Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 79 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1563

Thread: Ultimate Team - Fifa 17

  1. #721 SP
    Member gabytro's Avatar
    Am vazut ca sunt carduri gold de 85 sa zicem si inform de 86, cu o diferenta extrem de mare intre ele. Este ceva ce mi scapa? de ce ar da cineva atat de mult in plus pt inform?

    Sau alt exemplu toty cardul cu cech (cel albastru..sper ca nu gresesc zicand ca e toty) are 86 si costa 140k, iar cel gold de 85 e 7k. WTF??

  2. #722 SP
    Senior Member nina's Avatar
    cardurile in form sunt rare si depinde si de cat de cautati sunt
    sunt multi in formi gold de 78-80 overall care au minim buy now de 10k si ei se vand la 12-16k.nu sunt cautati ca n-au acel pace de obicei sau overall mare

  3. #723 SP
    Member gabytro's Avatar
    ok dar ia exemplul meu cu petr cech..este o diferenta enorma de pret, iar overall ul e cu un punct mai mare doar.
    Intrebarea mea este de fapt daca merita sa l cumperi nu pt investitie (ca sa faci bani cu el prin revanzare) ci doar ca sa l folosesti

  4. #724 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    E card record braker altul nu va mai fi de asta e mai scump..daca era inform normal era la jumate

    Sent from my D6603 using Tapatalk

    ---------- Post added 05-01-2016 at 16:39 ----------

    Cu investiile e cam greu anul asta greu de anticipat cum cresc preturile

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  5. #725 SP
    Member gabytro's Avatar
    tot nu am primit un raspuns daca vreau sa l foloesc in joc..ESTE cu adevarat mai bun? merita diferenta de bani? nu neaaparat la cech, in general la inform fata de gold de exemplu

  6. #726 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Logic ca e oleaca mai bun.. Primul inform nu prea se merita de la al doilea incolo se simte diferenta

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  7. #727 SP
    Member gabytro's Avatar
    Pai pt oleaca eu unu n as da 100k in plus (cum e l majoritatea).
    Cum adica primul? Spui ca se simte daca ai mai mult de unul in echipa, sau..?

  8. #728 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Diferentele la portari (mai ales) sunt destul de mici. Pe scurt, nu merita investitia. Tot iau gol pe scurt, tot scot suturi puternice din 2 metri si tot iti gafeaza cand nu te astepti.

  9. #729 SP
    Member gabytro's Avatar
    Da l in colo de portar ca e unu singur. Restul sunt multi
    Oricum sa stii ca atunci cand l am luat pe cech chiar am simtit o diferenta foarte mare. E bun de tot

  10. #730 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    De banii pe cech iti faci echipa buna si castigi divizii,turnee si faci bani.. Cand ai deja echipa buna si nu stii cum sa o faci mai buna incepi sa cumperi informi sa ai acel avantaj

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  11. #731 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Cech normal apara bine..nu se merita investitia

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  12. #732 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sugesti ?

    uploadfromtaptalk1452069152142.jpguploadfromtaptalk1452069171587.jpg

  13. #733 SP
    Member gl79lui's Avatar
    La echipa de brazilieni as merge cu Hulk titular, si ca GK ti.as sugera sa il cumperi pe Alisson sa.l incerci vreo 2 meciuri. Il am titular in echipa Braziliei din seasons, e fenomen baiatul.

    Trimis de pe al meu GT-I9506 folosind Tapatalk

  14. #734 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am 285k si astept pana spre sfarsitul saptamanii toty ca sa cumpar cand se atinge aproape minimul
    vreau sa imi iau echipa asta FUTBIN - *** 16 Prices | Find 8012 on FUTBin to reveal the lowest BIN
    dupa asteptarile mele echipa asta va costa in jur de 300k
    ar fi super daca bale ar ajunge pe la 105k,reus si de bruyne pe la 40k sau un pic sub,ceilalti de 20-30k daca ar scadea cu 7-9k fata de pretul actual

  15. #735 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Chemistry 0 la Kevin , defensive 0 la mijlocași. Crezi ca o sa poti face față?

  16. #736 SP
    Junior Member chicanolopez's Avatar
    Vidal e sfant ca cm

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  17. #737 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Inca ceva frumos, de la Bellarabi


  18. #738 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Chemistry 0 la Kevin , defensive 0 la mijlocași. Crezi ca o sa poti face față?
    da fiindca sunt cei mai buni mijlocasi centrali pentru stilul meu.au reaction,dribling,ball control,balance,strenght si sunt burdujiti de atribute la shooting
    pe mine ma intereseaza predictiile voastre la preturile care vor fi in perioada 14-16 ianuarie pe xbox one

  19. #739 SP
    Member PayPerView's Avatar
    La capitolul balance, nu ti sta tocmai bine echipa.
    Anyway, cel mai bun CM din joc e Iniesta.N as face o echipa fara el.

  20. #740 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu nu inteleg de unde are lumea coins cu sacu de au jucatori de top, numa echipe tari prind. Cum e sistemul de matchmaking in jocul asta? Si nu mai inteleg de cum de preseaza echipa adversa asa de tare, cum am dat o pasa deja e pe mine sau mi-a interceptat pasa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 79 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  2. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  3. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts