Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 79 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #1261 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Pt cine vrea sa faca Hybrid League la quest. Cu o echipa trebuie sa jucati 10 meciuri sa faceti 100%

    Sent from my EVA-L09

  2. #1262 SP
    Member tdkftw's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post


    Pt cine vrea sa faca Hybrid League la quest. Cu o echipa trebuie sa jucati 10 meciuri sa faceti 100%

    Sent from my EVA-L09
    nu e obligatoriu sa te joci. Poti da play impotriva TOTW cand a inceput mingea ai dat close application. Faci asta de 10 ori si ai 100% chemistry


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Am deja o echipa de 300k, plus alte 300k fise pe cont, ma gandeam ca imi dati ceva ponturi sa pot ajunge cat mai repede la 1 milion

  3. #1263 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Trading.

  4. #1264 SP
    Junior Member Bicher29's Avatar
    Salutare, am si eu o problema si sper sa ma lamuriti voi. Mi-am luat Fifa17 Deluxe Edition la lansare si am activat codul pentru deluxe.. Dar nu primesc saptamanal pack-urile.. Am primit la inceput echipamentele , dar nu si pack-uri.. Este o data anume de cand se incep sau este o problema?

  5. #1265 SP
    Member nerazzurr's Avatar


    Ce rol au acesti oameni la echipa..? Si cum.se folosesc?...am luai cativa pt accidentari si i am bagat in club..acum vad ca nu se mai accidenteaza..sau e coincidenta?

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  6. #1266 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Numai mie mi se pare ca singura modalitate de "free" dribbling este l2+r2? No touch dribbling e perfect inutil, deplasare/schimbarea de directie e ineficienta. Mi se pare din pacate un joc foarte liniar, chiar si pasele sunt asa. Preluarile sunt perfecte, nu mai exista mingi scapate de sub control.

  7. #1267 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Cum sa nu mai existe? mie mi le scapa mereu )

  8. #1268 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Cazorla cam este fenomen hunter, am facut aseara la squad building in ultima jumatate de ora rost de sterling potm 84 este incredibil de bun, pace 95 desi pare de 99 fuge de rupe pamantul nu il ajunge nmn e f agil nu imi pare rau deloc ca am dat 3 echipe pe el, am dat cu el gol din foarfeca din marginea careului mare. L-am vandut pe hazard sa il incerc pe sanchez am jucat cateva meciuri cu el si pana acum am o parere buna insa trebuie sa vad mai multe meciuri cum se comporta si daca il pastrez sau revin la hazard

  9. #1269 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Daca dai close app tre sa bagi Bani in contracte, este de ajuns sa faci 10 meciuri doar cu 3 jucatori sa iti faca chem 100%.
    Eu ii bagam in prima echipa in ultimele 5 min de joc.

    Sent from my EVA-L09

  10. #1270 SP
    Member gabytro's Avatar
    Folosesti sprintul non stop. De aia se accidenteaza jucatorii

  11. #1271 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Am cumparat toti "ingrijitorii" gold, silver, bronz care stiu foot si leg, a anunt daca se mai accidenteaza, daca e vreo diferenta. L-am cumparat si pe courtois sa vad ce diferenta este intre el si pantilimon.

  12. #1272 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Portari nu conteza, daca e sa primesti gol nu contează pe cine ai în poartă.

    Sent from my EVA-L09

  13. #1273 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Asta am spus si cred si eu dar vreau sa ma conving 100%, in alta ordine de idei l-am vandut si recumparat de 3 ori deja pe courtois si am facut bani de david luiz, oricum nu il vand definitiv decat dupa 20 de meciuri cand imi voi face o parere clara

  14. #1274 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Folosesti sprintul non stop. De aia se accidenteaza jucatorii
    Ha, Haha, uni nu pot să înțeleagă că e jocul stricat, am avut jucător accidentat în min 5.

    Sent from my EVA-L09

  15. #1275 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Cum merge cu F UT Champions? eu pana acum am 10 victorii din 20, dar mor, mi se sparg venele de furie) Din 20 de meciuri, cu mana pe inima spun ca 17 am dominat, dar parca nu vrea sa intre mingea aia in poarta. Din 12 suturi pe poarta (si nu de la 30 m) bag 2 si adversarul meu din 4 baga 3, moooor

  16. #1276 SP
    Member Fuc26's Avatar
    Asa e si la mine....ei reusesc sa marcheze de la 30 de m, sutul nu e in vinclu dar portarul nu o scoate.
    De la un timp am schimbat camera ( folosesc co-op camera ) astfel incat vad tot terenul si e mult mai ok, vad mai bine toti jucatorii cand si cum se demarca, cand ies la pase...etc.

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  17. #1277 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Deci degeaba am bagat in club toti antrenorii maseorii vindecatorii vracii posibili ca tot se accidenteaza jucatorii la fel de des

    ---------- Post added 16-10-2016 at 19:55 ----------

    Imi retrag toate cuvintele despre portari chiar apara mult mai bn courtois decat pantilomon, clar sunt goluri care nu pot fi scoase de nici un portar insa apara f bn mai ales 1vs 1 sau suturile de la distanta. Driving shot il pune in dificultate dar pe toti ii pun

  18. #1278 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu te ajuta acei antrenori decat la aplicarea cardurilor.
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1318097

  19. #1279 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mi se pare mie sau la *** champions exista lag intenționat la greu? Nu am avut meci fără faze pe fast forward.

  20. #1280 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Dupa nervii din weekend, macar atat (pack de la rewardurile weekend league) si primul meu walkout
    Attached Images Attached Images 20161020_044347.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 79 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts