oricum ei stiu cat vand in tara noastra si daca e rentabila liga

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  14. #1094 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Eu zic ca nu avem nimic de pierdut daca acordam un vot !

    Trimis de pe al meu GT-N8010 folosind Tapatalk

  15. #1095 SP
    Senior Member nina's Avatar
    era poll si pe facebook la lpf daca ala o fi chiar contul oficial.nu inteleg de ce sa votezi inca in 2 locuri?
    apoi eu unul nu sunt asa de visator ca unii.daca chiar si-ar dori cei de la lpf sa ne faca pe plac,de ce nu contacteaza developerii si sa le vanda licenta pe mai nimica? nu sta totul in voturile voastre,nu voi negociati

  16. #1096 SP
    Member portocaliu's Avatar
    as vrea sa fac si eu o echipa hibrid...nu stiu sa fac driblinguri...joc mai mult in pase si contra atac.
    din punctul meu de vedere am o echipa bunicica..
    nu este modificata...a ramas asa dupa ultimul meci
    uploadfromtaptalk1457723950929.jpguploadfromtaptalk1457723955409.jpguploadfromtaptalk1457723959293.jpg

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  17. #1097 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

  18. #1098 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Foloseste cineva meci des player training pe jucatori? De care? Se merita? Se simte o diferenta in joc? Eu am incercat sa pun 10 plus la sut la atacanti si parca am simtit ceva dar se poate sa fi fost placebo. As pune mereu sut plus 10 la atacant plus aripi si defending plus15 fundasilor lb si rb m-ar duce la 1000 per meci

  19. #1099 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Iti cumperi jucatori buni din prima decat sa pierzi 1000 pe meci, se merita sa faci asa ceva daca ai un meci decisiv si vrei un mic ajutor.

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  20. #1100 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Am jucatori buni...dar cred ca ai dreptate doar in meciuri decisive voi folosi. In fata ii am pe neymar bale si griezmann 87. Rezerve benzema si konoplianca 84 care mi se pare bestial. Mijloc iniesta modric si james.r. rezerve kroos si rakitic, def am ramos godin 88 marcelo si dani alves rez de marcos 81 pique si jordi alba si in poarta bravo cat care mi se pare fenomenal scoate tot. Urmatorii care vor veni vor fi suarez si messi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 79 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts